Zpět

Deník 2. světové války (24. díl) - srpen 1941 (DVD) (papírový obal)

1 2 3 4 5
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

DVD film Deník 2. světové války (24. díl) - srpen 1941. Dokumentární válečný film. Český dabing. Dolby Digital. Papírový obal. Každý den 2. světové války na DVD.

Cena:
49 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Množství:
- +
ks
Dostupnost: skladem 5+ ks
Kdy zboží dostanu?
OSOBNÍ ODBĚR - ZASILKOVNA.CZ objednávky vytvořené do 13:00 dodání do zítra
BALÍK DO BALÍKOVNY objednávky vytvořené do 09:00 dodání do zítra
BALÍK DO RUKY - dobírka objednávky vytvořené do 09:00 dodání do zítra
BALÍK DO RUKY - platba předem objednávky vytvořené do 09:00 dodání do zítra
expedice po obdržení platby
?
BALÍK NA POŠTU - dobírka objednávky vytvořené do 09:00 dodání do zítra
BALÍK NA POŠTU - platba předem objednávky vytvořené do 09:00 dodání do zítra
expedice po obdržení platby
?
PPL CZ - dobírka objednávky vytvořené do 09:00 dodání do zítra
dobírku lze platit i platební kartou u řidiče
?
PPL CZ - platba předem objednávky vytvořené do 09:00 dodání do zítra
expedice po obdržení platby
?
GLS CZ - dobírka objednávky vytvořené do 09:00 dodání do zítra
GLS CZ - platba předem objednávky vytvořené do 09:00 dodání do zítra
expedice po obdržení platby
?
ZASILKOVNA - DOMŮ objednávky vytvořené do 09:00 dodání do zítra
ZASILKOVNA - DOMŮ objednávky vytvořené do 09:00 dodání do zítra
expedice po obdržení platby
?
OS.ODBĚR - ZASILKOVNA.CZ - SK objednávky vytvořené do 09:00 dodání do 22.4.2024
dobírku lze zaplatit v EUR měně dle aktuálního kurzu přepravce
?
GLS - SK objednávky vytvořené do 09:00 dodání do 22.4.2024
Doručení na adresu - SK objednávky vytvořené do 09:00 dodání do 22.4.2024
dobírku lze zaplatit v EUR měně dle aktuálního kurzu přepravce
?
Kompletní ceník dopravy
V prodeji od: 26.10.2023
Obal: papírová pošetka
Český dabing: Ano
Kód zboží: 121091
Výrobce: CODI
Německá vojska na územi Sovětského svazu pokračuji ve svém drtivém postupu na všech frontách. Na severni frontě se dotknou okrajových časti Leningradu a uzavírají jeho obklíčení. Vojska ve střední časti fronty ukončuji operace v oblasti Smolenska a po těžkých bojích obsazuji Jelňu a přeskupují se k postupu na Brjansk. V jižním sektoru fronty rumunská vojska v rámci Skupiny armád Jih posilená částmi 11. německé armády dokončují obklíčeni Oděsy.
Vojska této armádni skupiny rovněž obsazuji přístavy Dněpropetrovsk a Mikolayv (Nikolajev) a dokončuji obsazení důležitých průmyslových a těžebních oblasti - krivorožske a doněcké. Současně jsou vojska Armeegruppe „Sud"posilena obrněnými jednotkami 2. obrněné skupiny generála Guderiana a připravuji se na dobytí Kijeva.
Ale německým ozbrojeným silám se ne všechno daří tak, jak si Hitler a jeho nejbližší představovali. Postup na Leningrad je pomalejši, na jihu obklíčeni odolává Oděsa a hlavně je část veleni armády, reprezentovaná zejména velitelem pozemních vojsk generálem polním maršálem Waltherem von Brauchitschem a jeho štábem, nespokojena s Hitlerovym zasahováním do plánováni a velení, zejména s tím, že byl zastaven postup na Moskvu.
Tak trochu ve stínu události v Sovětském svazu zůstává poměrně důležitá operace zvaná „Rovnováha" na straně Velké Británie a ,Operace Y" na straně SSSR, již bylo obsazení Iránu britskými a sovětskými vojsky, které mělo za cíl jednak zajistit sovětsko-íránskou hranici proti možně intervenci Osy směrem k ropným polím v Baku, dále otevření dala' zásobovaci cesty pro spojenecké dodávky materiálu do Sovětského svazu a zabezpečeni iránských ropných polí a rafinerii pro Spojence. Pokračuje však samozřejmě i vzdušná válka mezi Velkou Británií a Třeli říší, Bitva o Atlantik a námořní válka ve středozemním moři.
Na Dálném východě dochází k dalšimu zostřováni situace v důsledku agresivnich akcí Japonského císařství proti Číně a Indočíně. V severním Atlantiku, u pobřeží Kanady, se odehrává významná konference premiéra Churchilla a amerického prezidenta Roosevelta, na níž je přijata Atlantická charta.
V prodeji od: 26.10.2023
Obal: papírová pošetka
Český název: Deník 2. světové války (24. díl) - srpen 1941
Žánr: Dokumentární
Válečný
Délka: 65 minut
Obraz: 4:3
barevný
černobílý
Jazyk: český
Zvuk: český 2.0 Česká
Český dabing: Ano