Zpět

Neobyčejná zvířata kolekce (3 DVD) (papírový obal) - BBC seriál

1 2 3 4 5
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Zvířata dokážou věci, o jakých se většinou lidem ani nesní. Tento dokument jasně ukazuje, že mnohá zvířata mají zcela jedinečné a nečekané schopnosti, které předčí i ty lidské. Nechte se fascinovat jejich úžasným nadáním!

Cena:
99 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Dostupnost: prodej ukončen
V prodeji od: 21.8.2011
Obal: papírová pošetka
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Kód zboží: 109422
Výrobce: Hollywood C.E.
Zvířata dokážou věci, o jakých se většinou lidem ani nesní. Tento dokument jasně ukazuje, že mnohá zvířata mají zcela jedinečné a nečekané schopnosti, které předčí i ty lidské. Nechte se fascinovat jejich úžasným nadáním!

DVD 1
Sloní malířka
Šestiletá slonice Hong má tak mimořádný talent na malování, že její dílo hodnotí i uznávaní britští umělci. Obstojí její obrazy i před veřejností?
Pes smrtonoš
Knírač Skamp dokázal předpovědět smrt 58 obyvatel pečovatelského domu v Ohiu s takřka 100% přesností. Má Skamp parapsychologické nadání nebo je jeho talent vědecky vysvětlitelný?
Lachtan šikula
Lachtan Rio dokáže řešit logické otázky, s nimiž by měli problém i mnozí z nás Jeho mimořádný talent by měl přimět lidi, aby přehodnotili svůj vztah k zvířatům.
Papoušek génius
Někteří papoušci umí nejen napodobovat zvuky, ale i myslet! Griffin, papoušek šedý, ovládá širokou slovní zásobu a dokáže rozeznat různé předměty, barvy a tvary.
Nejúžasnější lidoop
Orangutan Azy dokáže vyjadřovat své myšlenky prostřednictvím počítače. Jeho výsledky nutí k zamyšlení nad skutečnou úrovní inteligence ve světě opic.
Delfíní ultrazvuk
Pomocí svého sonaru dokáže delfínice Luna ukázat na obrazovce, reagující na zvuk, co by si přála na oběd. Tato neuvěřitelná schopnost zcela mění vnímání komunikace lidí a delfínů.
Šimpanz se sloní pamětí
Šimpanz Ayumu dosáhl fenomenálních úspěchů v paměťových testech, v nichž porazil i lidské protivníky. Zdá se, že lidská převaha nad šimpanzy je otřesena…
DVD 2
Pes matematik
Maggie je sedmiletá teriérka, která umí počítat. Dokáže sčítat, odčítat, násobi i dělit! Tento díl se pokusí odpovědět na otázku, co se vlastně skrývá za její dovedností.
Kočičí klavírista
Nora, kočka klavíristka, je něco jak Mozart v kočičím světě. Jako nalezenec se dostala k nové majitelce, která učí hru na klavír. Během jejích lekcí začala Nora sama zkoušet hrát na klavír…
Geniální prasátko
Prasátko Nellie se odmalička odlišovalo od ostatních a brzy poté, co jej začali noví majitelé cvičit, se stalo hvězdou. Jsou jeho kousky pouze výsledkem důsledného výcviku, nebo si uvědomuje, co přesně dělá?
Delfíní sonar
Delfín Milo dokonale ovládá svůj sonar a dokáže lokalizovat objekty pouze pomocí jeho zvukových vln. Milovy vynikající schopnosti pomáhají i odborníkům ke studiu a lepšímu pochopení techniky echolokace.
Nejodvánější kůň
Koně jsou většinou pokládáni za snadno vyplašitelná zvířata, která se nevyznačují žádnou zvláštní odvahou. Policejní kůň Kenny je ale jiný. Nebojí se ani zásahů uprostřed rozzuřených davů a je statečným pomocníkem.
DVD 3
Šimpanzí superstar
Panzee je šimpanzice, jejíž vlohy šokují i vědce. Nejen, že rozumí více anglickým slovům než kterýkoliv jiný šimpanz na světě, ale umí také komunikovat se svými lidskými pečovateli a rozumí základům ekonomiky.
Chlupatí superhrdinové
Krysy jsou považovány za špinavé a nebezpečné. Jejich inteligence však skýtá nečekané možnosti. V Tanzanii vycvičili krysy k určování pacientů s TBC a vyhledávání min v zemi. Ve Velké Británii využívají dalších chlupatých hrdinů – fretek – aby se dostávali na těžko přístupná místa.
Holubí wi-fi
Už po tisíciletí jsou využívány schopnosti holubů navracet se na stejná místa k přenosu nejrůznějších zpráv. Dodnes však zůstává zahaleno tajemstvím, jak to dělají. Tento díl se pokusí odpovědět na otázku, v čem spočívá brilantní holubí navigace.
Havran rozumbrada
Čtyřletý havran Ellias fascinuje vědce svou úžasnou inteligencí a kreativitou. Vyvinul si chytré strategie na ochranu své potravy, dokazuje značný smysl pro humor, a dokonce se naučil používat počítač.
Záchranáři se studeným čumákem
Poznejte psy se skutečně záslužnými schopnostmi. Labrador Saxon umí rozpoznat stopy hořlavin ve spálených budovách. Novofundlák Bilbo pomáhá svému pánovi zachraňovat životy u nebezpečných břehů Cornwallu. Kolie Orson má zase výjimečné schopnosti nalézt lidi zasypané lavinou.

V prodeji od: 21.8.2011
Obal: papírová pošetka
Český název: Neobyčejná zvířata
Původní název: Extraordinary Animals
Rok výroby: 2008
Země výroby: Velká Británie
Žánr: Dokumentární
Délka: 389 minut
Obraz: 16:9
barevný
Jazyk: anglický
český
Zvuk: anglický 2.0
český 2.0 Česká
Titulky: české Česká
Český dabing: Ano
České titulky: Ano