Zpět
Náš tip

Harlequin kompletní kolekce (12 DVD) (papírový obal)

Hodnocení:
1 2 3 4 5
Průměr: 0
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

DVD kolekce Harlequin obsahuje příběhy: Záměna, Jiná žena, Svůdné krásky, Nedozpívaná ukolébavka, O půlnoci, Probuzení, Důvod ke svatbě, Nezapomenutelná láska, Zlaté děvče, Hra o čas, Láska s podezřením, Návod k pomstě.

Cena:
179 Kč s DPH
Běžná cena:
199 Kč s DPH
sleva 10,05 %
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Množství:
- +
ks
Dostupnost: skladem 5+ ks
Kdy zboží dostanu?
OSOBNÍ ODBĚR - ZASILKOVNA.CZ objednávky vytvořené do 12:00 dodání do 22.10.2018
BALÍK DO RUKY objednávky vytvořené do 12:00 dodání do 22.10.2018
BALÍK NA POŠTU objednávky vytvořené do 12:00 dodání do 22.10.2018
BALÍK DO BALÍKOVNY objednávky vytvořené do 12:00 dodání do 22.10.2018
PPL objednávky vytvořené do 12:00 dodání do 22.10.2018
dobírku lze platit i platební kartou u řidiče
?
DPD objednávky vytvořené do 12:00 dodání do 22.10.2018
OS.ODBĚR - ZASILKOVNA.CZ - SK objednávky vytvořené do 12:00 dodání do 22.10.2018
dobírku lze zaplatit v EUR měně dle aktuálního kurzu přepravce
?
GLS - SK objednávky vytvořené do 12:00 dodání do 22.10.2018
dobírku lze zaplatit v EUR měně dle aktuálního kurzu přepravce
?
SLOVENSKÁ POŠTA objednávky vytvořené do 12:00 dodání do 22.10.2018
Kompletní ceník dopravy
V prodeji od: 1.8.2018
Obal: papírová pošetka
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Kód zboží: 103026
Výrobce: Hollywood C.E.
Tato jedinečná kolekce, plná romantiky, vás provede všemi zákoutími lásky v těch nerozmanitějších podobách. Napříč časem i prostorem se odehrávají dojemné, něžné i vášnivé osudy milenců, kteří musejí často překonávat ty nejtěžší překážky, aby jejich láska došla naplnění.

1. Záměna (Láska v přestrojení)
Dvojčata Kimberly a Dominique jsou na prvnípohled k nerozeznání, ale povahovězcela odlišné. Dominique je modelka a Kimberly studentka dějin umění. Dominique svou sestru požádá, aby jízastoupila na nějakýčas. Kim se tedy stávámodelkou vyhlášeného módního salonu, a přes počátečníobavy se do svénovérole rychle vžije. Zamiluje se do nísympatickýPhilip a Kim stojípřed osudovým rozhodnutím - uchovat sestřino tajemstvínebo ztratit Phillipa?

2. Jinážena (Co skrýváztracenáminulost?)
Lisa ztratila po brutálním útoku paměť. Na pomoc jípřekvapivěpřišel i manžel, kterýse s níchtěl původněrozvést. Svůj záměr však nynípřehodnotil. Lisa se musíznovu vpravit do života, znovu si vybudovat vztahy se všemi lidmi kolem sebe. Kdyžse jízačínámatněvybavovat minulost, dozvídáse, že nějakápodivnáudálost ji zasáhla do života uždřív. Jakétajemstvítedy skrývájejímunulost?

3. Svůdnékrásky (Tajemství, kterénemělo být nikdy odhaleno...)
Novinářka Anne je zasažena záhadnou smrtelnou nehodou svého bratra. Je přesvědčena, že nešlo o náhodu, a proto pod falešným jménem začne pátrat na bratrověbývalém pracovišti. Tam poznápřitažlivého Jasona, kterýovšem mánějakétajemství. Byl to totižprávěon, kdo našel mrtvolu Annina bratra...

