Zpět

Houbeles Musicus (CD)

Hodnocení:
1 2 3 4 5
Průměr: 0
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Hudební smaženice z 50 druhů hub aneb Houbeles Musicus je veršovaný atlas hub pro děti. Hádanky čte Arnošt Goldflam.

Cena:
287 Kč s DPH
Běžná cena:
299 Kč s DPH
sleva 4,01 %
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Množství:
- +
ks
Dostupnost: skladem <3 ks
Kdy zboží dostanu?
OSOBNÍ ODBĚR - ZASILKOVNA.CZ objednávky vytvořené do 15:00 dodání do 16.12.2019
BALÍK DO BALÍKOVNY objednávky vytvořené do 12:00 dodání do 16.12.2019
BALÍK DO RUKY objednávky vytvořené do 12:00 dodání do 16.12.2019
BALÍK NA POŠTU objednávky vytvořené do 12:00 dodání do 16.12.2019
PPL objednávky vytvořené do 09:00 dodání do zítra
dobírku lze platit i platební kartou u řidiče
?
DPD objednávky vytvořené do 09:00 dodání do zítra
OS.ODBĚR - ZASILKOVNA.CZ - SK objednávky vytvořené do 15:00 dodání do 16.12.2019
dobírku lze zaplatit v EUR měně dle aktuálního kurzu přepravce
?
GLS - SK objednávky vytvořené do 12:00 dodání do 16.12.2019
dobírku lze zaplatit v EUR měně dle aktuálního kurzu přepravce
?
SLOVENSKÁ POŠTA objednávky vytvořené do 09:00 dodání do 17.12.2019
Kompletní ceník dopravy
V prodeji od: 5.6.2019
Kód zboží: 801304
Výrobce: Indies Scope Records
Kniha Houbeles pictus byla předlohou pro tuto novou nahrávku, určenou pro houbaře v každém věku. Básně Petra Maděry zhudebnila Alžběta Trojanová a na interpretaci písní se podílí 45 muzikantů a herců – např. členové kapel Traband, The Plastic People of The Universe, Dick O’Brass či Bezobratři. Na nahrávce je podobně jako v knize vždy předřazena čtená hádanka v podání Arnošta Goldflama, po které následuje zpívaná odpověď o konkrétní houbě. Součástí CD je také pohádka, která je zčásti čtená a zčásti zhudebněná, a několik dalších básní ze světa hub. Většinu písní doprovází akustické nástroje, které patří k jedlým houbám, zatímco v písních o jedovatých houbách jsou použity též elektrické nástroje jakožto závan jiného a zrádného světa ve světě přírody. Cílem hudebního zpracování je podpořit v dětech cit pro rozmanité hudební harmonie a nálady. Všeprostupující humor a charaktery jednotlivých hub zaujmou malé i velké posluchače. CD je zabaleno v originálním obrázkovém digipacku ve formě leporela, ilustrovaného Milošem Koptákem. CD je nezbytná prázdninová výbava na cesty pro všechny děti, rodiče a prarodiče, kteří občas vyrážejí do lesa a přírody, poznávají a sbírají houby!
Houbeles Musicus – seznam písní a hádanek:
1. Úvodní hádanka (mluvené slovo + instrumentální doprovod) / 2. Lov na lišky (píseň) / 3. Hádanka pro toho, kdo je hlavička (mluvené slovo) / 4. Kovář s kolodějem (píseň) / 5. Hádanka pro sestru (mluvené slovo)
6. Špička (píseň) / 7. Hádanka pro brášku (mluvené slovo) / 8. Hadovka smrdutá (píseň) / 9. Hádanka pro našeho Petra (mluvené slovo) / 10. Kozák (píseň) / 11. Hádanka pro kluky odvedle (mluvené slovo)
12. Vatovec (píseň) / 13. Hádanka pro kámoše (mluvené slovo) / 14. Choroš (píseň) / 15. Hádanka pro přísnou paní učitelku (mluvené slovo) / 16. Pstřeň dubový (píseň) / 17. Hádanka pro maminku (mluvené slovo)
18. Masák (píseň) / 19. Hádanka pro starší sestru (mluvené slovo) / 20. Muchomůrka tygrovaná (píseň) / 21. Nauč se znát jedůvky (mluvené slovo) / 22. Jedůvky a prašivky (píseň) / 23. Hádanka k horkému čaji (mluvené slovo) / 24. Slizák mazlavý (píseň) / 25. Hádanka pro fanouška (mluvené slovo + zvukový podkres) / 26. Žampion (píseň) / 27. Hádanka pro spolužáky (mluvené slovo) / 28. Syrovinka (píseň)
29. Hádanka pro strejdu kravaťáka (mluvené slovo) / 30. Klouzek sličný (píseň) / 31. Hádanka pro staršího bráchu (mluvené slovo) / 32. Babka (píseň) / 33. O princezně Helmovce (mluvené slovo + hudba)
34. Hádanka těžká, pro pana ředitele (mluvené slovo) / 35. Podhoubí (píseň) / 36. Kořenohoubí (mluvené slovo) / 37. Kořenohoubí (píseň) / 38. Kde makaj houby, čím se živí (mluvené slovo + ambientní mix)
39. Hádanka pro tetu Kateřinu (mluvené slovo) / 40. Kačenka česká (píseň) / 41. Hádanka nejtěžší, pro znalce (mluvené slovo) / 42. Houba na nádobí (píseň) / 43. Náš táta šel na houby (mluvené slovo)
44. Houbeles (píseň)
V prodeji od: 5.6.2019
Žánr: Pop
Hrají: Arnošt Goldflam
Délka: 79 minut
Jazyk: stereo
Zvuk: stereo 2.0

