Zpět

Život v Heights (BLU-RAY)

1 2 3 4 5
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Blu-ray HD film Život v Heights [In the Heights, 2021]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Dolby Atmos. Vůně horké kávy se line vzduchem 181. ulicí, kde kaleidoskop životních snů sdružuje obyvatele pulzující čtvrti Washington Heights.

Cena:
449 Kč s DPH
Běžná cena:
499 Kč s DPH
sleva 10,02 %
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Množství:
- +
ks
Dostupnost: skladem <2 ks
Kdy zboží dostanu?
OSOBNÍ ODBĚR - ZASILKOVNA.CZ dodání do 2.12.2021
BALÍK DO BALÍKOVNY dodání do 2.12.2021
BALÍK DO RUKY - dobírka dodání do 2.12.2021
BALÍK DO RUKY - platba předem dodání do 2.12.2021
expedice po obdržení platby
?
BALÍK NA POŠTU - dobírka dodání do 2.12.2021
BALÍK NA POŠTU - platba předem dodání do 2.12.2021
expedice po obdržení platby
?
PPL - dobírka dodání do 2.12.2021
dobírku lze platit i platební kartou u řidiče
?
PPL - platba předem dodání do 2.12.2021
expedice po obdržení platby
?
DPD CZ - dobírka dodání do 2.12.2021
DPD CZ - platba předem dodání do 2.12.2021
expedice po obdržení platby
?
OS.ODBĚR - ZASILKOVNA.CZ - SK dodání do 3.12.2021
dobírku lze zaplatit v EUR měně dle aktuálního kurzu přepravce
?
Doručení na adresu - SK dodání do 3.12.2021
dobírku lze zaplatit v EUR měně dle aktuálního kurzu přepravce
?
Kompletní ceník dopravy
V prodeji od: 3.11.2021
Obal: plastová krabička
České titulky u bonusů: Ano
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Upoutávka: Ano
Kód zboží: 204151
Výrobce: Magic Box
Blu-Ray Ano
Co je to Blu-Ray?
Ve Washington Heights na severním výběžku Manhattanu žije mnoho lidí, kteří si přišli slunit svůj sen. Jedním z nich je Usnavi (Anthony Ramos), majitel malého obchodu, který se musí starat o starší sousedku od vedle a sní, že jednou vyhraje v loterii, aby se zabezpečený mohl jednou vrátit na břehy své rodné Dominikánské republiky. Zároveň pokukuje po nádherném dívce, která pracuje v sousedním salonu krásy. Mezitím se do sousedství vrátila jeho kamarádka z dětství Nina (Leslie Grace), která představí svým rodičům překvapivé plány ohledně své budoucnosti. Osudy obyvatel malé čtvrti se brzy zajímavě propletou.
Bonusy:
• Trpělivost a víra: Film o filmu Život v Heights obsahuje Wepa!, That Music in the Air a další
• Zpívej s filmem Život v Heights: Dvě nejzásadnější hudební pasáže z filmu si zazpívej a zatancuj v karaoke stylu