Zpět

Arrow 1.série (5 DVD) - Seriál - DOVOZ

1 2 3 4 5
4 / 5
( 1 )

DVD Seriál Arrow - kompletní 1.série.

Cena:
399 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Dostupnost: prodej ukončen
V prodeji od: 5.5.2021
Obal: plastová krabička
České titulky u bonusů: Ne
Český dabing: Ano
České titulky: Ne
Kód zboží: 120071
Výrobce: Dovoz
Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! Arrow, to je nejnapínavější a vizuálně nejdokonalejší akční seriál letošního roku. V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích!
V českém znění: Libor Bouček - Stephen Amell (Oliver Queen / Green Arrow), René Slováčková - Katie Cassidy (Dinah Laurel Lanceová), Petr Lněnička - Colin Donnell (Tommy Merlyn), Martin Stránský - David Ramsey (John Diggle), Klára Jandová - Willa Holland (Thea Queenová), Ilona Svobodová - Susanna Thompson (Moira Queenová), Pavel Šrom - Paul Blackthorne (Detektiv Quentin Lance), Martina Kechnerová - Emily Bett Rickards (Felicity Smoaková), Libor Hruška - John Barrowman (Malcolm Merlyn), Jan Vondráček - Colin Salmon (Walter Steele), Petr Gelnar - Byron Mann (Yao Fei), Jiří Bábek - Sebastian Dunn (Edward Fyers) Libor Bouček - Stephen Amell (Oliver Queen / Green Arrow), René Slováčková - Katie Cassidy (Dinah Laurel Lanceová), Petr Lněnička - Colin Donnell (Tommy Merlyn), Martin Stránský - David Ramsey (John Diggle), Klára Jandová - Willa Holland (Thea Queenová), Ilona Svobodová - Susanna Thompson (Moira Queenová), Pavel Šrom - Paul Blackthorne (Detektiv Quentin Lance), Martina Kechnerová - Emily Bett Rickards (Felicity Smoaková), Libor Hruška - John Barrowman (Malcolm Merlyn), Jan Vondráček - Colin Salmon (Walter Steele), Petr Gelnar - Byron Mann (Yao Fei), Jiří Bábek - Sebastian Dunn (Edward Fyers)
Bonusy:
DISK 5.
• ARROW ŽIJE!: Kultovní hrdina ze stránek komiksu ožívá v hraném filmu.
• ARROW: ŠKOLA BOJE/ŠKOLA KASKADÉRŮ: Nahlédněte do zákulisí a užijte si spolu s herci a štábem profesionálněpropracované souboje, fantastické kaskadérské kousky a vizuální efekty.
• ARROW: FILMOVÍ TVŮRCI A HERCI NA PALEYFESTU 2013: Herci a filmový štáb oslavují spolu s fanoušky Arrowa a jeho boj za spravedlnost.
• NEZVEŘEJNĚNÉ ZÁBĚRY
• NEPOVEDENÉ SCÉNY