Zpět

Stallone kolekce (5 BLU-RAY) - DOVOZ - Bez CZ podpory

1 2 3 4 5
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Stallone kolekce obsahuje filmy: Kobra, Nájemní vrazi, Tango a Cash, Specialista, Demolition Man. Bez CZ podpory.

Cena:
399 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Dostupnost: prodej ukončen
V prodeji od: 19.6.2024
Obal: plastová krabička
České titulky u bonusů: Ne
Český dabing: Ne
České titulky: Ne
Upoutávka: Ano
Kód zboží: 204729
Výrobce: Dovoz
Blu-Ray Ano
Co je to Blu-Ray?
Kobra (BLU-RAY) - CZ dabing
Režisér George P. Cosmatos (Rambo: První krev, část II, Tombstone) se v tomto thrilleru znovu připojuje k Sylvesteru Stallonovi, poručíku Marion "Cobrovi" Cobrettimu, jednočlenné útočné jednotce, jejíž samopal s laserovou montáží a Colt 45 s perleťovou rukojetí chrlí čistý jed zastavující zločin, proti armádě psychopatů, kteří si chtějí proklestit cestu k "Novému řádu".
ZVUK:
DTS-HD Master Audio: anglický 5.1
Dolby Digital: portugalský 1.0, španělský 2.0, český 2.0, francouzský 2.0, italský 2.0, polský 2.0
TITULKY:
anglické, portugalské, španělské, české, dánské, holandské, finské, francouzské, řecké, italské, norské, polské, ruské, švédské, thajské

Nájemní vrazi (BLU-RAY) - bez CZ podpory
Robert Roth (Sylvester Stallone) je nejlepší zabiják široko daleko, ale teď chce pryč. Miguel Bain (Antonio Banderas) je zabiják, který se snaží získat nejvyšší místo ve své profesi. Julianne Moore rozproudí vzrušení, když se do jejich smrtícího sporu vplete hacker. Richard Donner režíruje tento úžasný akční příběh, na jehož scénáři se podíleli bratři Wachowští a Brian Helgeland.
ZVUK:
DTS-HD Master Audio: anglický 5.1
Dolby Digital: portugalský 1.0, španělský 5.1, francouzský 5.1, německý 5.1, italský 5.1
TITULKY:
anglické, portugalské, španělské, dánské, holandské, finské, francouzské, německé, italské, norské, švédské

Tango a Cash (BLU-RAY) - bez CZ podpory
Ray Tango (Sylvester Stallone) a Gabe Cash (Kurt Russell) jsou soupeřící policisté z Los Angeles, kteří mají jedno společné: Každý si myslí, že je nejlepší. Nespravedlivě uvězněni mezi chudáky, které dostali za mříže, a ti dva zinscenují útěk z vězení, který je dechberoucím přívalem zbraní a vtipů – a pak se vrhnou na zločineckého bosse (Jack Palance), který je nastražil.
ZVUK:
Dolby TrueHD: anglický 5.1
Dolby Digital: anglický 5.1, francouzský 5.1, německý 5.1, italský 5.1, španělský 5.1 / 2.0
TITULKY:
anglické, dánské, holandské, finské, francouzské, německé, italské, norské, polské, portugalské, španělské, švédské

Specialista (BLU-RAY) - bez CZ podpory
Dva hollywoodští titáni kombinují ohnivou akci s dusnou smyslností. Sharon Stone hraje May Munroovou, která přísahala smrt mafiánům, kteří zavraždili její rodiče. Miamské hřiště bohatých se promění v zápalné vražediště, když na scénu vstoupí bývalý expert CIA na výbušniny Ray Quick (Sylvester Stallone). Ale je May zamilovaná do Raye... Nebo ho nastražit?
ZVUK:
DTS-HD Master Audio: anglický 5.1
Dolby Digital: portugalský 2.0, španělský 2.0, francouzský 5.1, německý 5.1, italský 5.1
TITULKY:
anglické, portugalské, španělské, dánské, holandské, finské, francouzské, německé, italské, norské, švédské

Demolition Man (BLU-RAY) - bez CZ podpory
V roce 2032 se arcizločinec (Wesley Snipes) probouzí z 35 let hlubokého mrazu, aby našel nenásilný svět připravený k převzetí. V boji proti jeho brutálním zločinům ze starých časů je oživen také starý policista seržant John Spartan (Sylvester Stallone). Sandra Bullock a Benjamin Bratt hrají v tomto oslnivém kyberfuturistickém hitu, který mísí výbušnou akci a rychlý humor.
ZVUK:
DTS-HD Master Audio: anglický 5.1
Dolby Digital: portugalský 5.1, francouzský 5.1. španělský 5.1
TITULKY:
anglické, portugalské, francouzské, španělské
V prodeji od: 19.6.2024
Obal: plastová krabička
Český název: Demolition Man
Kobra
Nájemní vrazi
Specialista
Tango a Cash
Země výroby: USA
Žánr: Akční
Hrají: Sylvester Stallone
České titulky u bonusů: Ne
Český dabing: Ne
České titulky: Ne
Upoutávka: Ano