Zpět

Světoběžník 04 (DVD) (papírový obal)

1 2 3 4 5
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Cesta kolem světa.

Cena:
69 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Dostupnost: prodej ukončen
V prodeji od: 21.3.2012
Obal: papírová pošetka
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Upoutávka: Ne
Kód zboží: 110805
Výrobce: North Video
PETROHRAD
Ucelený barokně-klasicistický obraz města dělá z metropole na Něvě jedno z nejkrásnějších měst Evropy. Jen návštěva proslulé Ermitáže činí z této cesty výjimečný zážitek. Kulturní nabídka města je prvotřídní a pohostinnost a srdečnost Rusů okouzlující.
BARCELONA
Hlavní město Katalánie je skutečným klenotem. Část jeho kulturní identity tvoří mnohokrát diskutovaná architektonická díla Gaudího. Barcelona, přezdívaná „země umění“, ovšem nabízí nejen výlety za architekturou od středověku až k věku modernímu, ale také nádherné pláže, výbornou kuchyni a živý noční ruch pulzující v rytmu flamenga.
BUENOS AIRES
Desáté největší město na zeměkouli a hlavní město Argentiny. Nevšední zážitky vás čekají třeba hned v rušném a nikdy neutichajícím přístavu na pobřeží Atlantského oceánu, při společném ústí řek Uruguay a Paraná.
AMSTERDAM
Hlavní město Nizozemska, město volnosti a svobody, ale i finanční a obchodní centrum, město Rembrandta van Rijna a Anny Frankové, město s historickým jádrem a systémem soustředěných kanálů, které dodnes charakterizují tvář této metropole.
LOS ANGELES
Zveme vás do města filmového průmyslu a hvězd stříbrného plátna. Druhé největší město USA, ležící ve státě Kalifornie na pobřeží Tichého oceánu, známé nekonečnou spletí ulic a rodinných domků. Jde o nejvýznamnější světové centrum kultury, vědy, technologií, mezinárodního obchodu a vzdělání.
MONTREAL
Kanadské město francouzské provincie Québec je proslavené hokejem a festivaly všeho druhu. Město se pyšní stovkami katolických kostelů, a tak není divu, že je nazýváno městem svatých a městem sta věží.
RIO DE JANEIRO
Bez přehánění – Rio de Janeiro je jedním z nejlépe situovaných míst na světě. Během dne můžete lenošit na některé z mnoha okouzlujících pláží a přes noc metropole pulzuje v rytmu samby... A k tomu všemu ještě brazilská fotbalová mánie!
V prodeji od: 21.3.2012
Obal: papírová pošetka
Žánr: Dokumentární
Délka: 180 minut
Obraz: 4:3
barevný
Jazyk: český
Zvuk: český 2.0 Česká
Titulky: české Česká
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Upoutávka: Ne