Zpět

Star Trek 1-10 kolekce (10 DVD)

1 2 3 4 5
4,5 / 5
( 2 )

DVD Kolekce obsahuje filmy: Star Trek 1-10. Český dabing (pouze díly 6-10). České titulky (díly 1-10). Dolby Digital. Objevte Star Trek univerzum a prožijte nezapomenutelné okamžiky.

Cena:
1 269 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Množství:
- +
ks
Dostupnost: skladem <2 ks
Kdy zboží dostanu?
OSOBNÍ ODBĚR - ZASILKOVNA.CZ objednávky vytvořené do 12:00 dodání do 2.10.2023
BALÍK DO BALÍKOVNY objednávky vytvořené do 11:00 dodání do 2.10.2023
BALÍK DO RUKY - dobírka objednávky vytvořené do 11:00 dodání do 2.10.2023
BALÍK DO RUKY - platba předem objednávky vytvořené do 11:00 dodání do 2.10.2023
expedice po obdržení platby
?
BALÍK NA POŠTU - dobírka objednávky vytvořené do 11:00 dodání do 2.10.2023
BALÍK NA POŠTU - platba předem objednávky vytvořené do 11:00 dodání do 2.10.2023
expedice po obdržení platby
?
GLS CZ - dobírka objednávky vytvořené do 10:00 dodání do 2.10.2023
GLS CZ - platba předem objednávky vytvořené do 10:00 dodání do 2.10.2023
expedice po obdržení platby
?
PPL CZ - dobírka objednávky vytvořené do 10:00 dodání do 2.10.2023
dobírku lze platit i platební kartou u řidiče
?
PPL CZ - platba předem objednávky vytvořené do 10:00 dodání do 2.10.2023
expedice po obdržení platby
?
ZASILKOVNA - DOMŮ objednávky vytvořené do 12:00 dodání do 2.10.2023
ZASILKOVNA - DOMŮ objednávky vytvořené do 12:00 dodání do 2.10.2023
expedice po obdržení platby
?
OS.ODBĚR - ZASILKOVNA.CZ - SK objednávky vytvořené do 12:00 dodání do 3.10.2023
dobírku lze zaplatit v EUR měně dle aktuálního kurzu přepravce
?
GLS - SK objednávky vytvořené do 10:00 dodání do 3.10.2023
Doručení na adresu - SK objednávky vytvořené do 12:00 dodání do 3.10.2023
dobírku lze zaplatit v EUR měně dle aktuálního kurzu přepravce
?
GERMANY - GLS objednávky vytvořené do 10:00 dodání do 5.10.2023
Kompletní ceník dopravy
V prodeji od: 1.3.2023
Obal: plastová krabička
Český dabing: Ne
České titulky: Ano
Kód zboží: 120830
Výrobce: Magic Box

Star Trek 1: Film (DVD) - pouze CZ titulky
Když neznámý mimozemšťan zničí tři mohutné klingonské křižníky, kapitán James T. Kirk (William Shatner) se vrací, aby převzal velení nové Enterprise. Leonard Nimoy, DeForest Kelley a posádka slavného původního televizního seriálu Star Trek (TM) zařazuje nadsvětelnou rychlost, aby zastavila mimozemského vetřelce na jeho neúprosném letu k planetě Zemi.

Bonusy:
- Skupinový komentář režiséra Roberta Wise, režiséra zvláštních efektů Douglase Trumbulla, supervizora zvláštních efektů Johna Dykstry, hudebního skladatele Jerryho Goldsmithe a herce Stephena Collinse
- Textový komentář spoluautora knihy The Star Trek Encyklopedia Michaela Okudy


Star Trek 2: Khanův hněv (DVD - pouze CZ titulky
Khan, geniální pozemský odpadlík z 20. století, zaútočil s bandou svých genetických nadlidí na vesmírnou stanici Regula I, ukradl přísně tajné zařízení, zvané Projekt Genesis, převzal kontrolu nad další lodí Federace a nyní se chystá nastražit smrtící past svému starému nepříteli Kirkovi... a hrozí vesmírným armagedonem!

