Zpět

Tajemné příběhy (3. díl) - Jack Rozparovač, Královští vrazi (DVD) (papírový obal)

1 2 3 4 5
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

DVD film Tajemné příběhy (3. díl) - Jack Rozparovač, Královští vrazi. Český dabing. Dolby Digital. Zajímavá fakta a teorie o Jacku Rozparovači, a o vrazích synů krále Edwarda IV.

Cena:
49 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Množství:
- +
ks
Dostupnost: skladem 5+ ks
Kdy zboží dostanu?
OSOBNÍ ODBĚR - ZASILKOVNA.CZ objednávky vytvořené do 14:00 dodání do zítra
BALÍK DO BALÍKOVNY objednávky vytvořené do 10:00 dodání do 8.12.2023
BALÍK DO RUKY - dobírka objednávky vytvořené do 10:00 dodání do 8.12.2023
BALÍK DO RUKY - platba předem objednávky vytvořené do 10:00 dodání do 8.12.2023
expedice po obdržení platby
?
BALÍK NA POŠTU - dobírka objednávky vytvořené do 10:00 dodání do 8.12.2023
BALÍK NA POŠTU - platba předem objednávky vytvořené do 10:00 dodání do 8.12.2023
expedice po obdržení platby
?
GLS CZ - dobírka objednávky vytvořené do 10:00 dodání do zítra
GLS CZ - platba předem objednávky vytvořené do 10:00 dodání do zítra
expedice po obdržení platby
?
PPL CZ - dobírka objednávky vytvořené do 10:00 dodání do zítra
dobírku lze platit i platební kartou u řidiče
?
PPL CZ - platba předem objednávky vytvořené do 10:00 dodání do zítra
expedice po obdržení platby
?
ZASILKOVNA - DOMŮ objednávky vytvořené do 10:00 dodání do zítra
ZASILKOVNA - DOMŮ objednávky vytvořené do 10:00 dodání do zítra
expedice po obdržení platby
?
OS.ODBĚR - ZASILKOVNA.CZ - SK objednávky vytvořené do 14:00 dodání do 8.12.2023
dobírku lze zaplatit v EUR měně dle aktuálního kurzu přepravce
?
GLS - SK objednávky vytvořené do 10:00 dodání do 8.12.2023
Doručení na adresu - SK objednávky vytvořené do 10:00 dodání do 8.12.2023
dobírku lze zaplatit v EUR měně dle aktuálního kurzu přepravce
?
GERMANY - GLS objednávky vytvořené do 10:00 dodání do 12.12.2023
Kompletní ceník dopravy
V prodeji od: 26.10.2023
Obal: papírová pošetka
Český dabing: Ano
Kód zboží: 105606
Výrobce: CODI
Jack Rozparovač
Poslední srpnový den roku 1888 je ve východní části Londýna nalezeno tělo zavražděné prostitutky. Tělo je zohaveno a proto vražda budí pozornost, přestože obyvatelé této části města přílišnou přecitlivělostí netrpí a na každodenní zločiny ve svém okolí jsou zvyklí. Když však za devět dnů dochází k další vraždě, spáchané stejným krvavým a krutým způsobem a za dva týdny dokonce ke dvěma vraždám, vzniká v ulicích Londýna panika. Hrůzné podrobnosti těchto vražd, zejména to, že vrah si odnáší suvenýry v ppodobě vyňatých děloh zavražděných, jsou pastvou pro tehdejší bulvární tisk i pro drbny, které se scházejí v ulicích a roznášejí dál "zaručené" informace a zprávy o tom, kdo by mohl být tajemným vrahem, jemuž dal tisk přezdívku Jack the Ripper - Jack Rozparovač.
Během více jak dvou let bylo jedenáct vražd, a pět z nich nese charakteristické rysy jednoho pachatele - jak dnes říkáme - "sériového vraha".
Podívejme se na vraždy současnou kriminalistickou vědou zaměřenou na profilování zločinu, oběti, místa činu i pachatele. Pokuste se s námi vybrat, z lidí, kteří byli nějak do případu zapleteni, pravděpodobného vraha.

Královští vrazi
Edvard V. Anglický z dynastie Yorků a Richard ze Shrewsbury, 1. vévoda z Yorku, byli synové Edwarda IV. Plantageneta, zakladatele Yorkské dynastie. Současně byli legitimními následníky trůnu v prvním pořadí, kterého se však zmocnil jejich strýc Richard, který vládl jako Richard III. Anglický. Oba chlapci, třináctiletý a desítiletý, byli internováni v londýnském Toweru. Ten ovšem nebyl tehdy vězením, byla to prostě jedna z královských rezidencí, navíc dosti důležitá, protože z ní vycházely korunovační průvody. Aby si Richard třetí zajistil korunu pro sebe a své potomky, prosadil v parlamentu zákon nazvaný Titulus Regius, který prohlásil chlapce za nelegitimní dědice. Brzy po vyhlášení zákona však chlapci zmizeli.
V roce 1674 byly pod jedním ze schodišť Toweru objeveny dvě dětské kostry. Byly to však pozůstatky Edwarda a Richarda? Kostry byly uloženy ve Wesminterském opatství. Když byů hrob zkoumán v roce 1933, byla nalezena jen jedna dětská kostra a s ní několik kostí zvířecích kostí.
Za hlavního padoucha byl v době vlády Tudorovců, Jindřicha VII. a Jindřicha VIII., označen, jak také jinak, jejich předchůdce Richard III., jenž byl z konkurenčního rodu Yorků. Zalsoužil se o to politik Thomas More, pozdější lord-kancléř krále Jindřicha VIII.. A později celá plejáda historiků, spisovatelů a dramatiků, nejvýznamnějšího z nich, Williama Shakespeara nevyjímaje.
Byl však Richard III., za jehož vlády se anglickému království celkem dařilo, opravdu ničemou, který unesl, či snad nechal zabít dva krásné mladé prince? Nebo to byl někdo, kdo měl na jejich neexistenci minimálně stejný, pravděpodobně však mnohem větší zájem? Ukazuje se, že adeptů je mnohem víc.
Seznamme se proto s nově získanými fakty, poraďme se s odborníky a posuďme, kdo byl královrahem.
V prodeji od: 26.10.2023
Obal: papírová pošetka
Český název: Tajemné příběhy (3. díl) - Jack Rozparovač, Královští vrazi
Žánr: Dokumentární
Délka: 54 minut
Obraz: 4:3
barevný
Jazyk: český
Zvuk: český 2.0 Česká
Český dabing: Ano