Zpět

Jak jsem poznal vaši matku 2. sezóna (3 DVD) - seriál

1 2 3 4 5
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Znáte z COOL TV.

Cena:
539 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Dostupnost: prodej ukončen
V prodeji od: 2.8.2010
Obal: papírový karton
plastová krabička
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Kód zboží: 105078
Výrobce: Bontonfilm
Žena jeho snů chodí někde venku – otázkou zůstává…Která to je? V sérii vzpomínek se odvíjí nepředvídatelný příběh o tom, jak skoro třicátník Ted potkává svou spřízněnou duši a loučí se s mládeneckým světem randění, známostí na jednu noc a rychlých rozchodů. Svatba jeho přátel Marshalla a Lily se blíží, nestoudný Barney zůstává zatvrzelým starým mládencem, zatímco vztah mezi Tedem a Robin nabírá na obrátkách. Ale je pro něj ona skutečně tou pravou? To, že se události někdy dokážou ubírat vskutku zábavnými cestami, zjistíte ve svěžím a příjemném komediálním seriálu Jak jsem poznal vaši matku.
V prodeji od: 2.8.2010
Obal: papírový karton
plastová krabička
Český název: Jak jsem poznal vaši matku
Původní název: How I Met Your Mother
Rok výroby: 2006
Země výroby: USA
Žánr: Komedie
Romantický
Režie: Pamela Fryman
Rob Greenberg
Hrají: Alexis Denisof
Alyson Hannigan
Amy Acker
Cobie Smulders
Danica McKellar
David Henrie
Elizabeth Bogush
Eva Amurri
Jason Segel
Jayma Mays
Josh Radnor
Lyndsy Fonseca
Mandy Moore
Morena Baccarin
Neil Patrick Harris
Valerie Azlynn
Délka: 484 minut
Obraz: 16:9
barevný
Jazyk: anglický
český
polský
Zvuk: anglický 5.1
český 5.1 Česká
polský 5.1
Titulky: anglické
české Česká
islandské
polské
portugalské
řecké
turecké
Bonusy: Komentář k vybraným epizodám • Skvělé videoklipy • Z natáčení • Doplněné scény • Nepovedené záběry vaší matky
Český dabing: Ano
České titulky: Ano