Zpět

Star Wars trilogie (4-6) (3 DVD)

1 2 3 4 5
4,2 / 5
( 5 )

Prožijte znovu neskutečné napětí, velkolepé bitvy a konečný triumf dobra nad zlem ve STAR WARS, největším vesmírném dobrodružství všech dob a zároveň jedinečném zážitku pro celou rodinu.

Cena:
599 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Dostupnost: prodej ukončen
V prodeji od: 4.11.2015
Obal: plastová krabička
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Upoutávka: Ano
Kód zboží: 105294
Výrobce: Bontonfilm
Prožijte znovu neskutečné napětí, velkolepé bitvy a konečný triumf dobra nad zlem ve STAR WARS, největším vesmírném dobrodružství všech dob a zároveň jedinečném zážitku pro celou rodinu. Hlavními hrdiny epizod z původní trilogie STAR WARS — NOVÁ NADĚJE, IMPÉRIUM VRACÍ ÚDER a NÁVRAT JEDIHO — jsou Luke Skywalker, princezna Leia a Han Solo, kteří vedou alianci rebelů v boji za poražení impéria a za osvobození galaxie!
EPIZODA IV – NOVÁ NADĚJE
Rytíři Jedi byli vyhlazeni a Impérium vládne galaxii pevnou rukou. Malá skupina Rebelů se odváží vzdorovat a ukradne plány k nejmocnější zbrani Impéria, Hvězdě smrti. Imperátorův nejvěrnější služebník, Darth Vader, musí najít plány a skrytou základnu povstalců. Zpráva o princezně Lei a vůdci Rebelů se dostane až k obyčejnému farmáři, Lukovi Skywalkerovi. Ten se řídí svým posláním, zachraňuje princeznu a pomáhá Rebelům svrhnout Impérium společně s nezapomenutelnými spojenci – moudrým Obi-Wanem Kenobim, arogantním Hanem Solem, loajálním Chewbaccou a droidy R2-D2 a C3PO.

EPIZODA V – IMPÉRIUM VRACÍ ÚDER
Rebelové zažívají temné časy. Jednotky Impéria vyhnaly Rebely z jejich tajné základny na ledové planetě Hoth a pronásledují je po celé galaxii. Luke Skywalker vyhledává tajemného mistra Yodu v bažinách Dagobah, zatímco Han Solo a princezna Leia prchají do nádherného Města v oblacích na Bespinu. Zlý Darth Vader, posedlý nalezením mladého Skywalkera, poslal tisíce sond do všech koutů vesmíru. Pokouší se přetáhnout Luka na svou stranu a nastraží na něj past. Uprostřed nelítostného šermířského souboje s nepřátelským Sithem Luke pochopí strašnou pravdu o dědictví Skywalkerů.

EPIZODA VI – NÁVRAT JEDIHO
V závěrečném díle velkolepé ságy se musí Luke Skywalker a princezna Leia vydat na Tatooine, aby pronikli do zbídačené pevnosti Jabby Hutta, nejodpornějšího gangstera v galaxii, a osvobodili Hana Sola. Rebelové se znovu spojují a společně s kmenem Ewoků bojují proti silám Impéria na lesnatém měsíci Endor. Zatímco imperátor a Darth Vader plánují Lukovo obrácení k Temné straně Síly, mladý Skywalker je odhodlán obnovit dědictví Jediů. Galaktická občanská válka vrcholí rozhodující bitvou, když Rebelové zaútočí na zdánlivě bezbrannou a nedokončenou druhou Hvězdu smrti, kde se rozhodne o osudu celé galaxie.

V prodeji od: 4.11.2015
Obal: plastová krabička
Český název: Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho
Původní název: Star Wars: Episode IV - A New Hope
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi
Rok výroby: 1977
1980
1983
Země výroby: USA
Žánr: Akční
Dobrodružný
Fantasy
Sci-Fi
Režie: George Lucas
Irvin Kershner
Richard Marquand
Hrají: Alec Guinness
Anthony Daniels
Billy Dee Williams
Carrie Fisher
Debbie Lee Carrington
Frank Oz
Harrison Ford
Ian McDiarmid
James Earl Jones
John Altman
Kenneth Colley
Mark Hamill
Paul Brooke
Richard Marquand
Warwick Davis
Délka: 375 minut
Obraz: 16:9
barevný
Jazyk: anglický
český
maďarský
Zvuk: anglický 5.1
český 5.1 Česká
maďarský 5.1
Titulky: anglické
české Česká
maďarské
slovenské Slovenská
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Upoutávka: Ano

Auta 3 (DVD) - Akce platí do 31.7.

