Zpět

Hannah Montana 3. sezóna (4 DVD)

1 2 3 4 5
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Kompletní 3. sezóna. 4-disková sada pro sběratele. Všech 30 epizod a báječné bonusy!

Cena:
269 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Dostupnost: prodej ukončen
V prodeji od: 13.10.2010
Obal: plastová krabička
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Upoutávka: Ne
Kód zboží: 105634
Výrobce: Disney
To, že je člověk světově známá popová hvězda jako Hannah Montana, má svoje klady i zápory, především, když se pod parádní parukou skrývá normální náctiletá holka jako Miley Stewartová! Smíchy budete padat pod stůl při pohledu na Miley, která se snaží skloubit skutečné potíže dospívajících a zároveň si užít napínavý život popové superstar. Dostane řidičák? Dostane velkou filmovou roli? Ustojí to, když se provalí tajný románek? Nezblázní se, když bude hrozit, že se její dva světy srazí?

Nechte se unést při sledování všech třiceti epizod 3. série bláznivého seriálu Hannah Montana, který vám na originální 4-diskové sadě poprvé na DVD přináší Disney Channel! Bavit vás bude například hodinová epizoda To by mohl být on (u které nabízíme alternativní konec) a také dvojdílná epizoda na závěr celé série nazvaná Mám se řehtat nebo jít? Kromě toho uvidíte i řadu scén ze zákulisí a plno dalších bonusů!

Uslyšíte novou muziku, zasmějete se novým vtipným hláškám, pobavíte se u nových epizod 3. série skvělého seriálu Hannah Montana!

V prodeji od: 13.10.2010
Obal: plastová krabička
Český název: Hannah Montana
Původní název: Hannah Montana
Rok výroby: 2008
Země výroby: USA
Žánr: Hudební
Komedie
Rodinný
Hrají: Ashley Tisdale
Billy Ray Cyrus
Emily Osment
Frances Bay
Jason Earles
Madison Pettis
Miley Cyrus
Délka: 676 minut
Obraz: 4:3
barevný
Jazyk: anglický
český
maďarský
polský
ruský
řecký
Zvuk: anglický 2.0
český 2.0 Česká
maďarský 2.0
polský 2.0
ruský 2.0
řecký 2.0
Titulky: anglické
bulharské
české Česká
hebrejské
chorvatské
maďarské
polské
rumunské
ruské
řecké
slovenské Slovenská
slovinské
srbské
ukrajinské
Bonusy: Hannah vám ukáže svou novou image a Miley vás vezme do zákulisí • Uvidíte zpívat celý štáb! • Jedinečná možnost vidět příběh s alternativním koncem a ještě mnohem víc!
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Upoutávka: Ne