Zpět

Taxikář S.E. (DVD)

Hodnocení:
1 2 3 4 5
Průměr: 0
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Veterán vietnamské války Travis Bickle (Robert De Niro) si najde práci jako TAXIKÁŘ. Při nočních jízdách v Bronxu a Harlemu Bickle pozoruje opilce, násilníky, pasáky, protitutky a narkomany, kteří jsou jeho obyklými zákazníky. Setkává...

Cena:
179 Kč s DPH
Běžná cena:
199 Kč s DPH
sleva 10,05 %
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

Dostupnost: vyprodáno
V prodeji od: 14.8.2013
Obal: plastová krabička
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Upoutávka: Ano
Kód zboží: 101618
Výrobce: Bontonfilm
Veterán vietnamské války Travis Bickle (Robert De Niro) si najde práci jako TAXIKÁŘ. Při nočních jízdách v Bronxu a Harlemu Bickle pozoruje opilce, násilníky, pasáky, protitutky a narkomany, kteří jsou jeho obyklými zákazníky. Setkává se s kultivovanou blondýnkou Betsy (Cybill Shepherd) a mladičkou prostitutkou (Jodie Foster). Travis se nechce smířit s krutostí a bezcitností, která všechny obklopuje. Kupuje si zbraň a končí jako "TAXIKÁŘ, který se postavil se zbraní v ruce proti špíně velkoměsta." Herecký výkon Roberta De Niro v režii Martina Scorsese vám zaručuje nezapomenutelný zážitek.

Taxikář (2xBLU-RAY) - speciální edice

Náš tip
Taxikář (2xBLU-RAY) - speciální edice
− 10%

Robert De Niro září v hlavní roli klasického filmu režiséra Martina Scorseseho o psychotickém newyorském taxikáři, ve kterém se kvůli osamělosti a beznaději probudily násilnické sklony.

449 Kč s DPH

Taxikář (4K) (BLU-RAY)

Náš tip
Taxikář (4K) (BLU-RAY)
− 10%

V roce 1976 natočil nekonformní režisér Martin Scorsese podle syrového scénáře Paula Schradera film Taxikář a odstartoval tím novou vlnu sociálně kritických filmů.

359 Kč s DPH
vyprodáno