Zpět
Doprava zdarma
Náš tip
Novinky
 • Alfred Hitchcock kolekce (4x 4K ULTRA HD BLU-RAY)
 • Alfred Hitchcock kolekce (4x 4K ULTRA HD BLU-RAY)
 • Alfred Hitchcock kolekce (4x 4K ULTRA HD BLU-RAY)
 • Alfred Hitchcock kolekce (4x 4K ULTRA HD BLU-RAY)

  1 2 3 4 5
  5 / 5
  ( 1 )

  Alfred Hitchcock kolekce obsahuje čtyři stěžejní filmy mistra napětí: Okno do dvora, Vertigo, Psycho (2 verze filmu), Ptáci.

  Cena:
  2 499 Kč s DPH
  Hlídat dostupnost a cenu:

  Chci být informován:

  SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
   

  Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
  1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
  1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
  1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
  1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
  2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
  3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
  3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
  4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
  5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
  5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
  5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
  5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
  5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
  5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

  Všeobecné podmínky

  Množství:
  - +
  ks
  Dostupnost: skladem 5+ ks
  Kdy zboží dostanu?
  OSOBNÍ ODBĚR - ZASILKOVNA.CZ objednávky vytvořené do 14:00 dodání do 30.9.2020
  BALÍK DO BALÍKOVNY objednávky vytvořené do 14:00 dodání do 30.9.2020
  BALÍK DO RUKY - dobírka objednávky vytvořené do 14:00 dodání do 30.9.2020
  BALÍK DO RUKY - platba předem objednávky vytvořené do 14:00 dodání do 30.9.2020
  expedice po obdržení platby
  ?
  BALÍK NA POŠTU - dobírka objednávky vytvořené do 14:00 dodání do 30.9.2020
  BALÍK NA POŠTU - platba předem objednávky vytvořené do 14:00 dodání do 30.9.2020
  expedice po obdržení platby
  ?
  PPL - dobírka objednávky vytvořené do 11:00 dodání do 30.9.2020
  dobírku lze platit i platební kartou u řidiče
  ?
  PPL - platba předem objednávky vytvořené do 11:00 dodání do 30.9.2020
  expedice po obdržení platby
  ?
  Nejlevnější doručení na adresu objednávky vytvořené do 14:00 dodání do 30.9.2020
  DOPORUČENĚ - platba předem objednávky vytvořené do 12:00 dodání do 2.10.2020
  expedice po obdržení platby
  ?
  OS.ODBĚR - ZASILKOVNA.CZ - SK objednávky vytvořené do 14:00 dodání do 1.10.2020
  dobírku lze zaplatit v EUR měně dle aktuálního kurzu přepravce
  ?
  SPS / REMAX - SK objednávky vytvořené do 14:00 dodání do 1.10.2020
  dobírku lze zaplatit v EUR měně dle aktuálního kurzu přepravce
  ?
  Kompletní ceník dopravy
  V prodeji od: 9.9.2020
  Obal: plastová krabička
  České titulky u bonusů: Ano
  Kód zboží: 203979
  Výrobce: Magic Box
  Blu-Ray Ano
  Co je to Blu-Ray?
  Okno do dvora - CZ titulky
  Fotograf J. B. Jeff Jeffries (James Stewart) je kvůli zlomené noze odkázán na kolečkové křeslo. Jeho společníkem se v dlouhých chvílích stane okno vedoucí přímo do dvora, odkud má Jeff výhled do bytů svých sousedů. Sledování osudů nájemníků z protějšího domu ho pohltí natolik, že začne podezřívat jednoho z nich z vraždy své manželky. Jeffries se spolu se svou elegantní přítelkyní (Grace Kelly) pustí do odhalování zapeklitě složitého řetězce událostí... Událostí vedoucích k senzačnímu a strhujícímu konci.

  zvuk: anglický 2.0 DTS-HD, španělský 2.0 DTS Digital Surround, francouzský 2.0 DTS Digital Surround, německý 2.0 DTS Digital Surround, italský 2.0 DTS Digital Surround, polský 2.0 DTS Digital Surround
  titulky: české, anglické pro neslyšící, španělské, dánské, holandské, finské, francouzské, německé, hindské, italské, norské, polské,švédské


