Zpět

Kameňák 1-5 - kolekce (5 DVD)

1 2 3 4 5
4,5 / 5
( 2 )

DVD kolekce Kameňák obsahuje filmy: Kameňák 1, Kameňák 2, Kameňák 3, Kameňák 4, Vánoční kameňák. Český film. Český dabing.

Cena:
299 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Množství:
- +
ks
Dostupnost: skladem <2 ks
Kdy zboží dostanu?
OSOBNÍ ODBĚR - ZASILKOVNA.CZ dodání do 26.4.2024
BALÍK DO BALÍKOVNY dodání do 26.4.2024
BALÍK DO RUKY - dobírka dodání do 26.4.2024
BALÍK DO RUKY - platba předem dodání do 26.4.2024
expedice po obdržení platby
?
BALÍK NA POŠTU - dobírka dodání do 26.4.2024
BALÍK NA POŠTU - platba předem dodání do 26.4.2024
expedice po obdržení platby
?
PPL CZ - dobírka dodání do 26.4.2024
dobírku lze platit i platební kartou u řidiče
?
PPL CZ - platba předem dodání do 26.4.2024
expedice po obdržení platby
?
GLS CZ - dobírka dodání do 26.4.2024
GLS CZ - platba předem dodání do 26.4.2024
expedice po obdržení platby
?
ZASILKOVNA - DOMŮ dodání do 26.4.2024
ZASILKOVNA - DOMŮ dodání do 26.4.2024
expedice po obdržení platby
?
OS.ODBĚR - ZASILKOVNA.CZ - SK dodání do 29.4.2024
dobírku lze zaplatit v EUR měně dle aktuálního kurzu přepravce
?
GLS - SK dodání do 29.4.2024
Doručení na adresu - SK dodání do 29.4.2024
dobírku lze zaplatit v EUR měně dle aktuálního kurzu přepravce
?
Kompletní ceník dopravy
V prodeji od: 5.7.2023
Obal: plastová krabička
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Kód zboží: 120961
Výrobce: Magic Box
Kameňák (DVD)
Komedie Zdeňka Trošky, inspirovaná bezpočtem „kamenných“ vtipů, nás zavádí do poklidného jihočeského městečka. Žije tu svým neměnným rytmem rodina Novákových. Otec Pepa je kapitánem městské policie, jeho žena Vilma učitelkou, dcera studuje zdrávku a devítiletý Pepíček neumlčitelným způsobem komentuje všechno, co se jen v okolí šustne.
Bonusy:
• Film o filmu
• Trailer
• Fotogalerie
• Biografie
• Komentář režiséra
• DVD-ROM

Kameňák 2 (DVD)
Zázračný vliv modrého pramene na potenci způsobí nebývalý poprask a jeho blahodárnou sílu okusí i stará Kropáčková. Jak náhle se však pramen objevil, tak i zmizel. Ale zmizel opravdu? To ví nejlépe Kropáčková, která se v stává postrachem mladých mužů. Ti končí na policejní stanici coby oběti znásilnění a následně v péči doktorky Heleny na psychiatrii. Na policejním náčelníkovi Novákovi je, aby tyto události vyšetřil.
Bonusy:
• Film o filmu
• Trailer
• Fotogalerie
• Biografie
• Komentář režiséra
• DVD-ROM

Kameňák 3 (DVD)
Den v Kameňákově začíná jako vždy v ložnici Pepy a Vilmy. Výhled z balkonu je ale pro Pepu překvapivý. Policejní šéf zjišťuje, že se do sousedství nastěhovala romská rodina. Vilma s Julčou tedy nastoupí na hodiny karate. Jenže lekce s Oldou nejsou jen o sebeobraně. Za lordem a lady přijíždí z Anglie syn Willy, otřesen milostným zklamáním. Kropáčkové sice vyschl modrý pramen, ale energie má stále na rozdávání, a lékařka Helena odjela s tělocvikářem na svatební cestu. Leo Khon, nejbohatší muž Kameňákova, vlastní fotbalový klub a mužstvo tvoří přátelé a známí. Dokáží však prohrát i s nejslabším týmem Balvanů z Kameniček. Jeho tchýně tomu odmítne přihlížet a když vyhraje ve sportce velkou částku, vsadí se, že postaví do týdne jedenáctku, která rozdrtí jeho i ty darmožrouty. V sázce je mnohem víc a každé mužstvo má za vítězství slíbenu prémii. Hráči bojují dokonce o přízeň Dolly Buster.
Bonusy:
• Film o filmu
• Trailer
• Fotogalerie
• Biografie
• Plakát
• Producent Pavel Pásek pro své přátele
• DVD-ROM

Kameňák 4 (DVD)
Pepanovi odjela Vilma za dcerou do Austrálie a Pepan se synem Pepíkem žijí v mužské domácnosti. Kolem Pepana krouží učitelka Vlasta (D. Morávková), která vycítila příležitost zaplnit místo po Vilmě. Zaneprázdněný Pepan se stal starostou Kameňákova. S přizpůsobivým tajemníkem Bohoušem (B. Klepl) zakládají městskou policii. Jako náčelníka vyberou místního Ramba, Frantu Cloumala (M. Dejdar), který konečně stoupne v očích své ženy (A. Bendová). Šetřílek Bohouš do toho musí ještě stihnout levně zařídit jeden pohřeb. V místní čínské restauraci mezitím dojde k nečekanému objevu. Kuchař Lojza (Jiří Pomeje) zalévá své marihuanové „bylinky“ Modrým pramenem, který v minulých dílech povzbuzoval sexuální apetit. A Coufalův syn Vincek (V. Navrátil) pohotově pochopí, že tenhle „model“ bude bestseller.
Bonusy:
• Film o filmu
• Trailer
• Videoklip Walda Gang: Čert ví
• Vystřižené scény
• Trailer Babovřesky 2

Vánoční Kameňák (DVD)
Vánoční crazy komedie. Pátý díl úspěšné série se značkou Kameňák opět sleduje neskutečné karamboly kolem starosty Pepana, který tentokrát opravdu nemá klidný adventní čas. Zdá se, že Kameňákov neproslaví, protože nepřející občanští aktivisté mu zhatili plán – postavit obří skokanský můstek na nedaleké hoře Říp. A to si přímluvu obstaral osobně u samotného pana prezidenta! Zázraky se však dějí, zvláště o Vánocích, a prezident ve finále jako vždy překvapí. Než ale dospějeme k happyendu, u kterého se dojme celý Kameňákov i celé lidstvo, zažijeme během čtyř adventních týdnů typický kameňákovský mumraj.
Bonusy:
• Kino trailer
• Online trailer
• Videoklip: Ježíšek
V prodeji od: 5.7.2023
Obal: plastová krabička
Původní název: Kameňák 1
Kameňák 2
Kameňák 3
Kameňák 4
Vánoční Kameňák
Rok výroby: 2003
2004
2005
2013
2015
Země výroby: Česko
Žánr: Komedie
Režie: Zdeněk Troška
Hrají: Jan Skopeček
Jana Paulová
Jaroslava Obermaierová
Josef Laufer
Lubomír Lipský st.
Marek Vašut
Martin Faltýn
Václav Glazar
Václav Vydra nejml.
Délka: Kameňák 1 - 100 minut
Kameňák 2 - 100 minut
Kameňák 3 - 101 minut
Kameňák 4 - 83 minut
Vánoční kameňák - 86 minut
Obraz: 16:9
4:3
barevný
Jazyk: český
Zvuk: český 5.1 Česká
Titulky: české Česká
Český dabing: Ano
České titulky: Ano