Náš tip
Akce
Auta 3 (DVD)
− 50,3%

Studio Disney-Pixar, tvůrce snímku Hledá se Dory a držitel Oscara® za film V hlavě, přinášejí další napínavé dobrodružství, ve kterém síla přátelství, humoru a zábavy jede na plné obrátky!

99 Kč s DPH
do 3 dnů

Dobrý ročník (DVD)

Náš tip
Dobrý ročník (DVD)
− 10,1%

Každý jednou dospěje... možná!

89 Kč s DPH

Harry Potter 1-7 kolekce (16 DVD)

Náš tip
Harry Potter 1-7 kolekce (16 DVD)
− 13,3%

Kolekce obsahuje 2DVD edice filmů: Harry Potter a Kámen mudrců, Harry Potter a Tajemná komnata, Harry Potter a Vězeň z Azkabanu, Harry Potter a Ohnivý pohár, Harry Potter a Princ dvojí krve, Harry Potter a Relikvie smrti - část 1. / část...

1 299 Kč s DPH

Indiana Jones kolekce (4 DVD)

Indiana Jones kolekce (4 DVD)
− 10%

DVD Kolekce Indiana Jones obsahuje DVD filmy: Indiana Jones a chrám zkázy, Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy, Indiana Jones a poslední křížová výprava a Indiana Jones a království křišťálové lebky (2DVD).

629 Kč s DPH

Piráti z Karibiku KOMPLET 1-5 (5 DVD)

Náš tip
Piráti z Karibiku KOMPLET 1-5 (5 DVD)
− 10%

Vydejte se na plavbu s kapitánem Jackem Sparrowem s kolekcí všech pěti filmů filmové série Piráti z Karibiku na DVD.

629 Kč s DPH

Rogue One: Star Wars Story (DVD)

Náš tip
Rogue One: Star Wars Story (DVD)
− 10,1%

Rogue One: Star Wars Story je první z nové série samostatných filmů Lucasfilmu.

179 Kč s DPH

Solo: Star Wars Story (DVD)

Náš tip
Solo: Star Wars Story (DVD)
− 10,1%

Naloďte se na Millennium Falcon a vydejte se do předaleké galaxie ve filmu Solo: Star Wars Story, zbrusu novém dobrodružství nejoblíbenějšího syčáka v galaxii.

179 Kč s DPH

Star Trek kolekce 1-3 (3xDVD)

Náš tip
Star Trek kolekce 1-3 (3xDVD)
− 10%

Kolekce obsahuje DVD: Star Trek (2009), Star Trek: Do temnoty, Star Trek: Do neznáma.

449 Kč s DPH
prodej ukončen

Star Wars - Prequel trilogie (1-3) (3 DVD)

Náš tip
Star Wars - Prequel trilogie (1-3) (3 DVD)

Prožijte znovu nekonečné vzrušení, řadu strhujících odhalení a konečný triumf dobra nad zlem ve STAR WARS, největším vesmírném dobrodružství všech dob a zároveň jedinečném zážitku pro celou rodinu.

599 Kč s DPH
prodej ukončen

Baterka Star Wars - BB8

Baterka Star Wars - BB8

Bojuj s Temnou stranou s pomocí robůtka BB8. Baterka v designu BB8 napájená baterií dokáže na jakýkoli povrch rozsvítit logo Star Wars.

249 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Brašna Star Wars - BB8

Brašna Star Wars - BB8

Brašna s motivem droida BB-8. Můžete jí nosit do školy, do práce a nebo jen tak ven.

599 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Brašna Star Wars - Rule the Galaxy

Brašna Star Wars - Rule the Galaxy

Brašna Rule the Galaxy. Můžete jí nosit do školy, do práce a nebo jen tak ven.

599 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Budík Star Wars - BB8

Budík Star Wars - BB8

Vstávat a cvičit! Budík ve stylu nejoblíbenějšího robůtka galaxie vás zaručeně probere svým typickým zvukem.

