Zpět

Ošklivá slečna (DVD)

1 2 3 4 5
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

DVD film Ošklivá slečna [1959]. Český film. Dolby Digital. Hrají: Dana Medřická, Karel Höger. Milostný příběh o ženě, která našla svou krásu, ale odmítla žít ve stínu podvodu.

Cena:
139 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Množství:
- +
ks
Dostupnost: datum vydání: 7.8.2024
V prodeji od: 7.8.2024
Obal: plastová krabička
Český dabing: Ano
Kód zboží: 121388
Výrobce: Magic Box
Dana Medřická a Karel Höger, dvě herecké legendy českého filmu, se spolu objevili v několika snímcích. Jejich první společnou rolí byl manželský pár Alšových v životopisném filmu Mikoláš Aleš (1951) režiséra Václava Kršky. Skutečnou hereckou příležitost jim však poskytl až dramatik a scenárista Oldřich Daněk, který pro ně napsal role přímo na míru v melodramatickém snímku Ošklivá slečna režiséra Miroslava Hubáčka.

Dana Medřická zde ztvárnila Hanu Kalvodovou, zahořklou revizní účetní, která přijíždí zkontrolovat účetnictví oblastního nakladatelství. Pod nepřitažlivým zevnějškem se skrývá nejistota a životní zklamání, které však začnou mizet pod vlivem rodícího se vztahu s vedoucím redaktorem Jiřím Šteflem, jehož ztvárnil Karel Höger. Jejich začínající láska však narazí na překážku v podobě Šteflovy zpronevěry.
Právě herecké výkony hlavních představitelů povýšily tento melodramatický příběh na nevšední drama plné lásky, intrik a zklamání. Kritika té doby označila výkon Dany Medřické za "herecký koncert hodný nejvyššího uznání". Jejich chemie na plátně a mimořádné herecké nasazení udělaly z Ošklivé slečny nezapomenutelný snímek české kinematografie.