Zpět

Starověký Řím: Vzestup a pád impéria 1-2 KOMPLET (2 DVD) - BBC

1 2 3 4 5
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Pravdivé vyprávění o klíčových momentech, které formovaly osudy Římského impéria.

Cena:
399 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Dostupnost: prodej ukončen
V prodeji od: 30.9.2015
Obal: plastová krabička
Český dabing: Ano
České titulky: Ne
Kód zboží: 102317
Výrobce: Bontonfilm
Římskéimpérium –jedinástarověkásvětovásupervelmoc –existovalo po šest století, během kterých demokracie ustupovala diktátorům, celénárody byly zotročovány, město Řím prošlo celkovou proměnou a impérium přijalo křesťanství. V tomto dokumentárním dramatu se mísídigitálníefekty s podmanivým příběhem plným velkých bitev, soupeření, povstánía významných událostí, kteréformovaly Římskéimpérium. Film odhaluje nenasytnost, chtíča ambice mužů, jako byli Caesar, Nero nebo Constantinus. Díky natáčenív překrásných lokalitách a nejmodernějším obrazovým efektům se mu podařilo vytvořit obraz Říma, jakýbyl ve skutečnosti: silný, někdy zvrhlý, ale vždy naprosto velkolepý. Série začínáv roce 146 př. n. l. zničením odvěkého římského nepřítele Kartága;pokračuje slavným vítězstvím Julia Caesara a svržením republiky;sleduje dramatickéosudy šíleného císaře Nerona;židovsképovstání–největšívzpouru římských dějin;Konstantinovy zásluhy při šířeníkřesťanstvív impériu;a konečněpád Říma očima Vizigóta Alarich.

DVD obsahuje epizody - Revoluce •Konstantin •Pád Říma •Caesar •Nero •Povstání

V prodeji od: 30.9.2015
Obal: plastová krabička
Český název: Starověký Řím: Vzestup a pád impéria
Původní název: The Ancient Rome: Rise and Fall of an Empire
Rok výroby: 2006
Země výroby: Velká Británie
Žánr: Dokumentární
Historický
Režie: Andrew Grieve
Arif Nurmohamed
Christopher Spencer
Nick Green
Nick Murphy
Tim Dunn
Hrají: Ben Pullen
Catherine McCormack
David Threlfall
James Wilby
Michael Sheen
Peter Firth
Philip Jackson
Sean Pertwee
Tom Bell
Délka: 300 minut
Obraz: 16:9
barevný
Jazyk: anglický
český
Zvuk: anglický 2.0
český 2.0 Česká
Český dabing: Ano
České titulky: Ne