599 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Dárkový set Star Wars - Darth Vader 2

Dárkový set Star Wars - Darth Vader 2

Sada, která potěší všechny fanoušky Star Wars obsahuje: 1x klíčenku, 1x peněženku. Baleno v transparentním PVC, jsou vidět všechny produkty.

599 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Dárkový set Star Wars - Darth Vader 3

Dárkový set Star Wars - Darth Vader 3

Udělej fanouška Star Wars šťastným. Daruj mu nejlepší dárkový set Dartha Vadera.

399 Kč s DPH
prodej ukončen

Dárkový set Star Wars - Trooper

Dárkový set Star Wars - Trooper

Sada, která potěší všechny fanoušky Star Wars.

399 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Dóza na sušenky Star Wars - Darth Vader

Dóza na sušenky Star Wars - Darth Vader

Svěř své nejoblíbenější sušenky Temné straně. V hlavě Darth Vadera budou v bezpečí. Skvělý dárek pro všechny fanoušky Star Wars. A sušenek!

899 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Dóza na sušenky Star Wars - R2-D2

Dóza na sušenky Star Wars - R2-D2

Ochraň sušenky za každou cenu! Dóza R2-D2 ti v tom pomůže.

699 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Dóza na sušenky Star Wars - Stormtrooper

Dóza na sušenky Star Wars - Stormtrooper

Svěř své nejoblíbenější sušenky Temné straně. V hlavě Stormtroopera budou v bezpečí. Skvělý dárek pro všechny fanoušky Star Wars. A sušenek!

899 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Fanoušci (DVD)

Náš tip
Akce
Fanoušci (DVD)
− 50,5%

Největší fanoušci ságy se vydávají na velkolepou vesmírnou misi.

49 Kč s DPH
prodej ukončen

Hrnek Star Wars - BB8 3D 350 ml

Hrnek Star Wars - BB8 3D 350 ml

Přidej se k hnutí odporu a pij kávu či čaj z nejmilejšího robůtka galaxie.

399 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Hrnek Star Wars - Darth Vader 3D

Hrnek Star Wars - Darth Vader 3D

Originální hrnek „Star Wars – Darth Vader“.

399 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Hrnek Star Wars - Darth Vader 460ml

Hrnek Star Wars - Darth Vader 460ml

Originální hrnek "Star Wars - Darth Vader"

299 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Hrnek Star Wars - Darth Vader cestovní 900 ml

Hrnek Star Wars - Darth Vader cestovní 900 ml

Plastový přenosný hrnek Darth Vader s brčkem se ti hodí kamkoliv půjdeš. Buď cool.

199 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Hrnek Star Wars - Han Solo 460ml

Hrnek Star Wars - Han Solo 460ml

Han střílí vždy první.

299 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Hrnek Star Wars - Chewbacca 315 ml

Náš tip
Hrnek Star Wars - Chewbacca 315 ml

Tenhle parťák Hana Sola se dočkal svého solo hrnečku. Zařaď rychlost světla a dej si kafe.

269 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Hrnek Star Wars - logo měnící se 315 ml

Hrnek Star Wars - logo měnící se 315 ml

Nalij horký nápoj a objev hrdiny v logu Star Wars. Musíš mít!

269 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Hrnek Star Wars - Rey 320 ml

Hrnek Star Wars - Rey 320 ml

Přídáš se s Rey k Světlé straně Síly? Jestli jo, ber tenhle hrnek.

269 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Hrnek Star Wars - Stormtrooper 300 ml

Hrnek Star Wars - Stormtrooper 300 ml

Přidej se k Temné straně Síly s tímto hrnečkem!

269 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Hrnek Star Wars - Stormtrooper 3D

Hrnek Star Wars - Stormtrooper 3D

Originální hrnek „Star Wars – Stormtrooper“.

399 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Hrnek Star Wars - Vader a Trooper 460 ml

Hrnek Star Wars - Vader a Trooper 460 ml

Bojujte na straně Vadera a Stormtroopera strachem a silou! To nejlepší z Temné strany!

299 Kč s DPH
prodej ukončen

Hrnek Star Wars - Vader Graphic cestovní 355 ml

Hrnek Star Wars - Vader Graphic cestovní 355 ml

Poznej temnou stranu své kávy, kterou si nalij do cestovního hrnku Dartha Vadera!

349 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Kancelářská sada Star Wars

Kancelářská sada Star Wars

Kancelářská sada Star Was má vše co můžeš využít pro svou malou kancelář nebo jako pomůcky do školy!