  Vertigo - CZ dabing, CZ titulky
  Vertigo, podle mnohých nejlepší dílo režiséra Alfreda Hitchcocka, považuje kritik Leonard Maltin za „opravdu skvělý film”. V příběhu, který se odehrává ve známém prostředí San Francisca, James Stewart geniálním způsobem ztvárnil Scottieho Fergusona, detektiva s chorobným strachem z výšek, který je najat svým přítelem, aby tajně sledoval jeho manželku, Madeleine (Kim Novak), jež trpí sebevražednými sklony. Když ji Scottie zachrání před utonutím v zálivu, jeho čistě obchodní zájmy začnou ustupovat pocitům fascinace touto chladnou, okouzlující blondýnkou. Madeleine ale tragicky umírá a Scottie je naprosto zdrcen. Vše se změní ve chvíli, kdy potká ženu, jež je k nerozeznání podobná jeho ztracené lásce. Detektiv posedlý touhou bude muset odhalit tajemství minulosti, aby našel klíč ke své budoucnosti.

  zvuk: český 2.0 DTS Digital Surround, francouzský 2.0 DTS Digital Surround, hindský 2.0 DTS Digital Surround, polský 2.0 DTS Digital Surround, ruský 2.0 DTS Digital Surround
  titulky: české, anglické pro neslyšící, dánské, holandské, finské, francouzské, hindské, norské, polské, ruské, švédské


  Psycho (2 veze filmu) - CZ dabing, CZ titulky
  Anthony Perkins jako duševně nemocný Norman Bates. Jeho starý ponurý dům slouží jako příležitostný motel a rozhodně není místem klidného odpočinku. O tom se přesvědčí i Marion Craneová (Janet Leigh). Soukromý detektiv (Martin Balsam) a Marionina sestra (Vera Miles) se vydávají po stopách zmizelé mladé Marion. Smrtelné napětí stoupá, až nakonec vyústí ve strašný a nevyhnutelný závěr.

  zvuk: český 2.0 DTS Digital Surround, anglický DTS-X, francouzský 5.1 DTS Digital Surround, maďarský 2.0 DTS Digital Surround, polský 2.0 DTS Digital Surround, ruský 2.0 DTS Digital Surround
  titulky: české, anglické pro neslyšící, dánské, finské, francouzské, hindské, holandské, maďarské, norské, polské, rumunské, ruské, řecké, švédské


  Ptáci - CZ dabing, CZ titulky
  Když přijíždí krásná blondýnka Melanie Danielsová (Tippi Hedren) do Bodega Bay za svým čerstvě vystudovaným přítelem Mitchem Brennerem (Rod Taylor), je nečekaně napadena rackem. Najednou do města vletí tisíce ptáků a místní obyvatelé se stanou terčem jejich šílených útoků. Brzy se ústřední postavy nejděsivějšího filmu o přírodní katastrofě, který kdy byl v Hollywoodu natočen, Melanie i Mitch, ocitnou uprostřed smrtelného souboje s nezastavitelnou a nevysvětlitelnou sílou.

  zvuk: český 2.0 DTS-HD, anglický 2.0 DTS-HD, francouzský 2.0 DTS-HD, polský 2.0 DTS-HD, ruský 2.0 DTS-HD, thajský 2.0 DTS-HD
  titulky: české, anglické pro neslyšící, kantonské, mandarínské, dánské, holandské, finské, francouzské, hindské, norské, polské, ruské, švédské, thajské
  V prodeji od: 9.9.2020
  Obal: plastová krabička
  Český název: Okno do dvora
  Psycho
  Ptáci
  Vertigo
  Původní název: Psycho
  Rear Window
  The Birds
  Vertigo
  Rok výroby: 1960
  Země výroby: USA
  Žánr: Horor
  Režie: Alfred Hitchcock
  Délka: Okno do dvora - 112 minut
  Psycho - 108 minut
  Ptáci - 119 minut
  Vertigo - 128 minut
  Obraz: 1.66:1
  1.85:1
  16:9
  1920x1080p (FULL HD)
  4K ULTRA HD
  barevný
  černobílý
  HDR
  České titulky u bonusů: Ano

  28 dní poté (BLU-RAY)

  Náš tip
  28 dní poté (BLU-RAY)
  − 10,1%

  Dny jsou sečteny! Film Dannyho Boylea.

