Zpět

Sean Connery kolekce - 4xDVD

1 2 3 4 5
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Kolekce obsahuje filmy - Hon na ponorku, Pevnost, Neúplatní, Jiný čas, jiné místo

Cena:
359 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Dostupnost: prodej ukončen
V prodeji od: 26.8.2009
Český dabing: Hon na ponorku - Ano
Jiný čas, jiné místo - NE
Neúplatní - ANO
Pevnost - NE
České titulky: Ano
Kód zboží: 100263
Výrobce: Magic Box
Hon na ponorku
Hon na ponorku, který podle bestselleru Toma Clancyho natočil John McTiernan (Smrtonosná past) se Seanem Connerym a Alecem Baldwinem v hlavních rolích, vře vzrušením z nejmodernější techniky a napětím mužů, kteří mají ve svých rukou konec světa. Nová, technologicky revoluční ruská jaderná ponorka Rudý říjen míří pod velením kapitána Marko Ramiuse (Connery) k břehům Spojených států. Americká vláda je přesvědčena, že Ramius chce zaútočit. Jen analytik CIA (Baldwin) má odlišný názor: domnívá se, že Ramius chce zběhnout, má však jen několik hodin na to, aby ho našel a prokázal svou teorii – protože po Ramiusovi jde i celé ruské námořnictvo a letectvo. Hon začíná!

Jazyk: čeština (DD 2.0), angličtina (DD 5.1)
Titulky: české, anglické, švédské, dánské, norské, fi nské, holandské, bulharské islandské,maďarské, turecké, arabské, rumunské, polské, anglické pro neslyšící
Bonusy:
• Komentář režiséra Johna McTiernana
• Pod hladinou
• Rozhovory s herci a štábem
• Trailer

Pevnost
Podplukovník Caldwell (Sean Connery) a policejní inspektor Jay Austin (Mark Harmon) se nemají rádi. Ani trochu. Díky Caldwellovi totiž před pár lety vyhodili Austina od vojenské policie – a teď se tihle dva upřímní nepřátelé musejí spojit, aby vyřešili brutální vraždu, k níž došlo na vojenské základně Presidio. A aby to bylo ještě horší, Austin se náhle a vášnivě začne zajímat o krásnou, temperamentní mladou ženu (Meg Ryan), které je shodou okolností dcerou podplukovníka Caldwella. Zpočátku mezi mladými milenci létají jiskry, pak – jak tento akční thriller začne nabírat obrátky a demolovat ulice San Fransicka – začnou létat pěsti a kulky.

Jazyk: angličtina (DD 5.1), francouzština (DD 2.0), italština (DD 2.0), španělština (DD 2.0), němčina (DD 2.0), maďarština (mono)
Titulky: české, anglické,francouzské, portugalské, hebrejské, řecké, chorvatské, arabské, německé, švédské, dánské, fi nské, norské, holandské, islandské, turecké, italské, španělské, polské, anglické pro neslyšící

Neúplatní
Kevin Costner, Sean Connery a Robert DeNiro podávají naprosto mimořádné herecké výkony v klasické filmové krimi Briana DePalmy o nejproslulejším mafiánském bossovi období hospodářské krize a mužích zákona, kteří přísahali, že ho dostanou před soud. Sledujte křížovou cestu federálního agenta Eliota Nesse (Kevin Costner) a jeho "neúplatných" proti vražedné "Zjizvené tváři" Chicaga, Al Caponovi (DeNiro), cestu plnou divoké akce i strhujícího dramatu. Neúplatní, nepřekonatelní svou působivostí a nadčasovou kvalitou, byli nominováni na čtyři Ceny Akademie® za rok 1987 (Sean Connery získal Oscara® za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli).

Jazyk: česky DD 2.0, anglicky DD 5.1, německy DD 2.0, maďarsky DD 2.0
Titulky: české, anglické, německé, švédské, dánské, norské, fi nské,bulharské, islandské, maďarské, turecké, arabské, rumunské, polské
Bonusy:
• Scénář, herecké obsazení
• vzniku filmu
• Znovuobjevení žánru
• Klasika
• Původní dokument "Muži"
• Trailer

Jiný čas, jiné místo
Jiný čas, jiné místo převádí oscarového ® laureáta Seana Conneryho v jedné z jeho prvních hlavních rolí, kde prokazuje onu nepřehlédnutelnou autoritu a okouzlující šarm, které se měly stát jeho charakteristickou kvalitou v desítkách následujících filmů, včetně bondovské série, Honu na ponorku a dalších. Connery tu hraje Marka Trevora, který za 2. světové války pracuje jako korepondent pro BBC a musí řešit svůj vztah ke dvěma ženám. Jednak je zde okouzlující Lana Turner (Ženy na rozcestí) jako Sara Scottová, americká reportérka, pracující v Anglii, do níž se Connery zamiluje. Ti dva prožívají vášnivou romanci – je to ovšem vztah odsouzený k tragédii. A pak je tu Glynis Johns (Poutníci za sluncem) coby Conneryho oddaná manželka Kay - když však neočekávaný zvrat osudu svede v malé cornwallské vesničce obě ženy dohromady, dochází pro všechny zúčastněné k osudové emocionální konfrontaci.

Jazyky (mono): angličtina, francouzština, italština
Titulky: české, anglické, francouzské, německé, švédské, dánské, norské, fi nské,holandské, bulharské, islandské, portugalské, hebrejské, řecké, chorvatské, arabské, turecké, polské, italské, španělské, rumunské, maďarské, slovinské, srbské, anglické pro neslyšící