299 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Klíčenka Star Wars - Darth Vader 3D

Klíčenka Star Wars - Darth Vader 3D

Velmi kvalitně zpracovaná klíčenka s hlavou Darth Vadera. Délka klíčenky včetně řetízku a kroužku je cca 10 cm.• Rozměr: 3,5 x 3 cm • Materiál: slitina kovů, plast

159 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Klíčenka Star Wars - mluvící BB8

Klíčenka Star Wars - mluvící BB8

Plyšový přívěsek vydávající zvuky či věty oblíbené postavy.

329 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Klíčenka Star Wars - mluvící Darth Vader

Klíčenka Star Wars - mluvící Darth Vader

Plyšový přívěsek vydávající zvuky či věty oblíbené postavy.

249 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Klíčenka Star Wars - mluvící Darth Vader 2

Klíčenka Star Wars - mluvící Darth Vader 2

Koženkový přívěsek vydávající zvuky či věty oblíbené postavy.

329 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Klíčenka Star Wars - mluvící Chewbacca

Klíčenka Star Wars - mluvící Chewbacca

Plyšový přívěsek vydávající zvuky či věty oblíbené postavy.

329 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Klíčenka Star Wars - mluvící Kylo Ren

Klíčenka Star Wars - mluvící Kylo Ren

Plyšový přívěsek vydávající zvuky či věty oblíbené postavy.

329 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Klíčenka Star Wars - mluvící R2D2

Klíčenka Star Wars - mluvící R2D2

Plyšový přívěsek vydávající zvuky či věty oblíbené postavy.

329 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Klíčenka Star Wars - mluvící Rey

Klíčenka Star Wars - mluvící Rey

Plyšový přívěsek vydávající zvuky či věty oblíbené postavy.

329 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Klíčenka Star Wars - mluvící Stormtrooper

Klíčenka Star Wars - mluvící Stormtrooper

Plyšový přívěsek vydávající zvuky či věty oblíbené postavy.

329 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Klíčenka Star Wars - mluvící Yoda

Klíčenka Star Wars - mluvící Yoda
− 10,6%

Plyšový přívěsek vydávající zvuky či věty oblíbené postavy.

294 Kč s DPH

Klíčenka Star Wars - R2-D2 svítící

Klíčenka Star Wars - R2-D2 svítící

Pokud se bojíš, že vstoupíš na Temnou stranu Síly, tak tato svítící klíčenka R2-D2 tě přivede zpět. S autentickým zvukem a světlem je toto tvůj skvělý společník na cestě galaxií.

249 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Klíčenka Star Wars - Stormtrooper 3D

Klíčenka Star Wars - Stormtrooper 3D

Velmi kvalitně zpracovaná klíčenka ve tvaru helmy Stormtroopera. Délka klíčenky včetně řetízku a kroužku je cca 10 cm.• Rozměr: 3,5 x 3 cm • Materiál: slitina kovů, plast

159 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Klíčenka Star Wars - Yoda 3D

Klíčenka Star Wars - Yoda 3D

S touto skvělou klíčenkou s tebou bude mistr Yoda napořád!

159 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Lampička Star Wars - Darth Vader

Lampička Star Wars - Darth Vader

Temná strana ti poskytne trochu světla díky této lampičce v designu ultimátního záporáka Dartha Vadera ze Star Wars.

799 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Lampička Star Wars - Trooper

Lampička Star Wars - Trooper

Přenosná LED lampička ve tvaru Trooperovi přilby. USB nabíjející baterie (micro USB kabel je součástí). Dva typy osvětlení: teplé nebo chladné světlo.

999 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Lego Star Wars: Dobrodružství Freemakerů 1. série - 2xDVD

Náš tip
Lego Star Wars: Dobrodružství Freemakerů 1. série - 2xDVD
− 10,1%

Prožijte strhující vesmírné dobrodružství STAR WARS s rodinou opravářů Freemakerů! Freemakeři jsou tři sourozenci, kteří po celé galaxii hledají zánovní součástky, ze kterých staví kosmické lodě.

179 Kč s DPH

Lego Star Wars: Nové Yodovy kroniky 1 (DVD)

Náš tip
Lego Star Wars: Nové Yodovy kroniky 1 (DVD)
− 10,1%

LEGO STAR WARS jsou zpět a přinášejí dvě kompletní epizody. Epizody: Útěk z chrámu Jediů, Honba za holokrony.