Bonusy:
- Komentář režiséra Nicholase Meyera
- Textový komentář spoluautora knihy The Star Trek Encyklopedia Michaela Okudy


Star Trek 3: Pátrání po Spockovi (DVD) - pouze CZ titulky
Porážka, kterou admirál Kirk uštědřil Khanovi, a stvoření planety Genesis jsou jen Pyrrhovým vítězstvím. Spock je mrtev a McCoy z nevysvětlitelných příčin zešílel. Pak ale překvapivá návštěva Spockova otce Sareka přinese nečekané odhalení: McCoy v sobě skrývá Spockovu živoucí esenci. Jeden z jeho přátel je naživu, druhý ne, oba ale trpí a Kirk se jim pokusí pomoci tak, že ukradne Enterprise (TM) a poruší karanténu, v níž Genesis drží Hvězdná flotila. Ovšem o existenci Genesis se dozvěděli i Klingoni a spěchají na smrtící dostaveníčko s Kirkem.

Bonusy:
- Komentář režiséra Leonarda Nimoye, scenáristy a producenta Harvea Bennetta, kameramana Charlese Corrella a herečky Robin Curtisové
- Textový komentář Michaela a Denise Okudyových


Star Trek 4: Cesta domů (DVD) - pouze CZ titulky
Píše se 23. století a Zemi ohrožuje tajemná mimozemská síla, která odpařuje oceány a ničí atmosféru. Kirk a jeho posádka se musejí v zoufalém pokusu o záchranu lidstva vydat zpět do San Francisca roku 1986, kde na ně čeká svět punku, pizzy a autobusů, kde chtějí jízdné přesně. Je to svět stejně hrozivý jako vše, s čím se setkali v nejvzdálenějších koutech galaxie. Před hvězdnou lodí Enterprise je napínavá mise, nabitá akcí!

Bonusy:
- Textový komentář Michaela a Denise Okudyových


Star Trek 5: Nejzazší hranice (DVD) - pouze CZ titulky
Hvězdné datum 8454.130. Kapitán Kirk je na dovolené a musí čelit dvěma výzvám: jednak vylézt na yosemitskou horu El Capitan a pak naučit Spocka tábornické písně. Dovolená ale náhle končí, protože vulkánský odpadlík se zmocnil Enterprise(TM) a vydává se s ní na cestu za objevem nejskrytějšího tajemství vesmíru. Hvězdy Star Treku se vracejí v jedné ze svých nejúžasnějších výprav vůbec, se vším humorem a vzrušením, které jejich fanoušci tolik milují.

Bonusy:
- Komentář režiséra Williama a Liz Shatnerových
- Textový komentář Michaela a Denise Okudyových


Star Trek 6: Neobjevená země (DVD) - CZ dabing + CZ titulky
Enterprise bojuje za mír v nejspektakulárnějším ze všech dobrodružství Star Treku(TM)! Federace a Klingonská říše se po letech válek připravují na mírový summit. Admirála Kirka (William Shatner) ale představa intergalaktické glasnosti se zapřisáhlým nepřítelem znepokojuje. "Jsou to zvířata!” varuje. Když je napadena klingonská loď a za viníka je označena Enterprise(TM), válka začíná znovu doutnat a oba světy se připravují na střet, který může být smrtící – a poslední.

Bonusy:
- Trailery


Star Trek 7: Generace (DVD) - CZ dabing + CZ titulky
Hvězdné datum: 23. století. Vysloužilí důstojníci Hvězdné flotily James T. Kirk (William Shatner), Montgomery Scott (James Doohan) a Pavel Chekov (Walter Koenig) jsou čestnými hosty na palubě nově pokřtěné Enterprise-B. Zkušební let se ovšem neočekávaně zvrtne, když se hvězdná loď loď setká se dvěma plavidly uvězněnými v tajemném pásu energie Nexus. Během riskantního pokusu o záchranu Kirk zmizí ve vesmíru. O sedm desetiletí později zachraňuje kapitán Jean-Luc Picard (Patric Stewart) a posádka Enterprise-D elaurianského lékaře jménem Soran (Malcolm McDowell). Picard ovšem netuší, že Soran spřádá smrtící plán na zničení Enterprise i milionů životů. Picardova jediná naděje na budoucnost teď spočívá v Nexusu... a legendárním kapitánovi z minulosti.

