Zpět

Miloš Forman: Co tě nezabije.. (DVD)

1 2 3 4 5
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Oscarový režisér v titulní roli vzrušujícího životního příběhu.

Cena:
99 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Dostupnost: prodej ukončen
V prodeji od: 24.2.2010
Obal: plastová krabička
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Upoutávka: Ano
Kód zboží: 103290
Výrobce: Magic Box
FILMY –ÚSPĚCH –KARIÉRA –ZKLÁMÁNÍ–PŘÁTELÉ–RODINA –HOŘKOSTI DĚTSTVÍ–KRUTOST MOCI - VZPOURA - SVOBODA …To jsou základnípilíře vizuálněvelkoryse koncipovaného dokumentu režiséra Miloslava Šmídmajera, kterýhledáodpovědi na základníotázky: Pročmusel MilošForman natočit některéfilmy tak, jak je natočil? Z čeho prameníjeho vnitřnísíla? Jakýje jeho životnípříběh a jakou roli v něm mádnes rodina ?

MilošForman přišel v dětstvío rodiče. A jeho prvnísynovépřišli o 27 let později o otce, kdyžbyl nucen zůstat v zahraničí. Teprve nynídoháníto, co jinízažívajív mládí…Mnoho krutých zkušenostího nutilo natočit některéfilmy. PročprávěPřelet nad kukaččím hnízdem? PročGoyovy přízraky? Pročzrovna Larry Flynt? Pročje jeho největšísilou touha po svobodě? Na tyto a dalšíotázky se snažíodpovědět celovečernídokument Miloše Šmídmajera, nahlédnout do intimnějších zákoutíživotních peripetiíMiloše Formana, o kterých mluvíjen málokdy, zachytit ty momenty, zážitky a životnísituace, kteréjej hluboce zasáhly a ovlivnily nejen soukromározhodnutí, ale staly se inspiracípro jeho filmovou tvorbu, zazněly s neobyčejnou hloubkou v jeho filmech.

Díky tomuto filmu strávíte ve společnosti Miloše Formana sto minut a dozvíte se o jeho životěa uvažovánívíc nežkdy předtím. Nahlédnete do jeho soukromí, do jeho smutků…poznáte, jakývýznam mápro něho dnes rodina. Užijete si i úryvky ze slavných filmů, setkáte se slavnými osobnostmi z filmového světa, prožijete oscarovývečer při Přeletu nad kukaččím hnízdem, uvidíte řadu unikátních záběrů…Dokument vznikal v průběhu pěti let a natáčel se v New Yorku, Connecticutu, Paříži, Valencii, Madridu, Praze a na dalších místech Českérepubliky. Vedle Miloše Formana v něm účinkujíjeho přátelé, spolupracovníci a slavníherci z neméněslavných Formanových filmů: Michael Souhlas, Natalie Portmanová, Javier Bardem, Annette Beringová, Woody Harrelson, F.Murray Abraham, Luise Fletcherová, Saul Zaentz, Jean-Claude Carriere, ale takéPetr, Matěj, Andy a jim Formanovi.


Bonusy:

  • Rozhovory s herci: WOODY HARRELSON, F.MURRAY ABRAHAM, LOUISE FLETCHEROVÁ, ANNETTE BENINGOVÁ
  • ŠEDESÁTINY FORMANA V GAGU –EPIZODY
  • SLAVNOSTNÍPREMIÉRA AMADEA –2002
  • NAROZENINY 2007
  • ZÁBĚRY Z KONTAKTU –DOBOVÉ
  • Z NATÁČENÍPEKLA S PRINCEZNOU
  • FOTOGALERIE
  • FILMOGRAFIE MILOŠE FORMANA
  • DOKUMENTY MILOSLAVA ŠMÍDMAJERA
V prodeji od: 24.2.2010
Obal: plastová krabička
Původní název: Miloš Forman: Co tě nezabije..
Rok výroby: 2009
Země výroby: Česko
Žánr: Dokumentární
Režie: Miloslav Šmídmajer
Hrají: Miloš Forman
Petr Forman
Délka: 100 minut
Obraz: 16:9
barevný
Jazyk: anglický
český
Zvuk: anglický 5.1
český 5.1 Česká
Titulky: anglické
české Česká
české pro neslyšící Česká
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Upoutávka: Ano