179 Kč s DPH

Lego Star Wars: Nové Yodovy kroniky 2 (DVD)

Náš tip
Lego Star Wars: Nové Yodovy kroniky 2 (DVD)
− 10,1%

Vaši nejoblíbenější hrdinové LEGO STAR WARS jsou zpět a přinášejí dvě kompletní epizody. Epizody: Útok na Coruscant, Souboj Skywalkerů.

179 Kč s DPH

Lego Star Wars: Příběhy droidů 1 (DVD)

Náš tip
Lego Star Wars: Příběhy droidů 1 (DVD)
− 10,1%

Zcela nová dobrodružství ze světa LEGO STAR WARS přinášejí dvě kompletní epizody! Podělte se o všechna mezigalaktická dobrodružství se svými oblíbenými postavami!

179 Kč s DPH

Lego Star Wars: Příběhy droidů 2 (DVD)

Náš tip
Lego Star Wars: Příběhy droidů 2 (DVD)
− 10,1%

Zcela nová dobrodružství ze světa LEGO STAR WARS přinášejí tři kompletní epizody! Podělte se o všechna mezigalaktická dobrodružství se svými oblíbenými postavami!

179 Kč s DPH

Lightning USB kabel STAR WARS - Darth Vader 120 cm

Lightning USB kabel STAR WARS - Darth Vader 120 cm

Kvalitní lightning kabel pro přenášení dat, nabíjení a synchronizaci s praktickým poutkem pro tvé Apple zařízení. Buď stylový fanda.

449 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Mini lampa Star Wars - BB8

Mini lampa Star Wars - BB8

Přetrvávající bitva mezi světlem a tmou bude vybojována, protože budeš mít tuhle lampičku ze Star Wars inspirovanou robotem BB8! Strana dobra vyhraje.

299 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Miska Star Wars - BB8 460 ml

Miska Star Wars - BB8 460 ml

Posnídej s robůtkem BB8, nejvíc cool droidem galaxie Star Wars.

299 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Miska Star Wars 460ml Vader a Trooper

Miska Star Wars 460ml Vader a Trooper

Keramická miska s Darth Vaderem a Stormtroopery a grafickým potiskem Star Wars.• Materiál: keramika • Objem misky: 460 ml • Vhodné pro bezpečné mytí v myčce na nádobí

299 Kč s DPH
prodej ukončen

Nabíječka bezdrátová s LED logem Star Wars

Nabíječka bezdrátová s LED logem Star Wars

Kompaktní, úzká a kulatá bezdrátová nabíječka o průměru 7,5 cm. Motiv nabíječky se zobrazí, pokud je nabíječka připojena.

399 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Plechový kufřík Darth Vader

Náš tip
Plechový kufřík Darth Vader

Cokoliv do něj schováš, superhrdina ti to ochrání. Svačinku, dokumenty, domácí úkoly.

299 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Podložka pod myš - Star Wars - BB8

Podložka pod myš - Star Wars - BB8

Podložka pod myš s motivem droida BB-8. Vynikající kvalita tisku.

199 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Podložka pod myš - Star Wars - Darth Vader

Podložka pod myš - Star Wars - Darth Vader

Ovládni Darth Vadera pouze svou myší! Skvělý dárek pro všechny fanoušky Star Wars.

199 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Pokladnička Star Wars - Kylo Ren

Pokladnička Star Wars - Kylo Ren

Pokladnička v podobě busty Kylo Rena se svým světelným mečem je vysoká 16,5 cm, s otvorem na mince na zádech. Materiál: vinyl PVC.

599 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Pokladnička Star Wars - Stormtrooper

Pokladnička Star Wars - Stormtrooper

Pokladnička v podobě busty Stormtroopera je cca 17,5 cm vysoká, s otvorem na mince na zádech. Materiál: vinyl PVC.

599 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Polštář Star Wars - BB8

Polštář Star Wars - BB8

Krásný polštářek v podobě droida BB8. Ať už pro malé nebo velké fanoušky Star Wars, najde svou cestu do dětských pokojů nebo jako dekorační předmět. Přední strana je plyšová s výšivkou, na zadní straně je opakující se potisk.•...

