Zpět

Zoufalé manželky 5. sezóna (7 DVD) - seriál

1 2 3 4 5
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Léta mohou ubíhat, ale zoufalství je věčné. Užijte si vzácný kulturní fenomén, který milují i filmoví kritikové – dámy z Wisteria Lane se vracejí v bouřlivé a vzrušující sedmidiskové sadě DVD, která vás přinutí škemrat o pokračování.

Cena:
449 Kč s DPH
Hlídat dostupnost a cenu:

Chci být informován:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) dáváte společnosti Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), Hrubého 1204, Praha 8, IČ: 66851912 pouze pro účely sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu
1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Jakub Zeman (DVD-PREMIERY.CZ), se sídlem Hrubého 1204, Praha 8, identifikační číslo: 66851912, (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Hrubého 1204, Praha 8, 18200, adresa elektronické pošty obchod@dvd-premiery,cz, telefon 777665212.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů (pouze EMAIL) je sledování ceny produktu a sledování dostupnosti produktu.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje (pouze EMAIL) správcem uloženy, je pouze doba do které budou slněny podmínky pro sledování dostupnosti nebo změny ceny produktu. Poté bude email z databáze vymazaný. 
5. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
5.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
5.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: odeslat žádost o výmaz osobních údajů v rámci uživatelského účtu na kontaktní email obchodu: obchod@dvd-premiery.cz.
5.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
5.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
5.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro tyto účely zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Všeobecné podmínky

Dostupnost: prodej ukončen
V prodeji od: 2.5.2011
Obal: plastová krabička
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
Kód zboží: 104584
Výrobce: Disney

Manželky, spojené pevným přátelstvím a sdílenými tajemstvími, jsou vždycky připravené jedna druhé pomoci. Přežije ale jejich spojenectví příjezd Ediina tajemného nového manžela, a kdo bude “manželkou roku”? Vypadá to, že pro sirény z předměstí bude tohle ta nejzlomyslněji skvělá série ze všech! Pečlivě upravené trávníky na Wisteria Lane už nemohou zakrýt hříchy těch nejnádhernějších žen televizní obrazovky. Ponořte se do každé z provokativních epizod, provázených dosud neuvedenými bonusovými materiály, a užijte si na DVD Zoufalé manželky tak, jako nikdy předtím.

