Zpět

Hrdinové a zbabělci (DVD)

1 2 3 4 5
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Když si nebudeš stát za svým, vždycky prohraješ!

Cena:
179 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Dostupnost: prodej ukončen
V prodeji od: 22.3.2007
Obal: plastová krabička
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Kód zboží: 101169
Výrobce: Bontonfilm
Robert Redford, Meryl Streep a Tom Cruise v silném a provokativním thrilleru, který rozebírá důsledky lidských rozhodnutí a postojů. Idealistický profesor (Robert Redford) se v Kalifornii pokouší přesvědčit svého studenta, aby v životě udělal něco důležitého. Charismatický senátor (Tom Cruise) zatím ve Washingtonu, D. C. vysvětluje pochybující televizní reportérce (Meryl Streep) novou válečnou strategii na Středním východě. Ve stejnou dobu se na druhém konci světa v Afghánistánu dva profesorovi bývalí studenti ocitají za nepřátelskou linií a bojují tu nejen za svobodu, ale hlavně o své holé životy. Vzduchem létají slova i kulky a tři vzájemně propletené příběhy ukazují, jak křehká a málo zřetelná je hranice rozdělující lidi na hrdiny a zbabělce.
V prodeji od: 22.3.2007
Obal: plastová krabička
Český název: Hrdinové a zbabělci
Původní název: Lions for Lambs
Rok výroby: 2007
Země výroby: USA
Žánr: Drama
Thriller
Válečný
Režie: Robert Redford
Hrají: Andrew Garfield
David Pease
Derek Luke
George Back
Heidi Janson
Christopher Carley
Christopher May
Kevin Dunn
Kristy Wu
Larry Bates
Meryl Streep
Michael Pena
Peter Berg
Robert Redford
Tom Cruise
Délka: 88 minut
Obraz: 16:9
barevný
Jazyk: anglický
český
polský
Zvuk: anglický 5.1
český 5.1 Česká
polský 5.1
Titulky: anglické
arabské
české Česká
hebrejské
islandské
polské
portugalské
Bonusy: Komentář režiséra Roberta Redforda • V předních liniích: Z natáčení filmu Hrdinové a zbabělci • Splétání nitek - scénárista / příběh / scénář • Znovuzrozené studio - UA: vzpomínková retrospektiva • Trailery
Český dabing: Ano
České titulky: Ano