Zpět

Generálové 2. světové války (1.díl) - Generálové Imperialismu (DVD) (papírový obal)

1 2 3 4 5
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

DVD dokumentární film Generálové 2. světové války (1.díl) - Generálové Imperialismu. Český dabing. Dolby Digital.

Cena:
49 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Množství:
- +
ks
Dostupnost: skladem 5+ ks
Kdy zboží dostanu?
OSOBNÍ ODBĚR - ZASILKOVNA.CZ objednávky vytvořené do 12:00 dodání do zítra
BALÍK DO BALÍKOVNY objednávky vytvořené do 09:00 dodání do zítra
BALÍK DO RUKY - dobírka objednávky vytvořené do 09:00 dodání do zítra
BALÍK DO RUKY - platba předem objednávky vytvořené do 09:00 dodání do zítra
expedice po obdržení platby
?
BALÍK NA POŠTU - dobírka objednávky vytvořené do 09:00 dodání do zítra
BALÍK NA POŠTU - platba předem objednávky vytvořené do 09:00 dodání do zítra
expedice po obdržení platby
?
PPL CZ - dobírka objednávky vytvořené do 09:00 dodání do zítra
dobírku lze platit i platební kartou u řidiče
?
PPL CZ - platba předem objednávky vytvořené do 09:00 dodání do zítra
expedice po obdržení platby
?
GLS CZ - dobírka objednávky vytvořené do 09:00 dodání do zítra
GLS CZ - platba předem objednávky vytvořené do 09:00 dodání do zítra
expedice po obdržení platby
?
ZASILKOVNA - DOMŮ objednávky vytvořené do 09:00 dodání do zítra
ZASILKOVNA - DOMŮ objednávky vytvořené do 09:00 dodání do zítra
expedice po obdržení platby
?
OS.ODBĚR - ZASILKOVNA.CZ - SK objednávky vytvořené do 09:00 dodání do 27.5.2024
dobírku lze zaplatit v EUR měně dle aktuálního kurzu přepravce
?
GLS - SK objednávky vytvořené do 09:00 dodání do 27.5.2024
Doručení na adresu - SK objednávky vytvořené do 09:00 dodání do 27.5.2024
dobírku lze zaplatit v EUR měně dle aktuálního kurzu přepravce
?
Kompletní ceník dopravy
V prodeji od: 10.1.2020
Obal: papírová pošetka
Český dabing: Ano
Kód zboží: 105585
Výrobce: CODI
Po první světové válce, ve které vojáci Spojených států měli více jak 117 000 padlých a přes 205 000 zraněných, se v USA velmi rozšířil izolacionizmus, tedy hnutí za neúčast Spojených států v konfliktech mimo americký kontinent a ve světové politice vůbec.
Hnutí ještě zesílilo v třicátých letech, v době velké hospodářské krize, kdy se výrazně snižoval rozpočet na obranu a úsilí obyvatelstva, Kongresu i vlády bylo zaměřeno na rychlou obnovu hospodářství.

Ve třicátých letech se však rozpadl křehký mír uzavřený po první světové válce. Japonsko vstoupilo na asijský kontinent ve snaze podmanit si – pro začátek- Čínu a Koreu, nacisté a fašisté v Evropě se chystali rozšířit svůj životní prostor, začala občanská válka ve Španělsku a válka v Africe, kde Itálie přepadla bezbrannou Etiopii.

Předvídavým politikům, jako byl F.D.Roosevelt bylo již jasné, že Spojené státy není možné udržet mimo světovou politiku, ale izolacionisté, mezi nimiž byly velmi významné osobnosti USA, např. politici William Harding, Calvin Coolidge, Herbert Hoover, tiskový magnát Randolph R. Hearst či ministr zahraničí Henry Stimson měli tak velké slovo, že ani Roosevelt nemohl svoje názory dát otevřeně najevo. Navíc bylo v USA nemálo lidí, ať již politiků, či jinak populárních osobností, kterým se Hitlerovo Německo zdálo jako správné řešení nejen pro Němce samotné – Charles Lindbergh – populární letec, či otec pozdějšího prezident Johna F. Kennedyho Joseph Kennedy a mnozí jiní.

Když tedy nakonec Spojené státy od politiky izolacionizmu konečně ustoupily, bylo třeba lidem vysvětlit důvody této změny a aktivovat jejich úsilí na podporu nové americké politiky. A první díl nové dokumentární série je právě o tom, jak byla nová politika vysvětlována prostým Američanům. Ne masivní propagandou ve stylu nacistických lží a slibů, ale na praktických příkladech událostí, které se dějí ve světě právě v danou chvíli a které se Američanů dotýkají, ať chtějí, či nechtějí.
V prodeji od: 10.1.2020
Obal: papírová pošetka
Český název: Generálové 2. světové války (1.díl) - Generálové Imperialismu
Žánr: Dokumentární
Délka: 52 minut
Obraz: 4:3
barevný
černobílý
Jazyk: český
Zvuk: český 2.0 Česká
Český dabing: Ano