EPIZODA 1 – Zítra tě budu milovat (audiokomentář)
Susan má pletky se svým malířem Jacksonem, není ale připravená představit ho svým přítelkyním. Cateringová firma Bree a Katherine má úspěch, když si ale Bree přisvojí všechny zásluhy, Katherine se rozhodne odhalit její nečestnost.
EPIZODA 2 – My jsme šťastní, vy jste šťastní
Když Mike přistihne Jacksona, jak přespává u Susan, trvá na tom, že se s novým objevem své ex-manželky seznámí. Orson se rozzlobí, když ho Bree v rozhlasovém interview ani nezmíní, a Lynette se inkognito vydá na internet, aby se spojila se svým synem Porterem.
EPIZODA 3 - Děti nejsou jako my ostatní
Bree se léta snažila, aby Danielle a její syn Benjamin přijeli na návštěvu, když se to ale konečně podaří, téměř okamžitě je zase vypudí. Když Gabyina dcera Juanita ubližuje Susaninu synovi M.J., vztahy mezi oběma matkami se výrazně zhorší.
EPIZODA 4 – Zase v jednom kole
Kuchařka, kterou Bree napsala, se stává hitem a její přítelkyně mají co dělat, aby nedaly najevo svou žárlivost. Gaby domluví pro Juanitu kamaráda na hraní, aby si ona sama mohla "hrát” s Carlosem, a Edie žádá Davea, aby koupil k pronajmutí prázdný dům v sousedství.
EPIZODA 5 – Zrcadlo, zrcadlo
Na večírku k 70. narozeninám Karen McCluskeyové se překvapení dočká nejen Karen. Vztah Susan a Jacksona začíná být vážnější a Tomova krize středního věku přinese do života rodiny Scavových velké změny.
EPIZODA 6 – Za vším hledej ženu
Když Carlos poskytne své bohaté klientce masáž, jakou ještě nezažila, pozve ho ona na oplátku, aby ji doprovázel do Evropy. Susan se rozčílí, když zjistí, že Jacksonovi dlouho netrvalo najít si za ni náhradu. Když Katherine přizná, že žárlí na Bree a Orsona, domluví jí Bree schůzku s Orsonovým spolubydlícím z univerzity.
EPIZODA 7 – Co člověk potřebuje?
Když se Susan a Jackson zase dají dohromady, Susan objeví jeho tvůrčí zálibu a pochopí, že ji Jackson zná lépe než si myslela. Lynette si myslí, že Tom má poměr s jejich dlouholetou přítelkyní, brzy ji ale čeká daleko větší překvapení.
EPIZODA 8 – Město v plamenech
Dave, Mike, Tom, Carlos a Orson jsou před Soubojem skupin nervózní, ale jejich výkon je nepřekonatelný. Lynette má pohovor s Anne a Gabrielle je šokovaná, když Carlosova bohatá klientka oznámí, že je ustanovila jedinými dědici svého bohatství.
EPIZODA 9 – Po požáru (audiokomentář)
Daveovi je nepříjemné, že ho po požáru nočního klubu označují za hrdinu, a policie má podezření, že by se žhářstvím mohl mít něco společného Porter Scavo. Carlos podstoupí operaci, která mu může vrátit zrak a Katherine nechce, aby Mike řekl Susan o jejich vztahu.
EPIZODA 10 – Návrat ze tmy
Když Carlos zase začíná vidět, Gabrielle má co dělat, aby dala jejich dům do pořádku. Susan a M.J. se vyrovnávají s novým Mikeovým vztahem. Lynette a Tom řeší svízelnou situaci, v níž se ocitl Porter a Dave přísahá pomstu Mikeovi.
EPIZODA 11 – Každý potřebuje domov
Teď, když se mu vrátil zrak, přemítá Carlos o svém budoucím zaměstnání. Susan se po noci, kterou strávili společně v klubu, probouzí vedle Leeho a není si jistá, jak daleko vlastně zašli. Přes ulici se Bree střetne s Alexovou matkou.
EPIZODA 12 – Haló, haló
Edie vyhodila Davea a žádá přítelkyně o podporu, Susan jí ale vezme vítr z plachet svým vlastním oznámením. Gabrielle se snaží získat náklonnost svých holčiček.
EPIZODA 13 – To nejlepší, co nás kdy potkalo (audiokomentář)
Smrt Eliho Scruggse, údržbáře ze sousedství, přinutí každou z žen na Wisteria Lane, aby si připomněla, jak ovlivnil jejich životy. Dokonce i Mary Alice pocítila dotek onoho laskavého muže.
