Zpět

Skřítek - 2xDVD

Hodnocení:
1 2 3 4 5
Průměr: 0
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Vesnická rodinka, kterou známe z filmu CESTA Z MĚSTA se přestěhovala "za lepším" do města.

Cena:
199 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Dostupnost: prodej ukončen
Obal: plastová krabička
Český dabing: Ano
České titulky: Ne
Kód zboží: 101545
Výrobce: Bontonfilm
Otec pracuje jako řezník v masokombinátě, matka je zaměstnaná jako pokladní v supermarketu. Jejich dreruška chodí na základní školu, ale technický předmet ji nebaví, je nejhorší ze třídy a má neustále problémy se svým třídním profesorem. Synáček studuje potravinářské učiliště protože jeho otec z něho chce mít take řezníka. Avšak sanéček je slabí, navíc vegetarián, anarchista a kuřák marihuany, což je zdrojem věčných konfliktů s přísnou mistrovou a policisty. Otec na jeho výchovu nestačí, zejména když je váben sličnou blond řeznicí, ke které vzplane chtíčem nezřízeným. Zcela ztrácí o manželku zájem a přestěhuje se od rodiny k řeznici na ubytovnu. A tak matka kuje pomstu! A aby toho nebylo málo motá se tady ještě jakýsi Skřítek s kouzelnou berlou a obrací vážné situace v absurditu a humor.
Obal: plastová krabička
Původní název: Skřítek
Rok výroby: 2005
Země výroby: Česko
Žánr: Drama
Komedie
Režie: Tomáš Vorel st.
Hrají: Bolek Polívka
David Vávra
Eva Holubová
Ivana Chýlková
Jan Kraus
Jiří Macháček
Martin Zbrožek
Milan Šteindler
Ondřej Trojan
Radomil Uhlíř
Tomáš Hanák
Tomáš Vorel ml.
Tomáš Vorel st.
Délka: 87 minut
Obraz: 16:9
barevný
Jazyk: český
Zvuk: český 2.0 Česká
český 5.1 Česká
český 5.1 DTS Česká
Bonusy: Film o filmu, Kouzlo sřítka, Vorel lesní, Nepoužité scény, Fotografie z kostýmních zkoušek, Klipy, Návrhy plakátu, Fotogalerie, Filmografie, Upoutávky, DVD - ROM
Český dabing: Ano
České titulky: Ne