Zpět

Dexter - 5. série - 3 DVD

1 2 3 4 5
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Pocit viny dokáže zabíjet

Cena:
369 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Dostupnost: prodej ukončen
V prodeji od: 7.11.2012
Obal: plastová krabička
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Kód zboží: 112490
Výrobce: Magic Box
V páté sezóně se Dexter snaží vypořádat s pocitem viny za Ritinu smrt a hledá útěchu ve svém starém dobrém zabijáckém řemesle. Při tom naváže nečekaný a překvapivý vztah s tajemnou Lumen (JULIA STILES). Jenže nutkání zabíjet je silnější než jeho touha po citovém poutu. Jak dlouho ještě dokáže nejslavnější americký sériový vrah střežit své temné tajemství, když je pár lidí zase o krok blíž jeho odhalení?
Všech 12 šokujících a strhujících dílů kritikou uznávaného původního seriálu televize Showtime® s držitelem Zlatého globu® MICHAELEM C. HALLEM v hlavní roli se vrací - tentokrát na DVD.
Disk 1
Epizoda 1
Pardon
Po dramatickém finále z poslední epizody, kdy zemřela Rita, se v Dexterovi probudí pocit odpovědnosti… a dokonce i viny. Dexter se s novým traumatem nedokáže vyrovnat, a tak udělá radikální rozhodnutí, které zasáhne všechny v jeho okolí. Quinn si uvědomí, že vražda Rity připisovaná zabijákovi s přezdívkou Trinity nevykazuje jeho obvyklý modus operandi a na stanici začne být pořádné horko. A když pak LaGuertové navrhne, aby se pátrání zaměřilo na Ritina manžela, kterým není nikdo jiný než Dexter Morgan, atmosféra ještě zhoustne. Zato Debra se od Quinna dočká tolik potřebné podpory, a začne ho proto vnímat v docela jiném světle.
Epizoda 2
Nazdárek, bandito
Dexter se ve své nové roli osamělého otce usilovně snaží vrátit rodinný život do starých kolejí a překonat tak Ritinu smrt. Pokouší se pohřbít své temné choutky a soustředí veškerou pozornost na děti. Jenže pak mu nečekaně spadne do klína důkaz o spáchané vraždě. Když dojde k hrůznému poznání, znovu se vydá po stopě další oběti. Debra jako hodná sestra vezme Dextera s dětmi k sobě. Brzy ovšem zjistí, že pro ni doma už není místo a ocitne se u Quinnových dveří. Práci miamské metropolitní policie přeruší další hrůzostrašná vražda ve venezuelské čtvrti.
Epizoda 3
Prakticky dokonalá
Dexter by se rád pustil do pronásledování a eliminace své další oběti. Nejdřív ovšem musí najít chůvu pro Harrisona a tohle hledání ho zavede do naprosto neznámého světa. Debra se mezitím ujme vedení bizarního případu dvojité vraždy. Jenže na Batistův návrh se do něj zapojí i jedna protivná policejní elévka, která o něm má své vlastní představy, a Debra má rázem po náladě.
Epizoda 4
Kráska a zvíře
Dexter se ocitne v podivné situaci: místo toho, aby životy jen bral, musí jeden zachránit. Debru čeká děsivá konfrontace s jedním hlavním podezřelým v případě vražd v Santa Muerte. Quinn se dál věnuje nápadným podobnostem mezi Kylem Butlerem a Dexterem Morganem.
Disk 2
Epizoda 5
První krev
Detektivův život zkomplikuje nečekaný svědek a Dexter musí udělat pár nepříjemných rozhodnutí o jeho osudu. Mezitím ho napadne, jestli Ritina smrt neprobudila v Harrisonovi temné síly. Debra je po Quinnově nedávné degradaci na řešení případu ze Santa Muerte úplně sama. Quinn toho využije a osloví starého známého, aby se podíval Dexterovi na zoubek.
Epizoda 6
Utlumení vztahů
Ve snaze vrátit život do starých kolejí se Dexter pouští po stopách dalšího cíle, jenže sejde z cesty a navíc se sám ocitne v nepříjemné situaci, když se snaží vytáhnout z nesnází svoji novou známou. Batista objeví zajímavou stopu v případu vražd ze Santa Muerte a Quinn získá nové informace o Dexterovi, ovšem od nepříliš věrohodného zdroje.
Epizoda 7
Uzavřený kruh
Dexter pomáhá Lumen, když v tom je odvolán na jedno děsivé místo činu. Tam si uvědomí, že kolize s Debrou a celým oddělením vražd je jen otázkou času. V případu ze Santa Muerte mezitím dojde k násilné konfrontaci s nerozhodným výsledkem mezi Debrou a hledanými zabijáky.
Epizoda 8
Ber to
Dexter s Lumen se zúčastní jednoho ze seminářů na téma „pomoz si sám“, při kterém prověří a pronásledují dalšího násilníka. Případ za Santa Muerte má pro Debru nenadále nepříjemné důsledky a Batistu čeká jedno obtížné rozhodnutí.
Disk 3
Epizoda 9
Mladé a neklidné
Dexter a Lumen jsou právě uprostřed honu na svou další oběť, když je překvapí neohlášená návštěva. Debra je převelena do archivu, kde se jí podaří vypátrat nové skutečnosti k případu dívek z barelů.
Epizoda 10
Na začátku
Právě když Dexter objeví nového spojence ve štvanici na Lumeniny nedávné trýznitele, musí se on i Lumen stáhnout do pozadí. Detektivové z oddělení vražd totiž odhalí klíčové skutečnosti, které vedou k jednomu z hlavních cílů téhle dvojice. Debře, která už zase pracuje na případu dívek z barelů, se podaří identifikovat další dva podezřelé.
Epizoda 11
Vážný svinstvo
Dexterovi a Lumen někdo kříží plány. Když detektiv zjistí, že má o něj a o Lumen zájem někdo mimo miamskou metropolitní policii, musí minimalizovat škody. Debřina teorie o mizejících podezřelých v případu dívek z barelů začíná dostávat jasnější obrysy a Quinn se zaplete do jedné vraždy víc, než by si přál.
Epizoda 12
Velká ryba
V závěru série se ukáže, že Lumen byla jen návnada a Dexter se ocitne v bezvýchodné situaci. Detektiv ví, že je v pasti, ale riskuje vše, aby tuhle chybu už nezopakoval. Debra se v případu dívek z barelů nechá vést svými pocity a dojde k závěru, že samozvaný soudce je víc než pouhá teorie. Quinn se ocitne v prekérní situaci, ze které ho může dostat jenom Dexter.