Bohemian Rhapsody (DVD) - Akce platí do 31.12.

Náš tip
Akce
Bohemian Rhapsody (DVD)
− 50,2%

Sledujte meteorický vzestup kapely Queen, zrod jejího revolučního zvuku i Freddieho sólovou kariéru, stejně jako opětovné shledání skupiny a jedno z jejích největších představení v dějinách rockové hudby.

149 Kč s DPH

Do noci (DVD) (papírový obal)

Akce
Do noci (DVD) (papírový obal)
− 40,8%

Když dva naprosto cizí lidé natrefí uprostřed losangelské noci na mezinárodní komplot, může se stát cokoli… a také že stane. Tento bláznivý film noir režíroval proslulý John Landis. Ed Orkin (Jeff Goldblum) trpí chronickou nespavostí,...

29 Kč s DPH

Fantastická zvířata a kde je najít (DVD)

Náš tip
Akce
Fantastická zvířata a kde je najít (DVD)
− 50,3%

Z kouzelnického světa J.K. Rowlingové. Objevte novou éru kouzelnického světa před Harrym Potterem.

99 Kč s DPH

Iva Bittová, Lenka Dusilová, Monika Načeva: Spolu (CD+DVD)

Náš tip
Iva Bittová, Lenka Dusilová, Monika Načeva: Spolu (CD+DVD)
− 3,7%

Koncertní záznam zachycuje tři výjimečné zpěvačky zcela odlišných žánrů na společných vystoupeních v Praze a v Brně v prosinci roku 2017.

336 Kč s DPH

Iva Bittová: Kolednice (CD)

Náš tip
Iva Bittová: Kolednice (CD)
− 4%

Iva Bittová zpěvačka, herečka a houslistka patří k nejvýraznějším osobnostem české alternativní hudební scény. Album Kolednice nahrála v roce 1995 v Lelekovicích se svým dětským sborem Lelky.

239 Kč s DPH

Mimoni (DVD)

Náš tip
Akce
Mimoni (DVD)
− 60,4%

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč vlastně ti žluťoučcí a k sežrání roztomilí Mimoni dobrovolně slouží Gruovi, padouchovi s velkým P? Odpověď přináší animovaná komedie Mimoni, která z nich konečně a především zcela zaslouženě...

59 Kč s DPH

Oldřich Veselý: Černý racek / To nejlepší (CD)

Oldřich Veselý: Černý racek / To nejlepší (CD)
− 14%

Nový zvukový remastering Miloše Makovského. Nahrávky z katalogů firem Supraphon, Panton, Opus, FT Records, Disk Systems a Českého rozhlasu. Výpravný booklet se vzpomínkovým textem Petra Gratiase, kompletní diskografií a archivními fotografiemi.

240 Kč s DPH

Půljablkoň: Světelné léto (CD)

Náš tip
Půljablkoň: Světelné léto (CD)
− 4%

Půljablkoň, nejmladší projekt lídra skupiny Jablkoň Michala Němce a zpěvačky výjimečného hlasu Marie Puttnerové, vydává druhou desku.

287 Kč s DPH

Švadlena (DVD)

Náš tip
Švadlena (DVD)
− 10,1%

Tilly se po letech vrací do svého rodného městečka v Austrálii, odkud musela jako dítě uprchnout kvůli obvinění z vraždy. Z cest po světě přijíždí vyzbrojená šicím strojem a znalostmi haute couture. Přes zlovůli většiny místních,...

179 Kč s DPH