  179 Kč s DPH

  Ad Astra (BLU-RAY)

  Náš tip
  Novinky
  Ad Astra (BLU-RAY)
  − 10%

  Brad Pitt putuje na vnější okraj sluneční soustavy, aby zastavil hrozbu pro veškerý život na Zemi. Objevuje zde tajemství, která zpochybňují povahu lidské existence a naše místo ve vesmíru.

  359 Kč s DPH

  Atlantida: Tajemná říše (DVD) - Edice Disney klasické pohádky - Akce platí do 30.9.

  Náš tip
  Akce
  Atlantida: Tajemná říše (DVD) - Edice Disney klasické pohádky
  − 50,3%

  Atlantida je báječná říše, která je opředena tajemstvím. Nový celovečerní film studia Disney Vás tam zavede a nabídne dobrodružství, které tu ještě nebylo.

  99 Kč s DPH

  E.T. - Mimozemšťan (BLU-RAY) - Remasterovaná edice

  Náš tip
  E.T. - Mimozemšťan (BLU-RAY) - Remasterovaná edice
  − 10,1%

  Prožijte znovu dobrodružství i kouzlo jednoho z nejoblíbenějších filmů všech dob.

  179 Kč s DPH

  Indiana Jones a poslední křížová výprava (BLU-RAY)

  Náš tip
  Indiana Jones a poslední křížová výprava (BLU-RAY)
  − 10%

  Není nic více vzrušujícího než zkusit držet krok s Jonesem ve filmu Indiana Jones a poslední křížová výprava.

  359 Kč s DPH

  Key Largo (BLU-RAY) - Akce platí do 30.9.

  Akce
  Key Largo (BLU-RAY)
  − 50,1%

  Tři nevinní lidé v zajetí bouře - a vraha. Venku řádí hurikán, to ale není nic ve srovnání s bouří, která zuří v hotelu na Key Largo. Schovává se tu sadistický gangster Johnny Rocco (Edward G. Robinson) a drží na mušce majitelku...

  199 Kč s DPH

  Kód Enigmy (BLU-RAY)

  Náš tip
  Kód Enigmy (BLU-RAY)
  − 10,1%

  KAŽDÝ KÓD UKRÝVÁ ZÁHADU. V hlavní rolích Benedict Cumberbatch a Keira Knightley.

  179 Kč s DPH

  Lucy (BLU-RAY)

  Náš tip
  Lucy (BLU-RAY)
  − 10,1%

  Co by člověk dokázal, kdyby využil svou mozkovou kapacitu na 100 procent a dosáhl až do nejzazších končin své duše.

  179 Kč s DPH

  Upgrade (BLU-RAY)

  Náš tip
  Upgrade (BLU-RAY)
  − 10,1%

  Od tvůrců filmů Uteč, Očista a Rozpocelný. Není to člověk. Není to stroj. Je víc. Užijte si perfektní HD obraz a čistý digitální zvuk s BLU-RAY filmem Upgrade (2018).

  179 Kč s DPH

  Alfred Hitchcock kolekce (3 BLU-RAY)

  Náš tip
  Alfred Hitchcock kolekce (3 BLU-RAY)

  BLU-RAY kolekce obsahuje: Psycho, Ptáci, Vertigo.

  799 Kč s DPH
  prodej ukončen

  Ani stín podezření (DVD) - edice Film X

  Náš tip
  Ani stín podezření (DVD) - edice Film X
  − 10,1%

  Dramatická exploze přímo před očima.

