Zpět

Harlequin kompletní kolekce (12 DVD) (papírový obal)

1 2 3 4 5
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

DVD kolekce Harlequin obsahuje příběhy: Záměna, Jiná žena, Svůdné krásky, Nedozpívaná ukolébavka, O půlnoci, Probuzení, Důvod ke svatbě, Nezapomenutelná láska, Zlaté děvče, Hra o čas, Láska s podezřením, Návod k pomstě.

Cena:
149 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Množství:
- +
ks
Dostupnost: skladem 5+ ks
Kdy zboží dostanu?
OSOBNÍ ODBĚR - ZASILKOVNA.CZ objednávky vytvořené do 12:00 dodání do 17.8.2020
BALÍK DO BALÍKOVNY objednávky vytvořené do 14:00 dodání do 17.8.2020
BALÍK DO RUKY - dobírka objednávky vytvořené do 14:00 dodání do 17.8.2020
BALÍK DO RUKY - platba předem objednávky vytvořené do 14:00 dodání do 17.8.2020
expedice po obdržení platby
?
BALÍK NA POŠTU - dobírka objednávky vytvořené do 14:00 dodání do 17.8.2020
BALÍK NA POŠTU - platba předem objednávky vytvořené do 14:00 dodání do 17.8.2020
expedice po obdržení platby
?
PPL - dobírka objednávky vytvořené do 11:00 dodání do 17.8.2020
dobírku lze platit i platební kartou u řidiče
?
PPL - platba předem objednávky vytvořené do 11:00 dodání do 17.8.2020
expedice po obdržení platby
?
DPD - dobírka objednávky vytvořené do 14:00 dodání do 17.8.2020
DPD - platba předem objednávky vytvořené do 14:00 dodání do 17.8.2020
expedice po obdržení platby
?
Nejlevnější doručení na adresu objednávky vytvořené do 12:00 dodání do 17.8.2020
DOPORUČENĚ - platba předem objednávky vytvořené do 12:00 dodání do 17.8.2020
expedice po obdržení platby
?
OS.ODBĚR - ZASILKOVNA.CZ - SK objednávky vytvořené do 12:00 dodání do 17.8.2020
dobírku lze zaplatit v EUR měně dle aktuálního kurzu přepravce
?
SPS / REMAX - SK objednávky vytvořené do 12:00 dodání do 17.8.2020
dobírku lze zaplatit v EUR měně dle aktuálního kurzu přepravce
?
Kompletní ceník dopravy
V prodeji od: 1.8.2018
Obal: papírová pošetka
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Kód zboží: 103026
Výrobce: Hollywood C.E.
Tato jedinečná kolekce, plná romantiky, vás provede všemi zákoutími lásky v těch nerozmanitějších podobách. Napříč časem i prostorem se odehrávají dojemné, něžné i vášnivé osudy milenců, kteří musejí často překonávat ty nejtěžší překážky, aby jejich láska došla naplnění.

1. Záměna (Láska v přestrojení)
Dvojčata Kimberly a Dominique jsou na prvnípohled k nerozeznání, ale povahovězcela odlišné. Dominique je modelka a Kimberly studentka dějin umění. Dominique svou sestru požádá, aby jízastoupila na nějakýčas. Kim se tedy stávámodelkou vyhlášeného módního salonu, a přes počátečníobavy se do svénovérole rychle vžije. Zamiluje se do nísympatickýPhilip a Kim stojípřed osudovým rozhodnutím - uchovat sestřino tajemstvínebo ztratit Phillipa?

2. Jinážena (Co skrýváztracenáminulost?)
Lisa ztratila po brutálním útoku paměť. Na pomoc jípřekvapivěpřišel i manžel, kterýse s níchtěl původněrozvést. Svůj záměr však nynípřehodnotil. Lisa se musíznovu vpravit do života, znovu si vybudovat vztahy se všemi lidmi kolem sebe. Kdyžse jízačínámatněvybavovat minulost, dozvídáse, že nějakápodivnáudálost ji zasáhla do života uždřív. Jakétajemstvítedy skrývájejímunulost?