Star Trek 8: První kontakt (DVD) - CZ dabing + CZ titulky
Říkají si Borgové – napůl humanoidní, napůl kybernetické bytosti, které mají jediný cíl - podrobit si a asimilovat všechny ostatní rasy. Pod vedení své svůdné a sadistické královny míří Borgové k Zemi s rafinovaným plánem jak změnit dějiny. Picarda poslední setkání s Borgy málem stálo život. Teď chce odvetu – jak daleko pro ni bude ale ochoten zajít?

Bonusy:
- Textový komentář Michaela a Denise Okudyových
- Komentář režiséra a herce Jonathana Frakese
- Komentář scenáristů Brannona Braga a Ronalda Moorea

Star Trek 9: Vzpoura (DVD) - CZ dabing + CZ titulky
Od počátku Federace platila První direktiva: žádná expedice Hvězdné flotily nesmí zasahovat do přirozeného vývoje jiných civilizací. Nyní je ale Pickard konfrontován s příkazy, které jsou s tímto zákonem v rozporu. Když je uposlechne, 600 mírumilovných obyvatel Ba´ku bude násilně odsunuto ze svého podivuhodného světa, údajně pro dobro milionů lidí, kteří budou mít prospěch z omlazujících sil Ba´ku. Když neposlechne, riskuje svou loď, svou kariéru, svůj život. Pro Pickarda existuje ale ve skutečnosti jen jediná volba. Musí se vzbouřit proti Hvězdné flotile... a vést vzpouru, která by zachránila ráj.

Bonusy:
- Textový komentář Michaela a Denise Okudyových


Star Trek 10: Nemesis (DVD) - CZ dabing + CZ titulky
Vzápětí po šťastné svatbě Rikera (Jonathan Frakes) a Troi (Marina Sirtis) má Pickard další důvod k oslavě: Romulané chtějí mír a kapitán má být vyslancem Federace. Když ale Enterprise(TM) zamíří k Romulanskému impériu, očekává je mimořádně nebezpečný zloduch, spřádající ďábelský plán destrukce, a nepředstavitelné tajemství, které bude pro Pickarda nejděsivější výzvou.

Bonusy:
- Audio komentář režiséra Stuarta Bairda a producenta Ricka Bermana
- Textový komentář Michaela a Denise Okudyových

V prodeji od: 1.3.2023
Obal: plastová krabička
Český název: Star Trek 1
Star Trek 10: Nemesis
Star Trek 2: Khanův hněv
Star Trek 3: Pátrání po Spockovi
Star Trek 4: Cesta domů
Star Trek 5: Nejzazší hranice
Star Trek 6: Neobjevená země
Star Trek 7: Generace
Star Trek 8: První kontakt
Star Trek 9: Vzpoura
Země výroby: USA
Žánr: Akční
Sci-Fi
Délka: Star Trek 1 - 130 minut
Star Trek 10 - 111 minut
Star Trek 2 - 111 minut
Star Trek 3 - 100 minut
Star Trek 4 - 114 minut
Star Trek 5 - 102 minut
Star Trek 6 - 108 minut
Star Trek 7 - 113 minut
Star Trek 8 - 106 minut
Star Trek 9 - 98 minut
Obraz: 16:9
2.35:1
barevný
Jazyk: anglický
český
Zvuk: anglický 5.1
český (pouze díly 6-10) Česká
český 2.0 Česká
český 5.1 Česká
Titulky: anglické
české Česká
Český dabing: Ne
České titulky: Ano