  89 Kč s DPH

  Hitchcock (BLU-RAY)

  Náš tip
  Hitchcock (BLU-RAY)
  − 10%

  Píše se rok 1960 a Alfred Hitchcock (A. Hopkins) právě natáčí svůj nový film. Film, který má rozhodnout o jeho úspěchu nebo zatracení. Film, kterému téměř nikdo nevěří a za který se sám Hitchcock musí filmovému studiu zaručit...

  269 Kč s DPH

  Hitchcock (DVD)

  Náš tip
  Hitchcock (DVD)

  Píše se rok 1960 a Alfred Hitchcock (A. Hopkins) právě natáčí svůj nový film. Film, který má rozhodnout o jeho úspěchu nebo zatracení. Film, kterému téměř nikdo nevěří a za který se sám Hitchcock musí filmovému studiu zaručit...

  99 Kč s DPH

  Její zpověď (DVD) - edice Film X

  Náš tip
  Její zpověď (DVD) - edice Film X

  Mladá dívka Alice se v náhlém rozmaru pustí do flirtu s neznámým mužem, aniž by tušila, jaké následky to bude mít. Muž se ji pokusí znásilnit a Alice jej v sebeobraně ubodá. Na případ je nasazen detektiv Frank, Alicin snoubenec, který...

  99 Kč s DPH
  prodej ukončen

  Muž, který věděl příliš mnoho (Alfred Hitchcock) (DVD) - edice Film X

  Muž, který věděl příliš mnoho (Alfred Hitchcock) (DVD) - edice Film X

  Nedostatek vědomostí může být smrtící.

  99 Kč s DPH
  prodej ukončen

  Na sever severozápadní linkou (DVD) - Alfred Hitchcock kultovní edice

  Náš tip
  Na sever severozápadní linkou (DVD) - Alfred Hitchcock kultovní edice

  Cary Grant počtvrté a naposledy spolupracuje s režisérem Alfredem Hitchcockem na vynikajícím špionážním filmu, který Americký Filmový Institut zařadil mezi Top 100 amerických filmů.

  99 Kč s DPH

  Na sever severozápadní linkou (DVD) - edice filmové klenoty

  Na sever severozápadní linkou (DVD) - edice filmové klenoty

  Cary Grant počtvrté a naposledy spolupracuje s režisérem Alfredem Hitchcockem na vynikajícím špionážním filmu, který Americký Filmový Institut zařadil mezi Top 100 amerických filmů.

  99 Kč s DPH
  na cestě, do 3 dnů

  Nepravý muž (BLU-RAY)

  Nepravý muž (BLU-RAY)
  − 10%

  Neviný muž se nemá čeho bát! První Hitchcockův film natočený podle skutečných událostí.

  359 Kč s DPH

  Nepravý muž (DVD) - Alfred Hitchcock kultovní edice

  Nepravý muž (DVD) - Alfred Hitchcock kultovní edice
  − 10%

  Neviný muž se nemá čeho bát! První Hitchcockův film natočený podle skutečných událostí.

  269 Kč s DPH
  prodej ukončen

  Podezření (BLU-RAY)

  Podezření (BLU-RAY)
  − 10%

  Cary Grant, Joan Fontaine ve filmu. Bohatá, ale zakřiknutá Lina McLaidlaw je zamilovaná a snad i v ohrožení. Má podezření, že playboy Johnnie Aysgarth, který jí vtrhl do života a oženil se s ní, je vrah – a ona že má být další z...

  359 Kč s DPH
  prodej ukončen

  Provaz (DVD) - edice Film X

  Provaz (DVD) - edice Film X
  − 10,1%

  James Stewart, Farley Granger a John Dall vytvořili ústřední postavy v akcí nabitém thrilleru inspirovaném skutečnou událostí: případem Leopold a Loeb. Granger a Dall hrají dva kamarády, kteří uškrtí svého spolužáka. Jen tak, pro...

  89 Kč s DPH
  prodej ukončen

  Psycho (1960) (BLU-RAY)

  Náš tip
  Psycho (1960) (BLU-RAY)

  Dosud nepřekonaná noční můra se po 50 letech vrací v úžasném vysokém rozlišení na Blu-ray, s dokonalým obrazem, mrazivým zvukem a spoustou bonusů.