399 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Polštář Star Wars - Darth Vader

Polštář Star Wars - Darth Vader

Krásný polštářek ve tvaru helmy lorda Vadera. Ať už pro malé nebo velké fanoušky Star Wars, najde si svou cestu do dětských pokojů nebo jako dekorační předmět. Přední strana je plyšová s výšivkou, na zadní straně je opakující...

399 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Polštář Star Wars - Kylo Ren

Polštář Star Wars - Kylo Ren

Krásný polštářek ve tvaru hlavy Kylo Rena. Ať už pro malé nebo velké fanoušky Star Wars, najde svou cestu do dětských pokojů nebo jako dekorační předmět. Přední strana je plyšová s výšivkou, na zadní straně je opakující se potisk.•...

399 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Polštář Star Wars - Mistr Yoda

Polštář Star Wars - Mistr Yoda

Krásný polštářek ve tvaru hlavy mistra Yody. Ať už pro malé nebo velké fanoušky Star Wars, najde svou cestu do dětských pokojů nebo jako dekorační předmět. Přední strana je plyšová s výšivkou, na zadní straně je opakující se...

399 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Polštář Star Wars - R2-D2

Polštář Star Wars - R2-D2

Krásný polštářek ve tvaru droida R2-D2. Ať už pro malé nebo velké fanoušky Star Wars, najde svou cestu do dětských pokojů nebo jako dekorační předmět. Přední strana je plyšová s výšivkou, na zadní straně je opakující se potisk.•...

399 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Polštář Star Wars - Stormtrooper

Polštář Star Wars - Stormtrooper

Krásný polštářek ve tvaru helmy Stormtroopera. Ať už pro malé nebo velké fanoušky Star Wars, najdou svou cestu do dětských pokojů nebo jako dekorační předmět. Přední strana je plyšová s výšivkou, na zadní straně je opakující...

399 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Powerbanka Star Wars s LED logem 6000 mAh

Powerbanka Star Wars s LED logem 6000 mAh

Jedinečná powerbanka s pohybovým senzorem. Jemně s ní zahýbej a rozsvítí se grafika na powerbance.

599 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Projekční budík Star Wars - Darth Vader

Projekční budík Star Wars - Darth Vader

Promítá čas na zeď. Digitální hodiny i na podstavci. Při zmáčknutí tlačítka se promítne červený čas a uslyšíte dech Dartha Vadera.

799 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Reproduktor Bluetooth Star Wars

Reproduktor Bluetooth Star Wars

Přenosný Bluetooth reproduktor se silným a výborným zvukem.

499 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Rogue One: Star Wars Story (2BLU-RAY)

Náš tip
Rogue One: Star Wars Story (2BLU-RAY)
− 10%

Rogue One: Star Wars Story je první z nové série samostatných filmů Lucasfilmu. Bonusový BLU-RAY disk k filmu Rogue One: Star Wars Story nabízí další zajímavosti z natáčení filmu s českou podporou.

359 Kč s DPH

Rogue One: Star Wars Story (3BLU-RAY) (2D+3D+2D BLU-RAY bonusový disk)

Náš tip
Rogue One: Star Wars Story (3BLU-RAY) (2D+3D+2D BLU-RAY bonusový disk)
− 10%

Vychutnejte si jedinečný zážitek ve 3D v pohodlí domova s filmem Rogue One: Star Wars Story. Zdarma je také přiložen BLU-RAY s 2D verzí filmu. Bonusový BLU-RAY disk nabízí další zajímavosti z natáčení filmu s českou podporou.

629 Kč s DPH

Rogue One: Star Wars Story (DVD)

Náš tip
Rogue One: Star Wars Story (DVD)
− 10,1%

Rogue One: Star Wars Story je první z nové série samostatných filmů Lucasfilmu.

179 Kč s DPH

Sada sklenic Star Wars 300 ml

Sada sklenic Star Wars 300 ml

Sklenici do ruky, pozvedni a připij s parádní sadou sklenic Star Wars na toho komu fandíš v bitvě dobra a zla.

299 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Sklenice Star Wars - BB8 400 ml

Sklenice Star Wars - BB8 400 ml

Velká sklenice Star Wars s obrázkem robůtka BB8.

249 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Sklenice Star Wars - Kylo Ren měnící se 400 ml

Sklenice Star Wars - Kylo Ren měnící se 400 ml

Teplem měnící se sklenice se záporákem Kylo Renem z filmu Star Wars: Síla se probouzí.