3. Svůdnékrásky (Tajemství, kterénemělo být nikdy odhaleno...)
Novinářka Anne je zasažena záhadnou smrtelnou nehodou svého bratra. Je přesvědčena, že nešlo o náhodu, a proto pod falešným jménem začne pátrat na bratrověbývalém pracovišti. Tam poznápřitažlivého Jasona, kterýovšem mánějakétajemství. Byl to totižprávěon, kdo našel mrtvolu Annina bratra...

4. Nedozpívanáukolébavka (Napínavépátránípo ztracenédívce)
Američanka Jordan Kirklandováse vydávádo Evropy pátrat po totožnosti děvčátka Káti ze staréfotografie. Klíčem je hracískříňka, kteráje takéna fotografii. Stopy ji vedou k majiteli skříňky, ten je však zavražděn. Jordan se ocitásama v cizím městě, kde někdo likviduje všechny, kteřímajíco do činěníse skříňkou i Káťou. Naštěstípoznášarmantního Nicolase, kterýjínabízípomoc...

5. O půlnoci (Nečekanáodhalení)
Liz se po tragickésmrti manžela stane vychovatelkou u vědce Richarda Keatona. Jeho syn Andrew vyrůstábez matky a je velice zvláštním dítětem, u kterého žádnávychovatelka dlouho nevydrží. Liz se však podaříse s ním sblížit a Andrew se jíčasem svěří, že matku zabil jeho otec. Liz ovšem nevěří, že by byl Keaton něčeho takového schopen, brzy se však začnou dít podivnévěci...

6. Probuzení(Po stopách zločinu i lásky!)
Mladážena Sára žije v malém městečku jednotvárným životem aždo doby, kdy nic zlého netušíc pronajme pokoj cizímu muži, kterýje ale mezinárodněhledaným zločincem. Na stopěmu je agent Flynn, jemužvšak zloděj na posledníchvíli vyklouzne. Flynn zjišťuje, že bude při pátránípotřebovat pomoc - a jeho parťákem se stane právěSára...

7. Důvod ke svatbě(Láska na dosah)
Dvěkamarádky Hallie a Donnalee nemajíštěstív lásce. Oběby si přály být vdanéa mít rodinu, ale stále se jim nedařínajít toho pravého. Vyzkoušejídokonce i seznamku, ale ani tam neuspějí. Nečekaněvšak do jejich života vstoupíjejich dva sympatičtísousedi Steve a Todd. V jejich bytech je totižzvláštníproblém - pokud se v jednom někdo sprchuje, v druhém neteče voda. Časem tedy dospějík tomu, že jediným řešením je sprchovat se společně...

8. Nezapomenutelnáláska (Vražednéintriky a spalujícívášeň!)
Sandra, dcera z bohatérodiny, právětrávílíbánky s manželem Johnem na lodi. Ve chvíli, kdy je na paluběsama, však loďnáhle exploduje a Sandra zahyne. Jejímatka si najme soukromého detektiva, aby případ prošetřil, protože je přesvědčena, že náložnastražil John, aby získal bohatédědictví. Detektiv Max se vydávápo stopědo Afriky, kde jej však čekávelképřekvapení...

9. Zlatéděvče (Štěstíčekánedaleko...)
Claire je tichádívka, kteráje dušíúspěšnéprávnickékanceláře. Staráse o všechno a chod firmy ležípředevším na ní. Jednoho dne do kanceláře zavítábratr majitele Regan, sebevědomýprávník z Londýna. Na rozdíl od svého bratra pochopí, že bez Claire by nic nefungovalo, jak má. Začne si jívíc všímat a nakonec se do nízamiluje. Rozhodne se kvůli lásce změnit veškerésvéplány do budoucna?

10. Hra o čas (Láska s dvojítváří)
Sarah objevív doměsvého strýce neznámého muže, kterýse představíjako Tim a tvrdí, že pouze přišel opravit počítač. Sarah však brzy zjistí, že jejístrýc vede pravděpodobnědvojíživot a stejnějako Tim pracuje pro CIA. Oběma momentálněhrozínebezpečíod agenta, kterého stíhajíkvůli nelegálníčinnosti. Sarah se do případu takézaplete a mezi nía Timem přeskočíjiskra...

11. Láska s podezřením (Nebezpečnáhra s překvapením!)
Mezi počítačovými firmami Thornhill a Savatar dojde k tvrdému konkurenčnímu boji. Zrovna v tu chvíli umíráza podivných okolnostíKevin, bratr šéfa Thornhillu Roberta Cannona. Robert odlétádo Kanady, kde bratr zemřel, a snažíse celou záležitost rozřešit. Na místěse setkávás přitažlivou majitelkou půjčovny lodíEvie a zdáse, že stopa vede právěk ní!