EPIZODA 14 – Mít a nemít peníze
Když náklady na Porterovu obhajobu přivedou Scavovy do velkých finančních potíží, Bree jim nabídne pomoc, jejich nové obchodní partnerství nezačne ale právě hladce. Susan a Mike se pohádají kvůli vzdělání M. J. a Carlos vezme Gabrielle na večeři, aby oslavili velkou odměnu, kterou dostal v práci.
EPIZODA 15 – Svět, ve kterém vládnou šéfové
Orson začne žárlit, protože Bree zvedla Andrewovi plat, a Carlos dostane svou vlastní odměnu poté, co Gabrielle zjistí, že Carlosův šéf podvádí svou ženu. Napětí mezi Susan a Katherine se stupňuje a Dave plánuje výlet do přírody.
EPIZODA 16 – Lež má krátké nohy
Susan se ukáže na Katherinině a Mikeově večírku na uvítanou. Gabrielle získá navrch nad Carlosovým šéfem a Tom zápasí s s představou, že prodá pizzerii.
EPIZODA 17 – Příběh o Lucy a Jessie
Po smrti Carlosova šéfa povýší ředitel společnosti Carlose na jeho místo. Bree zjistí, že si Orson stále přilepšuje krádežemi a Susan se stává obětí nedorozumění, když ji Jesse, učitelka umění, jíž pomáhá, políbí na dobrou noc.
EPIZODA 18 – Světlo na konci tunelu
Daveova intrika vstupuje do poslední fáze a Edie dostane fax, obviňující Mikea ze smrti Daveovy ženy. Orson u psychiatra přizná své pocity vůči Bree a Gabrielle s Carlosem se utkají v ložnici.
EPIZODA 19 – Není těžké umřít, když víte, že jste žili
Nečekaná smrt jedné z přítelkyň vyšle ostatní manželky do vzpomínek. Vydávají se na cestu, aby odevzdaly její popel, a
každá z žen přitom vzpomíná, jak byly jejich životy propletené.
EPIZODA 20 – Tajnosti a lži
Lynette vymámí z Carlose slib, že nikomu neprozradí, v jak kompromitující pozici ji viděl. Orsonova změna chování vyvolá v Bree a Andrewovi podezření a Gabrielle vstoupí do místního zahrádkářského klubu a diví se, že jde skutečně o zahrádkaření.
EPIZODA 21 – Něco za něco
Zatímco se Katherine snaží uplatit M. J., aby zjistil něco víc o Mikeových plánech na svatbu, Bree se snaží o férový rozvod s Orsonem, dokud ovšem nezjistí, že by mu musela vyplatit polovinu svého majetku. Tom a Lynette uzavřou vlastní, velmi zajímavou dohodu.
EPIZODA 22 – Vezmeš si mě?
Bree se snaží najít jakýkoli způsob, jak před Orsonem zatajit svůj majetek a Gabrielle potká starou kamarádku, na niž přišly zlé časy. Když vztah Susan a Jacksona spěje ke svatbě, Mike se rozhodne podniknout zásadní krok.
EPIZODA 23 – Všichni říkají, nedělej to
Jacksona čeká deportace a myslí si, že důvodem je jeho starý sok. Gabrielle má podezření, že jí od Carlosovy tety Connie nečeká nic dobrého a Susan a M.J. Doprovázejí Davea na podezřelé cestě.
EPIZODA 24 –Kruh se uzavírá
Tom je nadšený výsledky přijímací zkoušky svého kolegy, Lynette má ale jiné starosti. Rozvodové diskuse Bree a Orsona dostanou až nový rozměr a konfrontace mezi Mikem, Davem a Susan vede k dramatickému rozuzlení.

V prodeji od: 2.5.2011
Obal: plastová krabička
Český název: Zoufalé manželky
Původní název: Desperate Housewives
Rok výroby: 2008
Země výroby: USA
Žánr: Drama
Komedie
Mysteriózní
Režie: Arlene Sanford
David Grossman
Jeffrey Melman
Larry Shaw
Hrají: Eva Longoria Parker
Felicity Huffman
Marcia Cross
Nicolette Sheridan
Teri Hatcher
Délka: 991 minut
Obraz: 16:9
barevný
Jazyk: anglický
český
maďarský
polský
ruský
Zvuk: anglický 5.1
český 2.0 Česká
maďarský 2.0
polský 2.0
ruský 2.0
Titulky: anglické
bulharské
české Česká
hebrejské
chorvatské
maďarské
polské
rumunské
ruské
řecké
slovenské Slovenská
slovinské
srbské
ukrajinské
Bonusy: Audiokomentář: „Zítra budeš milovat“ s komentářem Larryho Shawa, Douga Savana, Kelea MacLachlana & Jamese Dentona
Český dabing: Ano
České titulky: Ano