249 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Sklenice Star Wars - R2D2 400 ml

Sklenice Star Wars - R2D2 400 ml

Velká sklenice Star Wars s oblíbeným robotem R2D2.

249 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Sklenice Star Wars - Stormtrooper 400 ml

Sklenice Star Wars - Stormtrooper 400 ml

Velká sklenice Star Wars s vojákem Stormtrooperem.

249 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Sklenice Star Wars - světelný meč 400 ml

Sklenice Star Wars - světelný meč 400 ml

Než se vydáš zachránit celý vesmír tak poseď a vypij svůj oblíbený drink ze sklenice se světelnými meči ze Star Wars.

249 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Sluchátka do uší STAR WARS - BB8

Sluchátka do uší STAR WARS - BB8

Kvalitní špuntová sluchátka od firmy Tribe s plochým kabelem, mikrofonem a ovládáním hlasitosti.

419 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Sluchátka STAR WARS - BB8

Sluchátka STAR WARS - BB8

Náhlavní sluchátka of firmy Tribe s integrovaným mikrofonem a skvělým designem. Náušníky lze složit směrem dovnitř a snadněji sluchátka přepravovat.

999 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Solo: Star Wars Story (2 BLU-RAY)

Náš tip
Solo: Star Wars Story (2 BLU-RAY)
− 10%

Užijte si perfektní obraz a čistý digitální zvuk s BLU-RAY filmem Solo: Star Wars Story.

359 Kč s DPH

Solo: Star Wars Story (2D+3D+BLU-RAY BONUS) (3 BLU-RAY)

Náš tip
Solo: Star Wars Story (2D+3D+BLU-RAY BONUS) (3 BLU-RAY)
− 10%

Vychutnejte si jedinečný zážitek ve 3D v pohodlí domova s filmem Solo: Star Wars Story. Zdarma je také přiložen BLU-RAY s 2D verzí filmu.

629 Kč s DPH

Solo: Star Wars Story (DVD)

Náš tip
Solo: Star Wars Story (DVD)
− 10,1%

Naloďte se na Millennium Falcon a vydejte se do předaleké galaxie ve filmu Solo: Star Wars Story, zbrusu novém dobrodružství nejoblíbenějšího syčáka v galaxii.

179 Kč s DPH

Star Wars - Prequel trilogie (1-3) (3 DVD)

Náš tip
Star Wars - Prequel trilogie (1-3) (3 DVD)

Prožijte znovu nekonečné vzrušení, řadu strhujících odhalení a konečný triumf dobra nad zlem ve STAR WARS, největším vesmírném dobrodružství všech dob a zároveň jedinečném zážitku pro celou rodinu.

599 Kč s DPH
prodej ukončen

Star Wars 7: Síla se probouzí (2 BLU-RAY) - DARKSIDE - limitovaná edice

Náš tip
Star Wars 7: Síla se probouzí (2 BLU-RAY) - DARKSIDE - limitovaná edice
− 10%

Vizionářský režisér J.J.Abrams natočil snímek, který se stal filmovou událostí všech generací po celém světě.

359 Kč s DPH

Star Wars 7: Síla se probouzí (2D+3D) (3 BLU-RAY)

Náš tip
Star Wars 7: Síla se probouzí (2D+3D) (3 BLU-RAY)
− 10%

3D sběratelská edice Star Wars: Síla se probouzí obsahuje: 3D BLU-RAY disk s filmem, 2D BLU-RAY disk s filmem, 2D BLU-RAY disk s bonusy. Jedná se o digipack, který bude v luxusním šubru s lentikulárním 3D obrázkem na přední straně.

719 Kč s DPH

Star Wars 7: Síla se probouzí (DVD) - Akce platí do 31.7.

Náš tip
Akce
Star Wars 7: Síla se probouzí (DVD)
− 50,3%

Vizionářský režisér J.J.Abrams natočil snímek, který se stal filmovou událostí všech generací po celém světě.

99 Kč s DPH

Star Wars 8: Poslední z Jediů (2 BLU-RAY) - limitovaná edice Odpor

Náš tip
Star Wars 8: Poslední z Jediů (2 BLU-RAY) - limitovaná edice Odpor
− 10%

Ve filmu Star Wars: Poslední z Jediů pokračuje sága rodu Skywalkerů.

