Zpět

Nejlepší české komedie - 10xDVD

1 2 3 4 5
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Kolekce obsahuje filmy: Hoří má panenko, Ecce Homo Homolka, Jáchyme, hoď ho do stroje, Marečku, podejte mi pero!, Na samotě u lesa, Vrchní, prchni!, Sněženky a machři, S tebou mě baví svět, Slunce, seno, jahody, Vesničko má, středisková

Cena:
899 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Dostupnost: prodej ukončen
V prodeji od: 1.12.2009
Obal: plastová krabička
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Kód zboží: 102700
Výrobce: Bontonfilm

Hořímápanenko
Třetícelovečernífilm Miloše Formana z roku 1967, v němžse tancuje, losuje, krade a hasí. Vše se točíkolem hasičského bálu na malém městěa volby královny krásy. Film byl natočen v koprodukci z významným italským producentem Carlem Pontim.

Ecce Homo Homolka
Lína letníneděle roku 1969. Dopoledne si rodinka Homolkových vyjede do lesa, ale klid a pohodu tam nenajdou. A to ještěženskáčást rodiny netuší, že pánovéchtějíjít odpoledne na fotbal. Scénařnapsal a takérežíroval Jaroslav Papoušek.

Jáchyme, hoďho do stroje
Luděk Sobota se jako nesmělývenkovskýmládenec František vydáváhledat štěstído Prahy. Pomáhámu v tom počítačem sestavenýkondiciogram jeho šťastných a kritických dní. Film natočil režisér Oldřich Lipskýv roce 1974 podle námětu Zdeňka Svěráka a Ladislava Smoljaka.

Marečku, podejte mi pero!
Taképod touto komediíz roku 1976 jsou podepsáni režisér Oldřich Lipskýa autoři scénáře Z. Svěrák a L. Smoljak. Mistr ve fabrice na zemědělskéstroje (JiříSovák) se musízapsat na večerníprůmyslovku. Stejnýustav přes den navštěvuje i jeho syn (JiříSchmitzer).

Na samotěu lesa
Chalupářskou komedii natočil režisér Jiři Menzel v roce 1976 podle scénáře (jak jinak) Z. Svěráka a L. Smoljaka. Oba si ve filmu takézahráli. Rodina Lavičkových si vyhlídne vhodnýobjekt na venkově. V domku ale žije samorost děda Komárek (JiříKemr).

Vrchní, prchni!
Režie teto komedie se v roce 1981 ujal Ladislav Smoljak. Scénářpocházi z pera jeho tradičního spolupachatele Zdeňka Svěráka. Josef Abrhám jako knihkupec Vrána se stáváfantomem českých restaurací, kdyžkasíruje hosty jako falešnývrchní. Musítotižplatit alimenty na svépočetnépotomstvo.

Sněženky a machři
Režisér Karel Smyczek natočil v roce 1983 nahořklou komedii podle námětu Radka Johna a Ivo Pelanta. Studenti gymnázia vyrážejína lyžařsky kurz pod vedením profesora Kardy (R. Brzobohatý), kterýs sebou bere i svoji dceru. Na tu mázálusk i třídni rebel Viki Cabadaj a jeho parta.

S tebou měbavísvět
Jednu z nejoblíbenějších českých komedii natočila režisérka Marie Poledňákováv roce 1983. Každoročnípanska jízda tři otcůse vlivem razantního zásahu manželek stáváněčím jako mateřskou školkou na horskéchatě. V hlavních rolích Pavel Novy, Václav Postráneckýa Julius Satinský.

Slunce, seno, jahody
Režisér Zdeněk Troška přicházíužv roce 1983, tedy dlouho před zahájením přestavby socialistického hospodářství, s revolučnímetodou zvýšeni dojivosti krav. A to za pomoci hudby. Zavedeni tohoto zlepšováku se ujme male venkovskédružstvo.

Vesničko má, středisková
Nestárnoucíkomedie režiséra Jiřího Menzela a scénáristy Zdeňka Svěráka byla nominovanána Oscara pro nejlepšízahraničnífilm za rok 1986. Hlavni roli ztvárnil nezapomenutelným způsobem maďarsky herec Janos Ban.

V prodeji od: 1.12.2009
Obal: plastová krabička
Český název: Ecce homo Homolka
Hoří má panenko
Jáchyme, hoď ho do stroje
Marečku, podejte mi pero!
Na samotě u lesa
S tebou mě baví svět
Slunce, seno, jahody
Sněženky a machři
Vesničko má, středisková
Vrchní, prchni!
Rok výroby: 1967
1969
1974
1976
1980
1982
1984
1985
Země výroby: Československo
Žánr: Komedie
Rodinný
Režie: Jaroslav Papoušek
Jiří Menzel
Karel Smyczek
Ladislav Smoljak
Marie Poledňáková
Miloš Forman
Oldřich Lipský
Zdeněk Troška
Obraz: 4:3
barevný
černobílý
Jazyk: český
Zvuk: český 2.0 Česká
Titulky: české Česká
Poznámka k produktu: Limitovaná edice.
Český dabing: Ano
České titulky: Ano