4. Nedozpívanáukolébavka (Napínavépátránípo ztracenédívce)
Američanka Jordan Kirklandováse vydávádo Evropy pátrat po totožnosti děvčátka Káti ze staréfotografie. Klíčem je hracískříňka, kteráje takéna fotografii. Stopy ji vedou k majiteli skříňky, ten je však zavražděn. Jordan se ocitásama v cizím městě, kde někdo likviduje všechny, kteřímajíco do činěníse skříňkou i Káťou. Naštěstípoznášarmantního Nicolase, kterýjínabízípomoc...

5. O půlnoci (Nečekanáodhalení)
Liz se po tragickésmrti manžela stane vychovatelkou u vědce Richarda Keatona. Jeho syn Andrew vyrůstábez matky a je velice zvláštním dítětem, u kterého žádnávychovatelka dlouho nevydrží. Liz se však podaříse s ním sblížit a Andrew se jíčasem svěří, že matku zabil jeho otec. Liz ovšem nevěří, že by byl Keaton něčeho takového schopen, brzy se však začnou dít podivnévěci...

6. Probuzení(Po stopách zločinu i lásky!)
Mladážena Sára žije v malém městečku jednotvárným životem aždo doby, kdy nic zlého netušíc pronajme pokoj cizímu muži, kterýje ale mezinárodněhledaným zločincem. Na stopěmu je agent Flynn, jemužvšak zloděj na posledníchvíli vyklouzne. Flynn zjišťuje, že bude při pátránípotřebovat pomoc - a jeho parťákem se stane právěSára...

7. Důvod ke svatbě(Láska na dosah)
Dvěkamarádky Hallie a Donnalee nemajíštěstív lásce. Oběby si přály být vdanéa mít rodinu, ale stále se jim nedařínajít toho pravého. Vyzkoušejídokonce i seznamku, ale ani tam neuspějí. Nečekaněvšak do jejich života vstoupíjejich dva sympatičtísousedi Steve a Todd. V jejich bytech je totižzvláštníproblém - pokud se v jednom někdo sprchuje, v druhém neteče voda. Časem tedy dospějík tomu, že jediným řešením je sprchovat se společně...

8. Nezapomenutelnáláska (Vražednéintriky a spalujícívášeň!)
Sandra, dcera z bohatérodiny, právětrávílíbánky s manželem Johnem na lodi. Ve chvíli, kdy je na paluběsama, však loďnáhle exploduje a Sandra zahyne. Jejímatka si najme soukromého detektiva, aby případ prošetřil, protože je přesvědčena, že náložnastražil John, aby získal bohatédědictví. Detektiv Max se vydávápo stopědo Afriky, kde jej však čekávelképřekvapení...

9. Zlatéděvče (Štěstíčekánedaleko...)
Claire je tichádívka, kteráje dušíúspěšnéprávnickékanceláře. Staráse o všechno a chod firmy ležípředevším na ní. Jednoho dne do kanceláře zavítábratr majitele Regan, sebevědomýprávník z Londýna. Na rozdíl od svého bratra pochopí, že bez Claire by nic nefungovalo, jak má. Začne si jívíc všímat a nakonec se do nízamiluje. Rozhodne se kvůli lásce změnit veškerésvéplány do budoucna?

10. Hra o čas (Láska s dvojítváří)
Sarah objevív doměsvého strýce neznámého muže, kterýse představíjako Tim a tvrdí, že pouze přišel opravit počítač. Sarah však brzy zjistí, že jejístrýc vede pravděpodobnědvojíživot a stejnějako Tim pracuje pro CIA. Oběma momentálněhrozínebezpečíod agenta, kterého stíhajíkvůli nelegálníčinnosti. Sarah se do případu takézaplete a mezi nía Timem přeskočíjiskra...

11. Láska s podezřením (Nebezpečnáhra s překvapením!)
Mezi počítačovými firmami Thornhill a Savatar dojde k tvrdému konkurenčnímu boji. Zrovna v tu chvíli umíráza podivných okolnostíKevin, bratr šéfa Thornhillu Roberta Cannona. Robert odlétádo Kanady, kde bratr zemřel, a snažíse celou záležitost rozřešit. Na místěse setkávás přitažlivou majitelkou půjčovny lodíEvie a zdáse, že stopa vede právěk ní!