539 Kč s DPH

Star Wars 8: Poslední z Jediů (2 BLU-RAY) - limitovaná edice První řád

Náš tip
Star Wars 8: Poslední z Jediů (2 BLU-RAY) - limitovaná edice První řád
− 10%

Ve filmu Star Wars: Poslední z Jediů pokračuje sága rodu Skywalkerů.

539 Kč s DPH

Star Wars 8: Poslední z Jediů (2D+3D) (3 BLU-RAY)

Náš tip
Star Wars 8: Poslední z Jediů (2D+3D) (3 BLU-RAY)
− 10%

Ve filmu Star Wars: Poslední z Jediů pokračuje sága rodu Skywalkerů.

629 Kč s DPH

Star Wars 8: Poslední z Jediů (DVD) - Akce platí do 31.7.

Náš tip
Akce
Star Wars 8: Poslední z Jediů (DVD)
− 50,3%

Ve filmu Star Wars: Poslední z Jediů pokračuje sága rodu Skywalkerů.

99 Kč s DPH

Star Wars 9: Vzestup Skywalkera (2 BLU-RAY)

Náš tip
Novinky
Star Wars 9: Vzestup Skywalkera (2 BLU-RAY)
− 10%

Perfektní HD obraz a čistý digitální zvuk na dosah s BLU-RAY filmem Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019).

449 Kč s DPH

Star Wars 9: Vzestup Skywalkera (DVD)

Náš tip
Novinky
Star Wars 9: Vzestup Skywalkera (DVD)
− 10,1%

Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera.

179 Kč s DPH

Star Wars: Kompletní sága (9 Blu-ray)

Náš tip
Star Wars: Kompletní sága (9 Blu-ray)
− 10%

Prožijte znovu nezapomenutelné chvíle a vychutnejte si velkolepé dobrodružství STAR WARS tak, jak to umožňuje pouze BLU-RAY. Kolekce poprvé obsahuje všech šest epizod v úžasném vysokém rozlišení s nejčistším digitálním zvukem v galaxii.

1 799 Kč s DPH
prodej ukončen

Star Wars: Povstalci - 1. série (3 DVD)

Náš tip
Star Wars: Povstalci - 1. série (3 DVD)
− 10,1%

V kompletní první sérii Star Wars: Povstalci se schyluje ke vzpouře. Star Wars: Povstalci je akcí nabité dobrodružství, které se nese v duchu výpravných legendárních Star Wars.

179 Kč s DPH

Star Wars: Povstalci - 2. série (3 DVD)

Náš tip
Star Wars: Povstalci - 2. série (3 DVD)
− 10,1%

Velkolepá bitva s cílem porazit Říši zla pokračuje ve druhé sérii Star Wars: Povstalci!

179 Kč s DPH

Světelný obraz Star Wars 20 x 30 cm

Světelný obraz Star Wars 20 x 30 cm

Nech rozzářit svůj pokoj, pracovnu, ložnici, touto skvělou LED podsvícenou dekorací ve stylu původních Star Wars.

499 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Termoska Star Wars Stormtrooper 500 ml

Termoska Star Wars Stormtrooper 500 ml

Půllitrová termoláhev z nerezové oceli s duhovými barvami nátisku.

499 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Toaletní taška Star Wars

Toaletní taška Star Wars

Nikdy nevíš, kdy tě vyšlou na meziplanetární dobrodružství, proto je dobré mít své věci pěkně při sobě a to nejlépe v této toaletní tašce Star Wars. Stylový design se Star Wars logem. To fakt chceš mít na cestách.

249 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

Toaletní taška Star Wars - Stay on Target

Toaletní taška Star Wars - Stay on Target

Chceš-li zničit Hvězdu smrti, cíl nemineš s toaletní taškou Stay on Target. Mnoho kapes. Ucho pro snadnější nošení

499 Kč s DPH
na objednávku, do 3 dnů

USB flash disk STAR WARS - Chewbacca 16 GB

USB flash disk STAR WARS - Chewbacca 16 GB
− 10%

Fanouškovské USBčko 2.0 pro ukládání dat, hudby, obrázků, práce a všeho možného.

359 Kč s DPH

USB flash disk STAR WARS - Yoda 16 GB

USB flash disk STAR WARS - Yoda 16 GB
− 10%

Fanouškovské USBčko 2.0 pro ukládání dat, hudby, obrázků, práce a všeho možného.

359 Kč s DPH