Zpět

Miloš Forman: Co tě nezabije.. (DVD)

Hodnocení:
1 2 3 4 5
Průměr: 0
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Oscarový režisér v titulní roli vzrušujícího životního příběhu.

Cena:
99 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

Dostupnost: prodej ukončen
V prodeji od: 24.2.2010
Obal: plastová krabička
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Upoutávka: Ano
Kód zboží: 103290
Výrobce: Magic Box
FILMY –ÚSPĚCH –KARIÉRA –ZKLÁMÁNÍ–PŘÁTELÉ–RODINA –HOŘKOSTI DĚTSTVÍ–KRUTOST MOCI - VZPOURA - SVOBODA …To jsou základnípilíře vizuálněvelkoryse koncipovaného dokumentu režiséra Miloslava Šmídmajera, kterýhledáodpovědi na základníotázky: Pročmusel MilošForman natočit některéfilmy tak, jak je natočil? Z čeho prameníjeho vnitřnísíla? Jakýje jeho životnípříběh a jakou roli v něm mádnes rodina ?

MilošForman přišel v dětstvío rodiče. A jeho prvnísynovépřišli o 27 let později o otce, kdyžbyl nucen zůstat v zahraničí. Teprve nynídoháníto, co jinízažívajív mládí…Mnoho krutých zkušenostího nutilo natočit některéfilmy. PročprávěPřelet nad kukaččím hnízdem? PročGoyovy přízraky? Pročzrovna Larry Flynt? Pročje jeho největšísilou touha po svobodě? Na tyto a dalšíotázky se snažíodpovědět celovečernídokument Miloše Šmídmajera, nahlédnout do intimnějších zákoutíživotních peripetiíMiloše Formana, o kterých mluvíjen málokdy, zachytit ty momenty, zážitky a životnísituace, kteréjej hluboce zasáhly a ovlivnily nejen soukromározhodnutí, ale staly se inspiracípro jeho filmovou tvorbu, zazněly s neobyčejnou hloubkou v jeho filmech.

Díky tomuto filmu strávíte ve společnosti Miloše Formana sto minut a dozvíte se o jeho životěa uvažovánívíc nežkdy předtím. Nahlédnete do jeho soukromí, do jeho smutků…poznáte, jakývýznam mápro něho dnes rodina. Užijete si i úryvky ze slavných filmů, setkáte se slavnými osobnostmi z filmového světa, prožijete oscarovývečer při Přeletu nad kukaččím hnízdem, uvidíte řadu unikátních záběrů…Dokument vznikal v průběhu pěti let a natáčel se v New Yorku, Connecticutu, Paříži, Valencii, Madridu, Praze a na dalších místech Českérepubliky. Vedle Miloše Formana v něm účinkujíjeho přátelé, spolupracovníci a slavníherci z neméněslavných Formanových filmů: Michael Souhlas, Natalie Portmanová, Javier Bardem, Annette Beringová, Woody Harrelson, F.Murray Abraham, Luise Fletcherová, Saul Zaentz, Jean-Claude Carriere, ale takéPetr, Matěj, Andy a jim Formanovi.


Bonusy:

  • Rozhovory s herci: WOODY HARRELSON, F.MURRAY ABRAHAM, LOUISE FLETCHEROVÁ, ANNETTE BENINGOVÁ
  • ŠEDESÁTINY FORMANA V GAGU –EPIZODY
  • SLAVNOSTNÍPREMIÉRA AMADEA –2002
  • NAROZENINY 2007
  • ZÁBĚRY Z KONTAKTU –DOBOVÉ
  • Z NATÁČENÍPEKLA S PRINCEZNOU
  • FOTOGALERIE
  • FILMOGRAFIE MILOŠE FORMANA
  • DOKUMENTY MILOSLAVA ŠMÍDMAJERA
V prodeji od: 24.2.2010
Obal: plastová krabička
Původní název: Miloš Forman: Co tě nezabije..
Rok výroby: 2009
Země výroby: Česko
Žánr: Dokumentární
Režie: Miloslav Šmídmajer
Hrají: Miloš Forman
Petr Forman
Délka: 100 minut
Obraz: 16:9
barevný
Jazyk: anglický
český
Zvuk: anglický 5.1
český 5.1 Česká
Titulky: anglické
české Česká
české pro neslyšící Česká
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Upoutávka: Ano