Zpět

Život je zázrak (DVD)

1 2 3 4 5
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Film Emira Kusturici. Další šílená jízda balkánem.

Cena:
99 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Dostupnost: prodej ukončen
V prodeji od: 11.1.2020
Obal: digipack
plastová krabička
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Kód zboží: 112067
Výrobce: Hollywood C.E.
Bosna, 1992. Luka, srbský inženýr z Bělehradu, se rozhodl žít ve vesnici uprostřed ničeho se svou ženou, operní zpěvačkou Jadrankou, a synem Milosem. Luka se připravuje na stavbu železnice, která mí oblast změnit na turistický ráj. Pohlcen svou prací a oslepen vrozeným optimismem naprosto ignoruje konflikt přerůstající ve vílku. Potom jeho žena uteče s hudebnileni a syn je povolán do armády. Vždy optimistický Luka čeká na jejich návrat, ale Jadranka se stále nevrací a Milos je zajat. Luka je určen jako strážce muslimského rukojmí Sabahy a brzy se do ní zamiluje. Sabaha je však určena k výměně za srbského zajatce: Lukova syna Milose.
V prodeji od: 11.1.2020
Obal: digipack
plastová krabička
Český název: Život je zázrak
Původní název: Zivot je cudo
Rok výroby: 2004
Země výroby: Francie
Itálie
Srbsko a Černá Hora
Žánr: Drama
Režie: Emir Kusturica
Hrají: Aleksandar Bercek
Marko  Jeremic
Mirjana Karanovic
Natasa Solak
Nikola Kojo
Slavko Štimac
Vesna Trivalic
Vuk Kostic
Délka: 149 minut
Obraz: 16:9
barevný
Jazyk: český
srbochorvatský
Zvuk: český 5.1 Česká
srbochorvatský 5.1
Titulky: české Česká
Český dabing: Ano
České titulky: Ano