Zpět

Pavel Vítek - Písničky, které máte rádi aneb hity mého srdce - 4xDVD+6xCD

Hodnocení:
1 2 3 4 5
Průměr: 0
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Každý zpěvák má sen, aby si mohl vybrat a nazpívat každou krásnou písničku, kterou zná. „Mně se takový sen splnil, a nazpíval jsem pro Vás opravdu ty...

Cena:
799 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

Dostupnost: vyprodáno
V prodeji od: 24.11.2010
Upoutávka: Ano
Kód zboží: 106110
Výrobce: Česká muzika

Každý zpěvák má sen, aby si mohl vybrat a nazpívat každou krásnou písničku, kterou zná. „Mně se takový sen splnil, a nazpíval jsem pro Vás opravdu ty nejkrásnější písničky, které jsem si toužil zazpívat“, říká Pavel Vítek. Pavel Vítek opravdu není neznámou hvězdou na našem hudebním nebi! Když se jeho nádherný sametový hlas ještě spojí s těmi nejkrásnějším písničkami, které my Češi opravdu milujeme, nemůže vzniknout nic jiného než naprosto nejúžasnější komplet 6 CD a 3 DVD s názvem „HITY MÉHO SRDCE“. Objednejte si tento překrásný komplet a jako poděkování získáte ještě navíc 1 DVD s názvem „DO VĚŽÍ“ s největšími hity Pavla Vítka.

 

Písničky: Asi do věží, Mám rád vůni tvý kůže, Povídej, Hospůdko známá na návsi, Má svůj den, Sbohem lásko, Santa Lucia, Kdyby sis oči vyplakala, Bláznova ukolébavka, Dej mi víc své lásky, Léta prázdnin, Jdi za štěstím, Růže kvetou dál, Tisíc mil, Veď mě dál, cesto má, Po starých zámeckých schodech, Snídaně v trávě, Malý přítel z města N, Hvězdičko blýskavá, Náhrobní kámen, Tereza, Ša la la la li, Když milenky pláčou, Hvězda na vrbě, Snad jsem to zavinil já….
 
V prodeji od: 24.11.2010
Rok výroby: 2010
Země výroby: Česko
Upoutávka: Ano