12. Návod k pomstě(Láska navzdory nebezpečí)
Mladážena Carly se stane svědkem vraždy. Vrah však spravedlnosti dlouho unikáa pohybuje se na svobodě. Carly zatím nalézádoma výhružnévzkazy, odmítávšak měnit svůj život. Domluvíse tedy s detektivem Jackem, že ji bude alespoňsám hlídat. Během tédoby se oba velmi sblíží, výhrůžky však pokračují...

V prodeji od: 1.8.2018
Obal: papírová pošetka
Země výroby: USA
Žánr: Romantický
Délka: 973 minut
Obraz: 16:9
barevný
Jazyk: anglický
český
Zvuk: anglický 2.0
český 2.0 Česká
Titulky: české Česká
Český dabing: Ano
České titulky: Ano

Básníci - kolekce (5 DVD) (papírový obal)

Náš tip
Básníci - kolekce (5 DVD) (papírový obal)

DVD Kolekce obsahuje: Jak svět přichází o básníky, Jak básníkům chutná život, Jak básníci přicházejí o iluze, Konec básníků v Čechách, Jak básníci neztrácejí naději.

299 Kč s DPH

Herkules kolekce (4 DVD) (papírový obal) - seriál

Náš tip
Herkules kolekce (4 DVD) (papírový obal) - seriál
− 10,1%

Toto je příběh z dávných časů. Z času mýtů a legend, kdy antičtí bohové byli malicherní a krutí a stíhali lidstvo útrapami. Jen jeden člověk se jim dokázal postavit. Herkules!

89 Kč s DPH

Hra o trůny 7. série - 4 DVD (český dabing)

Náš tip
Hra o trůny 7. série - 4 DVD (český dabing)
− 15%

Kompletní sedmá série na DVD. Dlouhá zima je tady. V sedmi napínavých epizodách se předposlední, 7. série zaměřila na přesuny vojsk a dlouho budované pozice.

594 Kč s DPH

Inga Lindström kompletní kolekce (11 DVD) (papírový obal)

Náš tip
Inga Lindström kompletní kolekce (11 DVD) (papírový obal)
− 10,1%

DVD kolekce Inga Lindström obsahuje příběhy: Farma u jezera, Vytoužený Merielund, Vítr nad skalisky, Návrat ztracené dcery, Cesta k tobě, Osudové setkání, Léto na ostrově, Lesní romance, Dům plný vzpomínek, Skok do štěstí, Romance...

179 Kč s DPH

Jobs (DVD)

Náš tip
Jobs (DVD)

Steve Jobs. Byl bezesporu jedním z největších vizionářů 20. století, technologickým géniem a mimořádně schopným obchodníkem.Jeho spolupracovníci ho často nenáviděli proto, jaký byl, ale milovali proto, co tvořil. Apple Macintosh,...

99 Kč s DPH

Jsem Ali (DVD)

Jsem Ali (DVD)

Detailní a strhující pohled na muže, který se stal legendou – jak jsme ho dosud nikdy neviděli.

99 Kč s DPH

Korunní princ - DVD 1 (papírový obal)

Korunní princ - DVD 1 (papírový obal)

Příběh vášně a nešťastné lásky.

69 Kč s DPH
prodej ukončen

Krajina střelců (DVD)

Náš tip
Krajina střelců (DVD)
− 10,1%

Kovboj Charley Waite (KEVIN COSTNER) i jeho přátelé Boss Spearman (ROBERT DUVALL), John "Button" Weatheral (DIEGO LUNA) a Mose Harrison (ABRAHAM BERNUBI) se snaží uniknout své minulosti. Jediné místo, kde se cítí svobodní, je kraj, kterým...

89 Kč s DPH

Přítelkyně z domu smutku (2 DVD) - seriál

Náš tip
Novinky
Přítelkyně z domu smutku (2 DVD) - seriál

Mozaika osudů několika vězeňkyň ve čtyřdílné televizní adaptaci stejnojmenného románu Evy Kantůrkové. Seriál získal v roce 1994 na MTF v Cannes Velkou stříbrnou cenu v kategorii seriálů a Velkou zlatou cenu za herecký výkon Ivany...

299 Kč s DPH