12. Návod k pomstě(Láska navzdory nebezpečí)
Mladážena Carly se stane svědkem vraždy. Vrah však spravedlnosti dlouho unikáa pohybuje se na svobodě. Carly zatím nalézádoma výhružnévzkazy, odmítávšak měnit svůj život. Domluvíse tedy s detektivem Jackem, že ji bude alespoňsám hlídat. Během tédoby se oba velmi sblíží, výhrůžky však pokračují...

V prodeji od: 1.8.2018
Obal: papírová pošetka
Země výroby: USA
Žánr: Romantický
Délka: 973 minut
Obraz: 16:9
barevný
Jazyk: anglický
český
Zvuk: anglický 2.0
český 2.0 Česká
Titulky: české Česká
Český dabing: Ano
České titulky: Ano

Doktor Živago (2 DVD) - edice filmové klenoty

Náš tip
Doktor Živago (2 DVD) - edice filmové klenoty
− 10,1%

Výborný filmař a mistr svého oboru David Lean režíruje bouřlivý příběh Borise Pasternaka o Rusku rozděleném válkou a srdcích rozervaných láskou.

179 Kč s DPH

Kdopak to mluví 3 (DVD) (papírový obal)

Náš tip
Akce
Kdopak to mluví 3 (DVD) (papírový obal)
− 40,8%

Mikey už vyrostl a nyní je to jeho pes, kdo mluví!

29 Kč s DPH

Láska v bílém pekle (4 DVD) (papírový obal) - seriál

Náš tip
Láska v bílém pekle (4 DVD) (papírový obal) - seriál

4 DVD kolekce obsahuje všechny díly seriálu Láska v bílém pekle.

99 Kč s DPH

Lví král (2019) (DVD) - nové filmové zpracování

Náš tip
Lví král (2019) (DVD) - nové filmové zpracování
− 10,1%

Snímek Lví král od studia Disney, jenž režíroval Jon Favreau (Kniha džunglí), se odehrává v africké savaně, kde se narodil budoucí panovník všeho živého.

179 Kč s DPH

Prokletí králové - kolekce (5xDVD) (papírový obal)

Náš tip
Prokletí králové - kolekce (5xDVD) (papírový obal)
− 10,1%

Legendy francouzského filmu Gérard Depardieu, Jeanne Moreau, Jean-Claude Brialy a Tchéky Karyo se představují v působivé historické minisérii o vražedné kletbě, která změnila mapu Evropy. Pětidílná sága Prokletí králové je krutým...

179 Kč s DPH

Sága rodu Forsytů - 7xDVD (papírový obal)

Sága rodu Forsytů - 7xDVD (papírový obal)
− 10%

Přicházejí vzlety a pády vážené rodiny Forsytů. Láska, nevěra, moc, peníze, to vše je ve hře. Podle románu Johna Galsworthyho a s hvězdným obsazením.

359 Kč s DPH

Uštvaný válkou (DVD) (papírový obal)

Uštvaný válkou (DVD) (papírový obal)

Fašistický špion musí splnit nebezpečnou misi v tehdejším Československu a zároveň se vypořádat s nástrahami dvou tajemných žen. Riccardo, nacistický zvěd, dostane v průběhu 2. světové války přísně tajný úkol – má zavraždit...

49 Kč s DPH

Válečná tažení v Tichomoří kolekce (1-9) (9 DVD) (papírový obal)

Náš tip
Akce
Válečná tažení v Tichomoří kolekce (1-9) (9 DVD) (papírový obal)
− 50,5%

Devítidílná série Válečná tažení v Tichomoří zachycuje impozantní boj Američanů a jejich spojenců proti japonské císařské armádě.

49 Kč s DPH

Velká svatba (DVD)

Náš tip
Velká svatba (DVD)
− 10,1%

Herecké hvězdy Robert De Niro, Katherine Heigl, Diane Keaton, Amanda Seyfried, Topher Grace, Susan Sarandon a Robin Williams září v romantické komedii VELKÁ SVATBA…

89 Kč s DPH