Zpět

Dva nosáči a rádio (DVD) (papírový obal)

1 2 3 4 5
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Nejúspěšnější německá komedie 80. let - poprvé na DVD! První ze série příběhů dvou nosáčů.

Cena:
49 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Dostupnost: prodej ukončen
Český dabing: Ano
Kód zboží: 104196
Výrobce: Europe Production

Přátelé Tommy a Mike provozují pravidelně jednou týdně v patnáct hodin pirátské rozhlasové vysílání v provizorním studiu. Chtějí tak nastavit zrcadlo nudnému programu, který nabízí veřejnoprávní rozhlas. Vysílání je všeobecně oblíbené, a to se stane - kromě toho, že se jedná o nelegální vysílání – trnem v oku provozovatelům rozhlasu. Tisk stále spekuluje o tom, kdo vlastně tvůrci pirátského vysílání jsou. Časem se zvyšuje riziko, že budou odhaleni, a tak Mikova sestra pro piráty zakoupí karavan s perfektním vybavením, takže piráti mohou libovolně měnit místo, odkud vysílají, a dosah jejich vysílání je až 200 km. Vysílání je financováno reklamou, kterou zajišťuje Mikova sestra. Intendant bavorského rozhlasu a policie zahájí hon na piráty, kteří jim však v různých převlecích neustále utíkají. Vyvrcholení honičky se odehraje v dívčím internátu. Intendant bavorského rozhlasu však Tommymu a Mikovi nakonec nabídne oficiálně práci ve veřejnoprávním vysílání. A tak vše dopadne ke spokojenosti obou stran.

Dva nosáči a rádio (Piratensender Powerplay) je německá komedie z roku 1982 s Mike Krügrem a Thomasem Gottschalkem. Film měl premiéru 14.ledna 1982 a stal se jedním z největších kasovních úspěchů v německých kinech 80tých let. Byl to první z čtyřdílné série filmů o nosáčích, které dvojice Krüger a Gottschalk v letech 1982 až 1985 natočila.

Scénář filmu vychází ze skutečných začátků Thomase Gottschalka, který pracoval v bavorském rozhlasu jako moderátor. Nadřízení ho sice kritizovali za netradiční způsob vysílání a lehkomyslný přístup k práci, ale vzhledem k úspěchu u posluchačů mu leccos tolerovali. K pochopení filmu je třeba podotknout, že byl natočen v době, kdy v Německu soukromé rozhlasové vysílání ještě kvůli zákonným omezením neexistovalo. To bylo zahájeno až v roce 1984. Touhu po změně nudného veřejnoprávního vysílání, která byla jasně vyjádřena i v tomto filmu, tehdy pociťovali především mladí posluchači.

Český název: Dva nosáči a rádio
Původní název: Piratensender Powerplay
Rok výroby: 1982
Země výroby: Západní Německo
Žánr: Komedie
Režie: Sigi Rothemund
Hrají: Evelyn Hamann
Jacques Herlin
Katja Flint
Mike Krüger
Ralf Wolter
Thomas Gottschalk
Délka: 84 minut
Obraz: 4:3
barevný
Jazyk: český
německý
Zvuk: český 2.0 Česká
německý 2.0
Poznámka k produktu: V českém znění Karel Heřmánek a Petr Oliva.
Český dabing: Ano