Zpět

Furiosa: Sága Šíleného Maxe (DVD)

1 2 3 4 5
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

DVD film Furiosa: Sága Šíleného Maxe [2024]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Anya Taylor-Joy a Chris Hemsworth hrají v novém filmu od Georga Millera, tvůrce série Šílený Max. Akční dobrodružství o původu Furiosy.

Cena:
289 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Množství:
- +
ks
Dostupnost: datum vydání: 21.8.2024
V prodeji od: 21.8.2024
Obal: plastová krabička
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Upoutávka: Ano
Kód zboží: 121391
Výrobce: Magic Box
Oscarový režisér George Miller se vrací do světa postapokalyptické budoucnosti, který stvořil před více než třemi dekádami ve svých kultovních filmech o Šíleném Maxovi. Tentokrát přináší zcela nový, samostatný příběh s názvem Furiosa: Sága Šíleného Maxe, jenž odhalí počátky jedné z nejpozoruhodnějších postav z jeho předchozího velkofilmu Šílený Max: Zběsilá cesta, oceněného několika Oscary.

V hlavních rolích tohoto akčního dobrodružství se představí talentovaná Anya Taylor-Joy a charismatický Chris Hemsworth. Fanoušci se mohou těšit na Millerův charakteristický vizuální styl, strhující akční sekvence a hluboký ponor do fascinujícího světa, který si za uplynulá léta získal věrné publikum po celém světě.
Furiosa slibuje být nejen návratem do známého dystopického prostředí, ale také zcela svébytným filmovým zážitkem, jenž dále rozšíří a obohatí mytologii Šíleného Maxe. S Georgem Millerem opět za kamerou a hvězdným obsazením v čele s Anyou Taylor-Joy a Chrisem Hemsworthem se Furiosa řadí mezi nejvíce očekávané snímky nadcházejících let.
V prodeji od: 21.8.2024
Obal: plastová krabička
Český název: Furiosa: Sága Šíleného Maxe
Původní název: Furiosa: A Mad Max Saga
Rok výroby: 2024
Země výroby: Austrálie
USA
Žánr: Akční
Sci-Fi
Režie: George Miller
Hrají: Alyla Browne
Angus Sampson
Anya Taylor-Joy
David Collins
David Field
Elsa Pataky
George Shevtsov
Charlee Fraser
Chris Hemsworth
Ian Roberts
John Howard
Josh Helman
Lachy Hulme
Matuse
Nathan Jones
Tom Burke
Délka: 148 minut
Obraz: 16:9
barevný
Jazyk: anglický
český
Zvuk: anglický 5.1
český 5.1 Česká
Titulky: české Česká
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Upoutávka: Ano