Zpět

Dr. House 1. sezóna (6 DVD)

1 2 3 4 5
5 / 5
( 1 )

Úspěšný televizní seriál konečně na DVD!

Cena:
359 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Dostupnost: prodej ukončen
V prodeji od: 15.2.2010
Obal: plastová krabička
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Kód zboží: 102242
Výrobce: Bontonfilm
Dr. Gregory House (Hugh Laurie) má skutečně nevybíravé způsoby chování. K pacientům si dovolí cokoliv a z toho, co si o něm myslí ostatní si hlavu neláme. Na druhé straně, tohoto nekonvenčního doktora provází vynikající pověst. Jeho instinkt je bezchybný a jeho metody stoprocentně účinné. Právě to z něj dělá vynikajícího lékaře. Navíc, v komplikovaných medicínských případech se doslova vyžívá. Zachraňovat životy je jednoduše jeho životní poslání...

Obsahuje epizody:

PILOTNÍDÍL - Učitelka v mateřskéškolce začala nesrozumitelněmumlat a pak ji před třídou plnou zmatených malých dětízachvátily křeče. House rychle svolávásvůj expertnítým a snažíse určit diagnózu dřív, nežbude muset učitelka opustit školku navždy •OTÁZKA RODIČOVSTVÍ - Každánoc přinášíhráči lakrosu, jenžtrpíhalucinacemi, děsivámuka. House přicházís návrhem na riskantníretinálníbiopsii, pomocíkteréchce zjistit, jestli za chlapcovým strachem ze tmy nestojíjeho DNA •OCCAMOVA BŘITVA - Po divokénoci plnésexu se svou přítelkyníupadávysokoškolskýstudent do šoku a následněkolabuje. House a jeho tým přicházíse záplavou teorií- z nichžžádnáneníta správná. A pacientův krevníobraz se stále zhoršuje •MATEŘSTVÍ - Mezi nejmladšími pacienty se rychle šířínebezpečnývirus a House musíučinit riskantnírozhodnutí.

JEPTIŠKA - Na pohotovosti se objevuje jeptiška s rudými oteklými dlaněmi. Lék proti alergii však nezabíráa House se svým týmem by nejraději uvítal zásah z vyšších míst. SOKRATOVSKÁMETODA - Jako velmi důležitése tentokrát ukážou rodinnézáležitosti. House se totižzabývápřípadem schizofrenníženy a jejího obětavého syna, kterýje podezřelýz předávkovánísvéchuravématky. VĚRNOST - Žena trpíneobvyklou africkou spavou nemocí, ježse přenášísexuálním stykem. Ani ona, ani jejímanžel však nepřipouštějížádnýmimomanželskývztah. JED - Středoškolskýstudent se ocitáv křečích, ale experimentálníléčba se nedařía ani prohlídka jeho domova na nic neukazuje. Studentova matka odmítádalšíriskantníléčbu, dokud nedostane vyjádřeníod epidemiologického ústavu.

NECHAT ZEMŘÍT - House porušuje příkaz zakazujícíresuscitaci, aby zachránil život trumpetistovi jménem John Henry Giles, kterýje upoután na invalidnívozík. Ten chtěl ale místo toho pomalu zemřít a s Housem se proto chystáutkat u soudu. V jednéz vedlejších rolíse jako host objevuje Harry Lennix (Ray). ANAMNÉZA - Foreman se vůbec neraduje z toho, že dostal na starosti případ ženy bez domova, kterápodle něj simuluje záchvaty, jen aby získala poukázky na jídlo. Starost o jejítemnou minulost dostáváHouse a jeho tým ažpoté, co žena Foremana pokousala a zmizela z nemocnice. V jednéz vedlejších rolíse jako host objevuje Leslie Hope (24 hodin). ABSŤÁK - Šestnáctiletého pacienta trápíneobvyklýrozklad červených krvinek. Foremana s Cameronovou zatím znepokojuje chováníHouse, kterýse chce zbavit návyku na Vicodin a svou bolest si vybíjíprávěna mladém pacientovi. SPORTOVNÍMEDICÍNA - Zdáse, že tentokrát je v sázce víc, nežjen kariéra nadhazovače. Komplikovanázlomenina paže totižodhaluje neobvyklou ztrátu kostníhmoty a House poraněného sportovce podezíráz užívánídrog. V jednéz vedlejších rolíse jako host objevuje Scott Foley (Felicity).