  299 Kč s DPH
  prodej ukončen

  Psycho (1960) (BLU-RAY) - 2 verze filmu - edice k 60. výročí filmu

  Náš tip
  Novinky
  Psycho (1960) (BLU-RAY) - 2 verze filmu - edice k 60. výročí filmu
  − 10%

  Blu-ray disk obsahuje 2 verze filmu Psycho: Psycho: režisérská prodloužená verze, Psycho - klasická kino verze.

  359 Kč s DPH

  Psycho (1960) (BLU-RAY) - edice Nezapomenutelné filmy 2015

  Náš tip
  Psycho (1960) (BLU-RAY) - edice Nezapomenutelné filmy 2015

  Dosud nepřekonaná noční můra se po 50 letech vrací v úžasném vysokém rozlišení na Blu-ray, s dokonalým obrazem, mrazivým zvukem a spoustou bonusů.

  299 Kč s DPH
  prodej ukončen

  Psycho (1998) (DVD) (papírový obal)

  Psycho (1998) (DVD) (papírový obal)

  Remake jednoho z nejslavnějších hororů Alfreda Hitchcocka v režii Gusa Van Santa.

  49 Kč s DPH

  Ptáci (BLU-RAY)

  Náš tip
  Ptáci (BLU-RAY)
  − 10%

  Ptáci přilétají!

  269 Kč s DPH
  prodej ukončen

  Ptáci (DVD) (papírový obal)

  Ptáci (DVD) (papírový obal)

  Ptáci přilétají!

  59 Kč s DPH
  prodej ukončen

  Rebecca - Mrtvá a živá (BLU-RAY) + booklet

  Náš tip
  Rebecca - Mrtvá a živá (BLU-RAY) + booklet
  − 10%

  Film Rebecca - Mrtvá a živá se stal americkým debutem režiséra Alfréda Hitchcocka.

  359 Kč s DPH
  prodej ukončen

  Sabotér (DVD) - edice Film X

  Sabotér (DVD) - edice Film X
  − 10,1%

  3000 mil teroru.

  89 Kč s DPH
  prodej ukončen

  Topaz (DVD) - edice Film X

  Topaz (DVD) - edice Film X
  − 10,1%

  Nejvýbušnější špionážní skandál století.

  89 Kč s DPH
  prodej ukončen

  Vertigo (BLU-RAY)

  Náš tip
  Vertigo (BLU-RAY)
  − 10%

  Nejlepší dílo režiséra Alfreda Hitchcocka.

  269 Kč s DPH
  prodej ukončen

  Vertigo (DVD) - DOVOZ

  Náš tip
  Vertigo (DVD) - DOVOZ

  Nejlepší dílo režiséra Alfreda Hitchcocka.

  299 Kč s DPH

  Vražda na objednávku (DVD) - Alfred Hitchcock kultovní edice

  Vražda na objednávku (DVD) - Alfred Hitchcock kultovní edice
  − 10,1%

  Hitchcockova filmová verze divadelního hitu Fredericka Knotta Vražda na objednávku je pikantní směsí elegance a napětí s Grace Kelly, Rayem Millandem a Robertem Cummingsem jako protagonisty ústředního romantického trojúhelníku.

  179 Kč s DPH
  prodej ukončen

  Zběsilost (Alfred Hichcock) (DVD) - edice Film X

  Náš tip
  Zběsilost (Alfred Hichcock) (DVD) - edice Film X

  Vražedné mistrovské dílo, šokující klasika.

  99 Kč s DPH
  prodej ukončen

  Zpovídám se (BLU-RAY)

  Zpovídám se (BLU-RAY)
  − 10%

  Kdybyste věděli to, co ví on, co byste udělali?

  359 Kč s DPH
  na objednávku, do 3 dnů

  Zpovídám se (DVD) - Alfred Hitchcock kultovní edice

  Zpovídám se (DVD) - Alfred Hitchcock kultovní edice

  Kdybyste věděli to, co ví on, co byste udělali?

  99 Kč s DPH
  prodej ukončen