Zpět

Pečeť vraha - edice svět krimi (DVD) (papírový obal)

1 2 3 4 5
4 / 5
( 1 )

DVD film Pečeť vraha [2003]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Deset obětí a deset záhadných odkazů. Kdo jim přijde na kloub najde i vraha.

Cena:
59 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Dostupnost: prodej ukončen
V prodeji od: 10.1.2020
Obal: papírová pošetka
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Upoutávka: Ne
Kód zboží: 104466
Výrobce: Intersonic
Během čtyř let bylo na malém městečku v okruhu dvou kilometrů znásilněno a brutálně zavražděno 10 žen ve věku od 13 do 71 let. Vražedné postupy byly stále propracovanější a důmyslnější. S každým činem slábly stopy, které za sebou zanechával. Během šetření bylo vyslechnuto přes 3000 podezřelých. Na masivním vyšetřování se podílelo přes 300 000 policistů. Nikdo nezůstal bez podezření. Přesto, že policie použila veškeré vyšetřovací metody, neobyčejně opatrný a krutý vrah nebyl nikdy dostižen. Skutečný příběh dvou detektivů, kteří v letech 1986 až 1991 vyšetřovali sérii mimořádně brutálních a promyšlených vražd.
V prodeji od: 10.1.2020
Obal: papírová pošetka
Český název: Pečeť vraha
Původní název: Salinui chueok
Rok výroby: 2003
Země výroby: Jižní Korea
Žánr: Thriller
Režie: Joon-ho Bong
Hrají: Hae-il Pak
Hee-bong Byon
Jae-eung Lee
Jae-ho Song
Kang-ho Song
Roe-ha Kim
Sang-kyung Kim
Yeong-hwa Seo
Délka: 129 minut
Obraz: 4:3
barevný
Jazyk: český
korejský
maďarský
Zvuk: český 5.1 Česká
korejský 5.1
maďarský 5.1
Titulky: české Česká
maďarské
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Upoutávka: Ne