PROKLETÝ - Dvanáctiletýchlapec přicházído nemocnice s horečkou a podezřelou vyrážkou. Zprvu jasnýpřípad zápalu plic je ale mnohem složitější. Může za tím být alergie, antrax, porucha autoimunity…nebo něco mnohem horšího. SEBEOVLÁDÁNÍ - Zdánlivěsebejistá, ale zranitelnáředitelka společnosti mánemocnésrdce, kterénutněpotřebuje transplantaci. Tu ale může ohrozit jejíbulimie a rituálnísebepoškozování. Jako hostése ve vedlejších rolích objevujíChi McBride (Boston Public) a Sarah Clarke (24 hodin). ZÁKON MAFIE - House dělávše možnéi nemožné, aby mohl určit diagnózu mafiána, kterému selhávajíjátra. Zároveňse musízaobírat otázkou, jestli je možné, aby byl mafián homosexuál. ZÁTĚŽ - Desetiletádívka prodělala infarkt a House je přesvědčený, že hlavním důvodem srdečnípříhody nenídívčina velkáhmotnost. Domníváse, že obezita je spíše symptomem nežpříčinou jejího kritického stavu.

NEČEKANÁPRAVDA - House čekávíce politikařenínežjindy, protože jeho nejnovějším pacientem je afroamerickýsenátor, kterýzkolaboval na dobročinnéakci. NOVÁGENERACE - Lékařskýtým se bude potýkat s malými človíčky a s velkými problémy. Těhotnážena s rakovinou totižodmítáléčbu, kteráby mohla poškodit plod. DĚTI - House a jeho kolegovézavádějívelmi nepopulárníopatření, kterásouvisejís jejich pátráním po příčiněneobvyklých a smrtelněnebezpečných příznakůu jednémladéskokanky do vody. LÁSKA BOLÍ - Východ se střetáváse západem. House se setkávás jednadvacetiletým asiatem, kterýpo schůzkách s několika holistickými lékaři dostal mrtvici. Ale je to alternativnímedicína, nebo jeho přítelkyně, kdo stojíza celým problémem?

TŘI PŘÍBĚHY - House dáváskupiněstudentůmedicíny několik nezvyklých lekcí, na kterénikdy nezapomenou. Zároveňsi ale musívzít na starost manžela svéex-manželky. Ve vedlejších rolích se objevujíSela Ward (Once and Again) a Carmen Electra (Pobřežníhlídka). LÍBÁNKY - Přestože testy nic zvláštního neprokázaly, Stacy zůstávápřesvědčena, že jejímanžel nenív pořádku a nutíHouse určit diagnózu.

V prodeji od: 15.2.2010
Obal: plastová krabička
Český název: Dr. House
Původní název: House M.D.
Rok výroby: 2004
Země výroby: USA
Žánr: Drama
Mysteriózní
Režie: Bryan Singer
Jace Alexander
Peter Medak
Peter O'Fallon
Hrají: Hugh Laurie
Lisa Edelstein
Robert Sean Leonard
Délka: 924 minut
Obraz: 4:3
barevný
Jazyk: anglický
český
Zvuk: anglický 5.1
český 2.0 Česká
Titulky: české Česká
Bonusy: Prohlídka natáčecích lokalit • HOUSEismy • Casting s Hugem Laurem • A mnohem mnohem víc!
Poznámka k produktu: Český dabing jak ho známe z televize!
Český dabing: Ano
České titulky: Ano